Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyerekellenesek! Mit gondoltok...

Gyerekellenesek! Mit gondoltok, miből lesz nyugdíjatok?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akik gyermekvállalás-ellenesek, vagy úgy vannak vele, hogy "túlszüljük a bolygót". Mit gondoltok, miből lesz nyugdíjatok, amiért annyira szidjátok a mindenkori kormányt, hogy nem ad?

2022. okt. 31. 01:49
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
83%
Hogyhogy miből?dolgozok,tehát az általam befizetett járulékokból lesz.máskülönben felesleges adót fizetni, márpedig rekordsok adót legombolnak mindenkiről.
2022. okt. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
85%
Még nem vagyok 35, de már van 25 millió forint megtakarításom, nem lesz gond. Havonta befizetnek utánam 600-800k adót, határozottan hasznosabb vagyok, mint egy család, ahol apa feketén kapja a fizut, anyunak meg 20 évig annyi a dolga, hogy megellik 3-4 purgyét.
2022. okt. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 tobas ***** válasza:
90%
Most is mínuszos a nyugdíjkassza és mégis van pénz emelésre. Mivel ez senkit nem zavar, ezért én meg úgy érzem nem az én problémám ez, én felelősséggel a saját szüleim iránt tartozok.
2022. okt. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
86%
Én például abból a pénzből, amit gyerekre költenék majd, veszek még egy vagy két lakást és kiadom majd őket albérletbe. Ettől függetlenül fizetem a nyugdíjjárulékot, szóval jár vissza nekem az a pénz. Vagy ha nem akarnak nyugdíjat fizetni majd, akkor most se vonják tőlem ezért az adót. Ez ennyi.
2022. okt. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
88%

Van még 20 évem a nyugdijig, ami valószínüleg addig még ki is fog toltodni 70 évre.

A statisztikák szerint ma az a helyzet hogy a férfiak fele éri csak meg hogy nyugdíjba mehessen mert meg hal addigra.

Tehát alapból 50% esélíem van max hogy egyáltalán éljek még addigra.

Hogy utána mi lesz ha esetleg még élek majd az egy jó kérdés:)

Azt mondja a dagadt dögrogi Viktor hogy 2030 ra elérjük Ausztria életszinvonalát, na ugyhogy majd csak jut valami abból a 20 év mulva nyugdijba menőknek is:DD

2022. okt. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
39%
A mai pulyáktől semmit nem lehet várni, úgyhogy félretenni szükséges. Úgyhogy nyugodtan jöhet még vagy 4 gyerek minden nőtől ezen országba hót fölöslegesen:).
2022. okt. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
7%
Mennyire kell ahhoz borultagyúnak lenni, hohy valaki gyerekvállalás ellenes legyen?
2022. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
23%

Gyerek ide, gyerek oda, az a lényeg hogy mindenki basszon össze-vissza. mi lesz velük? kit érdekel, mindenkinek annyija lesz mint amennyit ér. nem csak az a gyilkos aki abortuszra megy, meg aki kotont használ, hanem aki gondolatban nem akar szaporodni. így is pazarlás az egész, több millióból csak egy kel ki. hinteni kell a magvat mindenfelé, minél több kikel annál jobb. így az evolúciónak is több esélye van mindenféle változatokat létrehozni.

Isten is megmondta: "szaporodjatok és sokasodjatok"

szóval mindenki vegye a maga szerszámát és dugjon ész nélkül.

2022. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehetne fordítani is a kérdést.

Mivel erősen csökkenő gyerekvállalás van már régóta, vagy 40 éve, így nem mostani a probléma forrása.

Pont úgy (nem)lesz nyugdíja annak aki sok gyereket vállal, mint aki egyet se, aki rengeteg adót fizet és aki csak a minimumot.

Mivel a jelen nyugdíj rendszerre a 40~45 év alattiak már ne igen számítsanak.

Csak annak lesz, aki magának gondoskodik.

Erre volt jó a KATA, mert adó különbözetből bőven lehetett gondoskodni a nyugdíjról.

2022. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért kell szülni hogy legyen nyugdíj :)

Nyomorogjon szerencsétlen gyerekem egy albérletben egész életében (plusz mi is) hogy legyen nyugdíj? Ami 1, nem elég 2, amire a mi generációnk odajut már nem is lesz, olyan jó körülmények lettek teremtve az országban.

Én előbb aggodnek a gyerekeim taníttatása miatt, mint a nyugdíj miatt :D

Látszik hogy az emberek totál burokban élnek. Ki kéne kapcsolni a Duna tv-t.

2022. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!