Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisz sok magyar fiatal...

Miért hisz sok magyar fiatal a náci/fasiszta eszmékben?

Figyelt kérdés
Ugyanis ennek a hungarizmushoz semmi köze. (nem az olasz országban kialakult fasizmusról beszélek!) nem értem mire jó ez a sok 88 meg 14 meg SS, mikor még annyit sem tudnak hogy az SS-nek nem 2 S-betü a jele hanem 2 runa, ami a győzelmet jelképezi...
2010. okt. 2. 22:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
75%
Fene tudja. De hát mindenki abban hisz amiben akar. Téged ez most miért zavar?
2010. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
98%
Azért, hogy téged idegesíthessenek.
2010. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
94%

"Az ilyeneknek könnyen be lehet magyarázni, hogy nem ők a hibásak a sikertelenségükért, hanem a zsidók és a cigányok."


Hát nemtom bakker, hogy aki árufeltöltő a teszkóba minimálért és útban hazafelé még ki is rabolják annak mennyire kell ezt bemagyarázni. :D

2010. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
43%
Sok fiatal valamihez akar tartozni, de manapság csak úgy hazafinak lenni ciki (ekkora lúzer országot már), a mainstream kultúra meg úgy irtózik a náciktól, mint ördög a tömjénfüsttől. Szóval a lázadásra hajlamos fiataloknak nácinak lenni cool. A 88 meg 14 (ez is náci jel? Ezt nem tudtam, a 88-at igen) meg SS arra kell, hogy a divatnáci mindenkivel tudassa, ő hova tartozik. Olyan ez, mint a fél szemet takaró haj meg az ajakpiercing emóséknál.
2010. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
20%

"Hát nemtom bakker, hogy aki árufeltöltő a teszkóba minimálért és útban hazafelé még ki is rabolják annak mennyire kell ezt bemagyarázni. :D"


Minden tiszteletem az egyszerű melósoké, de ez is alátámasztja, hogy miért nem orvosok, mérnökök és közgazdászok 88 14-ezik tele a világhálót...

2010. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
88%
b*zdmeg 48%-os az, hogy valaki hisz egy eszmében, annak SEMMI köze sincs ahhoz, hogy orvos-e vagy sem...
2010. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
87%

az, hogy hisz egy eszmében az miért aljasság? ő nem gyilkol, nem hurcol el senkit se börtönbe, nem ver össze zsidó családokat vagy akasztja fel éppen villanyoszlopokra...

mi bajod van velük? nem miattuk tart ott a világ, ahol

és hinni valamiben még mindig jobb, mint nem hinni semmiben.

2010. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:

"Fene tudja. De hát mindenki abban hisz amiben akar. Téged ez most miért zavar?"


egy szóval sem mondtam hogy zavar, csak kiváncsi vagyok, hogy milyen érveket tudnának mondani a fasizmus mellett, ugyanis értelmes neonácival még nem volt szerencsém találkozni.

2010. okt. 2. 23:01
 9/92 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy hányan túlozzák el az eddigi rendszerrel szembeni felháborodásukat, de azt tudom, hogy nagyon sok embernek tele van a hócipője azzal, hogy nappal se biztonságos kilépni az utcára, hogy egyeseknek semmit nem kell tenniük azért, hogy jól éljenek, és hogy a bérből élők nem jutnak egyről a kettőre tisztességes úton...
2010. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert valamilyen okból kifolyólag antiszemiták és akár rasszisták is, meg a végletekig menően nacionalisták és az ismert eszmék közül ezt egyedül a nacizmus egyesíti.
2010. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!