Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Munkahelyi irodákban, iskolákb...

Munkahelyi irodákban, iskolákban miért nem tiltják be az internetet?

Figyelt kérdés

Szerintem be kéne mert a sok naplopó nem dolgozik és tanul hanem hülyeségeket olvas.


Ilyen intézményekben a számítógépeket egy helyi intranettel kéne összekötni, amin csak az intézménnyel kapcsolatos dolgok vannak fent, illetve gigahertzes jelzavarókat kéne tenni a számítógépes termekbe, hogy más épületekből ne szűrődjenek be WIFI jelek.


2010. okt. 20. 19:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ami tény:

A mai, információs társadalomban sok embernek munkaeszköze az internet, - vállalkozás nem is működhet HATÉKONYAN manapság az internet nélkül.


Azokból a munkatermekből, irodákból viszont én is letiltatnám, ahol nem munkaeszköz, mert az ilyen helyeken "dolgozók" igen túlnyomó hányada nem tudja, hogy mit jelent az a fogalom, hogy "határ".


Egyébiránt: Nem vagyok arról meggyőződve, hogy a cégek "csak úgy lenyelik" a felesleges adatforgalommal generált internet költségeket, - kiterhelik termékeik végfogyasztóira, tehát mi, fogyasztók is drágábban jutunk ezáltal (is) adott termékekhez.

2010. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
ha nincs internet nálunk megáll az élet, volt már hogy a szolgáltató valamit sz.rakodott, haza is mentünk, nem tudtunk mit csinálni.
2010. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mi van ha valaki tart 10 perc szünetet és akkor netezik?

Vagy megcsinálja határidőre a melót és marad még szabadideje?

2010. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!