Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisz sok magyar fiatal...

Miért hisz sok magyar fiatal a náci/fasiszta eszmékben?

Figyelt kérdés
Ugyanis ennek a hungarizmushoz semmi köze. (nem az olasz országban kialakult fasizmusról beszélek!) nem értem mire jó ez a sok 88 meg 14 meg SS, mikor még annyit sem tudnak hogy az SS-nek nem 2 S-betü a jele hanem 2 runa, ami a győzelmet jelképezi...
2010. okt. 2. 22:39
 51/92 A kérdező kommentje:
igen ezt mind tudjuk, de ez hogy jön ide? amúgy azt napkeréknek is hívják. én 14ezéröl meg 88-azásról beszéltem, de arrol sem sokat csak említettem...
2010. okt. 3. 09:17
 52/92 A kérdező kommentje:

"Valaki meg az ordas kommunista eszmékben hisz, de ez viszont senkit sem érdekel, pedig az ideológiának közös az alapja a nácikéval. Nekem ez a problémám."


közös az alapja? nácizmusnak autokrácia az alapja azaz egyeduralom, a népnek semmi beleszólása... kommunizmus azért más... persze nem sztálin fajta kommunizmus, hanem az 'alapjai'

2010. okt. 3. 09:24
 53/92 anonim ***** válasza:
0%

Sztem az a baj sokaknál, h ha valami konfliktusa/rossza tapasztalata volt cigányokkal, vagy csak éppen nem szimpatikusak neki, akkor azt hiszi, h a cigányság ultimatív ellentétje a nácizmus meg zikkhájlozás, meg Hitler éltetése 14/88 blablabla....holott nem értik meg, h bár a cigányokat is elgázosította Hitler, de kb. lesz...ta, h mit csinálnak, vagy nem a cigányok Magyarországon pl., meg úgy egészében lesz@rta a Magyarságot, csak stratégiailag voltunk neki partnerek....ha meg nyerte vna a háborút, akkor a "Generalplan Ost" értelmében mi sem lennénk már itt, vagy jobb esetben valahova az Urál mögé lennénk deportálva.

Attól, h vki nem szereti a cigányokat, még nem kell náciskodni, és egy olyan eszmét követnie, amivel saját magát is lenézi, ugyanis a nácik szerint voltak domináló népek, szolganépek, és kiirtandó népek,,,...nem tudom ki hogy van vele, de én nem támogatnék olyasvalami, ahol én egy szolga vagyok...

2010. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:
0%

erre a legjobb példa, ez a rendkívül eksztraprimitív videó:


http://www.youtube.com/watch?v=PVxgNvADl5c


nem bírja a cigókat a videó készítője, ezért torzított hangon ordibálgat, közben képek cigányokról, nácikról.....itt-ott meg elgázosított zsidókról...csak nem értem, h hol az összefüggés....végül pedig azt már végképp nem értem, h Geronazzo Mária mit keres a videóban, talán ő is egy náci, csak ez eddig nem került szóba, mert mindenki csak a szájával foglalkozik......


Itt látszik a "színvonal" hahahahaa :D

2010. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:
Na és hol valósult meg úgy a kommunizmus ahogy az elő van írva, emberáldozatok nélkül?
2010. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 A kérdező kommentje:
és a fasizmus mikor lesz pont olyan mint ahogy elképzelték?
2010. okt. 3. 20:03
 57/92 anonim ***** válasza:
Akkor még mindig nem látod mi a közös bennük?
2010. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 A kérdező kommentje:
jó, mindkettő megvalósíthatatlan az emberi mohóság miatt, oké, de semmi több...
2010. okt. 4. 16:17
 59/92 Shanokk ***** válasza:
0%
Önmagától senki nem lesz náci/fasiszta. Nem születnek így emberek. A kérdésedre válaszolva, a környezeti tényezők. Valószínűleg a szüleitől ezeket az eszméket hallotta születésétől fogva majd ebből kifolyólag hasonló gondolkodásúak barátságát kereste stb. Hogy tudja e az SS jelképének eredetét vagy nem, az csupán a műveletlenség hiánya, számukra jelentéktelen.
2010. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
90%
Csak a műveltebbek és felvilágosultabbak hisznek benne.
2010. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!