Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még a "Mi ez a...

Nem unjátok még a "Mi ez a nagy Amerika ellenesség" kezdetű kérdéseket?

Figyelt kérdés
Minden este van vagy három és Magyarországon vagyunk.
2010. dec. 28. 23:37
 11/95 anonim ***** válasza:

"Gyermekem, de akkor mért nem mentek ki? Vagy mért nem mentetek már a 80as években? És nem kellett volna ilyen szar országban szenvednetek."

Te csak állandóan, hőbörögsz, hogy milyen szemete, de nem tudsz olyat mondani amit mások sem csináltak volna.

nem érdekelnek azok amit leírtam, hanem inkább csak abban élsz tovább, hogy milyen gonosz.

2010. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 A kérdező kommentje:

"Én 90-ben születtem, a 80-as években meg kb. minden épeszű ember kiment volna, csak ugye nem tudtál felülni egy Bécsi gyorsvonatra azt csá, hanem egy bizonyos szögesdrótakadály és egy kommunista diktatúra vágott el minket a Nyugattól."


Ezt megértem, de akkor miért nem fogod a bőröndöd és ülsz fel most?

2010. dec. 28. 23:57
 13/95 A kérdező kommentje:

"Te csak állandóan, hőbörögsz, hogy milyen szemete, de nem tudsz olyat mondani amit mások sem csináltak volna.

nem érdekelnek azok amit leírtam, hanem inkább csak abban élsz tovább, hogy milyen gonosz."


De nem érted, hogy én nem is akarok erről mondani semmit? Nem az országgal van bajom, hanem az idótizmusotokkal.

2010. dec. 28. 23:59
 14/95 anonim ***** válasza:

"Ezt megértem, de akkor miért nem fogod a bőröndöd és ülsz fel most?"


Most már felesleges. Pár különbségtől eltekintve Amerika már itt van nálunk. Elvégzem az egyetemet, azt ha nem tudok itthon jól elhelyezkedni, akkor elmegyek, de akkor is csak Berlinbe, az már fullig Nyugat, és egy tök király hely. Manapság Nyugat-Európában már jobban lehet élni, mint amcsiban, de azért amcsi se egy rossz hely.

2010. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:

"Nem bélyegeztem meg, vagyis nem az országot, hanem azt az idiótát aki ezt minden este megkérdezi."

De. Több válaszodban is. És pont rólad és a hozzád hasonlókról szólt, hogy nem érdekli őket az igazság, csak az, hogy ők milyen szemetek. Te úgy gondolod, ha ők teszik meg azt amit másik ország tett meg valaha az már akkor gonoszság, a másik országnak ( vagy akár vallásnak) meg szabad.

2010. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt megértem, de akkor miért nem fogod a bőröndöd és ülsz fel most?"

És te miért ítélsz el egy országot, társadalmat, ha nem is ismered őket.

2010. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 A kérdező kommentje:
Fogjátok meg magatokat, pakoljátok össze a kis cókmókotok és menjetek ki. Miért kell itt ehhez minden este kampányolni?
2010. dec. 29. 00:01
 18/95 A kérdező kommentje:

"És te miért ítélsz el egy országot, társadalmat, ha nem is ismered őket."


Hol írtam, hogy elítélem? Másold már be.

2010. dec. 29. 00:02
 19/95 anonim ***** válasza:
34%

"hanem az idótizmusotokkal."

Mert nekik teljesen más a mentalitásuk mint nálunk? Neked nem fér bele az értékrendedbe ha valami/valaki más. (legyen az vallás/kultúra/bőrszín)

És mi lenne az a nagy idiotizmus? Nálunk is ugyanúgy megtalálod. 8tv műsorok, emberek)

2010. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 A kérdező kommentje:

"Mert nekik teljesen más a mentalitásuk mint nálunk? Neked nem fér bele az értékrendedbe ha valami/valaki más. (legyen az vallás/kultúra/bőrszín)

És mi lenne az a nagy idiotizmus? Nálunk is ugyanúgy megtalálod. 8tv műsorok, emberek)"



Te tényleg ennyire hülye vagy vagy csak tetteted? Nem érted, hogy én nem amerikáról beszélek? Hanem a ti idótizmusotokról, hogy minden este kiírja valmelyikőtök ezt a kérdést. Lehet, hogy nem ugyanaz a személy de szinte minden este ittvan ez a kérdés.

2010. dec. 29. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!