Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisz sok magyar fiatal...

Miért hisz sok magyar fiatal a náci/fasiszta eszmékben?

Figyelt kérdés
Ugyanis ennek a hungarizmushoz semmi köze. (nem az olasz országban kialakult fasizmusról beszélek!) nem értem mire jó ez a sok 88 meg 14 meg SS, mikor még annyit sem tudnak hogy az SS-nek nem 2 S-betü a jele hanem 2 runa, ami a győzelmet jelképezi...
2010. okt. 2. 22:39
 21/92 anonim ***** válasza:
0%

"milyen érveket tudnának mondani a fasizmus mellett, ugyanis értelmes neonácival még nem volt szerencsém találkozni"


Semilyen érveket nem tudnak felhozni csak vonzódnak a szemétséghez. Mindenki a hasonszőrűekhez vonzódik.Miért törik össze sokan a stadionok berendezését? Semmi hasznuk belőle, az ember ilyet szemétségből csinál.

2010. okt. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem szeretem az értelmetlen öldöklést, de azt se, hogy egyesek az én adómból és a többi tisztességesen dolgozó adójából élősködnek és tartatják el magukat. Mert ha én munkanélkülivé várok, legalább törekszem arra, hogy munkát találjak, vagy szerzek egy új képesítést, amivel több esélyt kapok elhelyezkedni, de egyeseknek a megélhetéshez elegendő, hogy megcsinálnak x gyereket és sötétebb a bőrük az enyémnél...

No, kivételeket azért ismerek én is, és lop a politikus is, ezt is tudom, csak miért hagyja a nép? Egyedül kevés vagyok a változtatáshoz...

2010. okt. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 A kérdező kommentje:
Hát én mindig is azt mondtam hogy csak azt lehet kihasználni aki hagyja... megakadályozhatta volna a kormány ezt a mai problémát, még mikor csak a hajnalán volt... legalább most tettünk egy lépést, komolyabban foglalkoznak végre a kis értékű lopásokkal.
2010. okt. 2. 23:54
 24/92 anonim ***** válasza:
100%

"Minden tiszteletem az egyszerű melósoké, de ez is alátámasztja, hogy miért nem orvosok, mérnökök és közgazdászok 88 14-ezik tele a világhálót..."



A teszkó árufeltöltőt példának írtam, és nem hiszek benne, hogy nincsenek náci orvosok, mérnökök..

2010. okt. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
22%

"b*zdmeg 48%-os az, hogy valaki hisz egy eszmében, annak SEMMI köze sincs ahhoz, hogy orvos-e vagy sem..."



És az okosságnak sincs ahhoz, hogy valaki mérnők -e vagy orvos.

2010. okt. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:

"az, hogy hisz egy eszmében az miért aljasság? ő nem gyilkol, nem hurcol el senkit se börtönbe, nem ver össze zsidó családokat vagy akasztja fel éppen villanyoszlopokra...

mi bajod van velük? nem miattuk tart ott a világ, ahol

és hinni valamiben még mindig jobb, mint nem hinni semmiben."



Így van, én is náci érzelmű vagyok de még egy zsidót sem gázosítottam el.

2010. okt. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:

"egy szóval sem mondtam hogy zavar, csak kiváncsi vagyok, hogy milyen érveket tudnának mondani a fasizmus mellett, ugyanis értelmes neonácival még nem volt szerencsém találkozni."


A fasizmus mellett természetesen semmilyeneket. Én mint mondtam náci vagyok, nem fasiszta.

2010. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:

"Ha a nácik vennék át a hatalmat, akkor a náci katonáknak és a párttagoknak nem kéne tenniük semmit azért, hogy jól éljenek. Azoknak kéne félelemben kilépnie az utcára, akik nem "zikkháj!"oznak és nem ideológia, hanem emberi jóság alapján döntik el, hogy kin segítenek, és azok nem jutnának egyről a kettőre, akiknek nincs kapcsolata egy magasrangú párttaggal.

Egy ilyen rendszer eljövetele nem rendszerváltás lenne, csupán gengszterváltás horogkeresztes bohócjelmezben!"



És nem jobb lenne mintha mindennap kirabolnak?

2010. okt. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 A kérdező kommentje:
én azt utálom még hogy a náci skinheadek ugyan olyanok mint a cigányok, csak sokan kemények, kötözködnek, és utálják azt aki nem olyan mint ők...
2010. okt. 3. 00:07
 30/92 A kérdező kommentje:
a nácizmus a fasizmuson alapul... ugyanúgy elveti a demokráciát, az államnak tulajdonit minden hatalmat stb...
2010. okt. 3. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!