Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Munkahelyi irodákban, iskolákb...

Munkahelyi irodákban, iskolákban miért nem tiltják be az internetet?

Figyelt kérdés

Szerintem be kéne mert a sok naplopó nem dolgozik és tanul hanem hülyeségeket olvas.


Ilyen intézményekben a számítógépeket egy helyi intranettel kéne összekötni, amin csak az intézménnyel kapcsolatos dolgok vannak fent, illetve gigahertzes jelzavarókat kéne tenni a számítógépes termekbe, hogy más épületekből ne szűrődjenek be WIFI jelek.


2010. okt. 20. 19:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nincs lehetőségem a munkahelyen internetezni, de időm se volna rá. Egyik ismerősöm az egyik egyetemen dolgozik, nem tudnak neki adni munkát, ezért egész nap internetezik. Azt mondja, már nagyon unja, de semmi dolga nincs. A fizetést viszont megkapja, nem is keveset. Hát ha az országnak erre van pénze? Mert nincs egyedül,azt is tudom.
2010. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is netezek a melóhelyen, ha nagyon szükséges, pedig nem tartozik a munkakörömhöz, de ha valamit sürgősen meg akarok tudni, akkor nem szólnak érte.
2010. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

"igen, a net egy fontos kommunikációs csatorna z üzleti életben. e-mailezni sokkal olcsóbb mint telózni."


Meg még ha nem is mélezek, végignézem az árlistákat és hol mit lehet kapni és aszerint megyek a boltba. Mivel a lakossági megrendeléseket csinálom, minden bútor egyedi egy készül csak belőle senki sem rendel ezer darabot. Így aztán nem tudok anyagot sem nagytételben előre rendelni minden bútornál külön kell mennem aszerint a megredelő épp mit kér.

2010. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Remélem, hogy soha nem leszel vezető beosztásban.
2010. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
Elég késő van már, sokat dolgoztam ma (a net segítségével is), úgyhogy válasz helyett csak véleményt mondok: kérdező, te egy droid vagy.
2010. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%

"Azért mert mit mond az el az emberi társadalom morálhoz való hozzáállásáról hogy a munka és a tanulás intézményeiben szórakozni engedjük az embereket?"

Te olyan hülye vagy, hogy az már fáj!

A morál mindenkinek más

2010. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem kamu. Én is ismerek ilyet.
2010. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos nem kamu. Ráadásul egyre többen vannak(:
2010. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Persze hogy egyre többen, hiszen már semmit sem termelünk, nincs gazdaságunk, csam importálunk. Ugyanakkor fenn kell tartani néhány munkahelyet a látszat kedvéért. Orbán sem mondhatja, hogy Magyarországon 92%-os a munkanélküliség mert már kivágták volna, hogy a lába sem érné a földet. Pedig ha jól bele gondolunk akkor egyszer nem hazudna. :D
2010. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert talán nem tudnánk dolgozni net nélkül?
2010. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!