Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisz sok magyar fiatal...

Miért hisz sok magyar fiatal a náci/fasiszta eszmékben?

Figyelt kérdés
Ugyanis ennek a hungarizmushoz semmi köze. (nem az olasz országban kialakult fasizmusról beszélek!) nem értem mire jó ez a sok 88 meg 14 meg SS, mikor még annyit sem tudnak hogy az SS-nek nem 2 S-betü a jele hanem 2 runa, ami a győzelmet jelképezi...
2010. okt. 2. 22:39
 11/92 anonim ***** válasza:
15%

Ha a nácik vennék át a hatalmat, akkor a náci katonáknak és a párttagoknak nem kéne tenniük semmit azért, hogy jól éljenek. Azoknak kéne félelemben kilépnie az utcára, akik nem "zikkháj!"oznak és nem ideológia, hanem emberi jóság alapján döntik el, hogy kin segítenek, és azok nem jutnának egyről a kettőre, akiknek nincs kapcsolata egy magasrangú párttaggal.

Egy ilyen rendszer eljövetele nem rendszerváltás lenne, csupán gengszterváltás horogkeresztes bohócjelmezben!

2010. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 A kérdező kommentje:
De azért azt lássuk be hogy ez túl van játszva. annyira azért nincsen nagy veszélyben egy hétköznapi magyar ember mint ahogy egyesek állítják. engem még egyszer sem próbáltak kirabolni, beszólogatni sem szoktak, semmit nem tapasztalok abból, amiket állítanak.
2010. okt. 2. 23:08
 13/92 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, de nekem az tűnt föl, h a sok turbónáci között elég sok a ún. sváb származású, és ez egyfajta módja annak, h újra fölfedezzék nemzeti identitásukat, úgy ahogy más kisebbségek pl. abban, h néptáncot tanulnak....
2010. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
100%

kérdező akkor örüljél inkább...

most inkább nem mondanék hatszáz példát hogy cigányok a tulajdonos beleegyezése nélkül tulajdonították el az értékeiket, sok esetben egy vágóeszköz felmutatásával ösztönzésképpen.

2010. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
86%

Konkrétan engem se támadtak még meg vagy raboltak ki, de anyunak egyszer kivágták a táskáját a villamoson, apámnak meg a belső kabátzsebéből varázsolták ki a céges mobilját pár éve, nem lett meg, csak annyit tudtak tenni, hogy letiltatták.


Viszont a putri segélyét a te adódból is fizetik, és én valahogy nem szívesen járulok hozzá azok megélhetéséhez, akiknek eszük ágában sincs dolgozni...

2010. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
15%

"az, hogy hisz egy eszmében az miért aljasság? ő nem gyilkol, nem hurcol el senkit se börtönbe, nem ver össze zsidó családokat vagy akasztja fel éppen villanyoszlopokra... "


Ha valaki egy elmebeteg tömeggyilkost csodál, az az én értékrendem szerint hozzá hasonló lelkületű. Lehet, hogy ez a te szemedben másként néz ki, és az is lehet, hogy előtted felmentést jelent számára az, hogy "hát ő maga nem is gyilkolt". Látod erről már nem én tehetek...

2010. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
32%
Igazad van. Engem is ez zavar a legjobban mivel Hitler állítólag szolganépnek tartott minket. Inkább legyenek hungaristák de ne ilyen Hitlert éljenző csőcselék. Én is közel állok a hungarizmushoz de nem vagyok az mivel én nem értek egyet a konnacionalizmussal. Legyenek igaz magyar hazafiak és revizionisták!
2010. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 A kérdező kommentje:
örülök hogy itt jobb a színvonal mint a szerelem/szex rovatban, köszi az eddigi válaszokat, várok még kommenteket!
2010. okt. 2. 23:24
 19/92 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hol élsz, kedves posztoló, de az biztos, hogy nagyszüleim falujában van olyan utca, ahova a körzeti megbízott nem mer bemenni, és nem azért, mert a sváb kisebbségiek ott karlendítenek :)


Ennek megfelelően a faluban egyre gyakrabban előforduló betöréses/besurranásos lopások felderítési mutatója is igen gyér...


Én meg Pesten felszállok a 28-as villamosra vagy a 9-es buszra, aztán hallgathatom a megint nem sváb kisebbségieket, hogy "mer' a sok paraszt elfoglalja az üléseket" - nem, paraszt alatt nem földművest értettek, hanem így "becézik" a magyarokat. Közben szotyiznak, telefonról nyomatják az LL juniort vagy épp kit, és jegyet, bérletet véletlenül sem mutatnak, mert ezekre a járatokra ellenőr fel nem száll. Bezzeg a Ferenciek terén...

2010. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 A kérdező kommentje:
Győri vagyok, és erre fele is sok a cigány, viszont a diszkós p.csák is ugyanúgy nyomatják a buszon a zenét, errefele a nem cigányok is ugyanúgy szotyiznak, és az emósok szövege is tud annyira idegesíteni mint a more meg a csháje.
2010. okt. 2. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!