Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisz sok magyar fiatal...

Miért hisz sok magyar fiatal a náci/fasiszta eszmékben?

Figyelt kérdés
Ugyanis ennek a hungarizmushoz semmi köze. (nem az olasz országban kialakult fasizmusról beszélek!) nem értem mire jó ez a sok 88 meg 14 meg SS, mikor még annyit sem tudnak hogy az SS-nek nem 2 S-betü a jele hanem 2 runa, ami a győzelmet jelképezi...
2010. okt. 2. 22:39
 61/92 anonim ***** válasza:

Azt, hogy kik nem tudták a különbséget az SS és a két rúna között azt inkább hagyjuk... Ha mégis érdekel, akkor olvasd el az alábbi rövid könyvet:

JOHANNES PETER NEY - Wannsee-Jegyzőkönyv - egy hamisítás anatómiája


Ha rákeresel a googleben akkor megtalálja pdf-ben magyarul.

2010. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim válasza:
Ezt én se értem!Mit szeretnek benne mikor Hitler csak kihasznált bennünket.
2010. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:

"Igazad van, az értelmiség köreiben is előfordulnak gyilkos hajlamú perverz gazemberek. A butaság egy fokig még megbocsátható, de az aljasság már semennyire."


Miért lesz valaki aljas attól ha hisz egy eszmébe? Ilyen alapon azokat is lehetne aljasozni akik a demokráciában és a fideszben hisznek.

2010. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:

"Önmagától senki nem lesz náci/fasiszta. Nem születnek így emberek. A kérdésedre válaszolva, a környezeti tényezők. Valószínűleg a szüleitől ezeket az eszméket hallotta születésétől fogva majd ebből kifolyólag hasonló gondolkodásúak barátságát kereste stb. Hogy tudja e az SS jelképének eredetét vagy nem, az csupán a műveletlenség hiánya, számukra jelentéktelen."



Ez butaság. Az én szüleim mindig lenézték hitlert és a barátaim közt egyetlen náci sincs.

2010. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
*Hitlert
2010. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
ez szerintem hülység h Magyarországon sok fiatal náci van. magam 20 évével talán mondhatom magam fiatalnak de az összes ismerősöm közül egyetlen egy van aki náci. ezen az oldalon sem hiszem, hogy 8-nál többen lennének. maximum akkor tűnhet úgy, hogy sok náci van ha az átlag Jobbikost is oda sorolod ami elég nagy baromság.
2010. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:

Sokat olvastam a háborúkról, csatákról és harcokról a történelem hőseiről. Kedvencem lett a Panzer Division Peiper. Ugyanis amelyik rendszer olyan katonákat farag akik bármikor szembeszállnak a biztos halállal, azok megérik hogy tiszteljék őket.

Én igy lettem szimpatizáns.

És ha jobban megnézed a történelmet (ami szerintem a műveltséghez tartozik) rájönnél, hogy az első népirtást a zsidók követték el, a legnagyobbat meg a SzU.


"2 runa, ami a győzelmet jelképezi"- ennyit a Te inteligenciádról.


SS - Schutz Schtaffel - Véderő

2010. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 A kérdező kommentje:

"2 runa, ami a győzelmet jelképezi"- ennyit a Te inteligenciádról.


ööö... az a Waffen SS-be a 2 s jelentése, viszont a jelük, az bizony 2 rúna... amúgy én a népirtást fel sem hoztam, csak annyi volt a kérdés hogy miért lehet szeretni a nácizmust.

2010. okt. 5. 22:38
 69/92 anonim ***** válasza:

"ez szerintem hülység h Magyarországon sok fiatal náci van. magam 20 évével talán mondhatom magam fiatalnak de az összes ismerősöm közül egyetlen egy van aki náci. ezen az oldalon sem hiszem, hogy 8-nál többen lennének. maximum akkor tűnhet úgy, hogy sok náci van ha az átlag Jobbikost is oda sorolod ami elég nagy baromság."



Én vagyok az egyetlen. Egyszer volt is egy ilyen kérdésem kiírva, hogy én vagyok az egyetlen náci az országban? És senki más sem jelentkezett. Itt az oldalon biztos, hogy nincs több.

2010. okt. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
A fąszisták...
2010. okt. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!