Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még a "Mi ez a...

Nem unjátok még a "Mi ez a nagy Amerika ellenesség" kezdetű kérdéseket?

Figyelt kérdés
Minden este van vagy három és Magyarországon vagyunk.
2010. dec. 28. 23:37
 31/95 A kérdező kommentje:

"de ezek alapján akkor magyarország is sok korcsból ál. Sok nemzetett betelepítettek mikor megcsappant a lakosság. (német, román, kun, szerb, horvát, lengyel)"


Ígyvan, de mi legalább nem írunk ki minden este egy mi ez a magyarellenesség kezdetű kérdést.

2010. dec. 29. 00:14
 32/95 anonim ***** válasza:

"Mért gyűlölném?"

erre nem tudsz érveket felhozni? Vagy csak az, hogy sokan kimennek és rájönnek alra, hogy ott jobban meg tudnak élni?

2010. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:

"Ilyen alapon a magyarok is korcsok, hiszen a magyar nép úgy jött létre, hogy 7 törzs bevonult a Kárpát-medencébe, és össze-vissza szaporodtak.


Ebből a 7 törzsből 2 finnugor, 3 török és 2 bolgár. "

Jogos.

2010. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 A kérdező kommentje:

"Ilyen alapon a magyarok is korcsok, hiszen a magyar nép úgy jött létre, hogy 7 törzs bevonult a Kárpát-medencébe, és össze-vissza szaporodtak. "


Ez is ígyvan, de még mindig nem értetted meg, hogy nem erről van szó. Hanem hogy ki a rákot érdekel minden este hogy mi ez a nagy amerika ellenesség.

2010. dec. 29. 00:15
 35/95 A kérdező kommentje:

""Mért gyűlölném?"

erre nem tudsz érveket felhozni? Vagy csak az, hogy sokan kimennek és rájönnek alra, hogy ott jobban meg tudnak élni?"


De magyarázd már meg mire kellene érvet felhoznom? Mert én esküszöm felhozom neked, ha elmondod.

2010. dec. 29. 00:17
 36/95 anonim ***** válasza:
Akkor lezárhatjuk a témát és rájöhettél ha az amerikaiak azért korcsok mert sok nemzet ment be akkor mi magyarok is azok vagyunk.
2010. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:

"De magyarázd már meg mire kellene érvet felhoznom? Mert én esküszöm felhozom neked, ha elmondod."

Basszus, indok nélkül én sem utálok senkit. Ez nem olyan, hogy most m,egyek és akkor azt utálom. Megkérdik miért azt nem tudom.

Ha meg azok miatt amitt a kérdésemben leírtam akkor nem csak őket utálhatod, hanem a többit országot is akik ugyanezt megtették (köztük minket is)

2010. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 A kérdező kommentje:
B+ de most ezzel valami újat mondtál? A magyar nőket tartják világszerte a legszebbnek. És tudod miért? Mert sok nép hagyta itt a génjét és ezáltal alakult ki a magyar népesség. Te most mániákusan bizonygatsz olyasvalamit amit eddig még senki sem cáfolt és még észre sem veszed magad.
2010. dec. 29. 00:20
 39/95 A kérdező kommentje:

"Ha meg azok miatt amitt a kérdésemben leírtam akkor nem csak őket utálhatod, hanem a többit országot is akik ugyanezt megtették (köztük minket is)"


Én egyedül azt utálom aki minden este kiír egy mi ez az amerika ellenesség kezdetű kérdést.

2010. dec. 29. 00:21
 40/95 anonim ***** válasza:

"A magyar nőket tartják világszerte a legszebbnek. És tudod miért? Mert sok nép hagyta itt a génjét és ezáltal alakult ki a magyar népesség."


Szóval eddig az volt a baj, hogy sokféle nép génje él bennünk, ezért "korcsok" vagyunk, és emiatt hasonlítunk az USÁ-ra, most meg díjazod ezt a tulajdonságunkat, mert ettől szépek a nőink vagy mi?!


Teljesen irracionálisan gondolkodsz...

2010. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!