Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még a "Mi ez a...

Nem unjátok még a "Mi ez a nagy Amerika ellenesség" kezdetű kérdéseket?

Figyelt kérdés
Minden este van vagy három és Magyarországon vagyunk.
2010. dec. 28. 23:37
 51/95 A kérdező kommentje:

Mi nem azért mondjuk ezeket a dolgokat, hogy idegesítsünk titeket, hanem azért, hogy végre felnyíljon a szemetek és rájöjjetek, hogy ezzel az USA és Nyugat utálattal csak önmagatokat tagadjátok meg és csak azt próbáljátok feldolgozni, hogy gyerekkorotok mennyire rosszabb volt, mint az amerikai gyerekeké?


Itt most hadd kérdezzek már én: Mennyivel?



Most őszintén, gyerekként mit ettél volna szívesebben? Töltött káposztát vagy Big Mac menüt?



Nem kellett gyerekként töltött káposztát ennem. Anyám mindig megfőzte amit kértem a bigmeket meg nem ismertem.



Desszertként mit ettél volna szívesebben? Téli Fagyit vagy Milka csokit?


A téli fagyit még ma is megenném, gyermekkorom egyik kedvence volt. Milka csokit szintén nem ismertem. Sportszelet volt itthon.



Mivel öblítetted volna le? Csapvízzel/esetleg Ági üdítővel vagy Fantával?


Csapvízzel. Ma is csak víz esik jól étkezés után.


Hova mentél volna szívesebben? Úttörőtáborba, vagy Star Trek Űrkaland táborba?


Gondolom StarTrek.


Mit néztél volna szívesebben a tévében? Mirr Murr a Kandúrt vagy Power Rangerst?


Mirr Murrt az olyan kedves mese.



Ha a tévé előtt figyelt volna egy Commdore 64 vagy egy Nintendo Entertainment System az nem lett volna király?


De.

2010. dec. 29. 00:37
 52/95 A kérdező kommentje:

"Hanem minden este megkérdi valamelyik barom ugyanazt. Nem érted??"

Akkor linkeld már be a tegnapi kérdést vagy a azelőttit.



Tessék:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__1..

2010. dec. 29. 00:39
 53/95 A kérdező kommentje:
Amúgy több ilyen volt, gondolom az azonossága miatt törölték őket.
2010. dec. 29. 00:40
 54/95 anonim ***** válasza:

Egy hónappal ezelőtti.

Minden hónapban van kapitalista utálatos kérdés.



És sok dolgot azért nem ettél volna mert nem ismerted. Ez nem jelenti azt, hogy nem ettél volna inkább azt.

Ennek az oka, hogy hozzánk lasabban jutottak el a dolgok. Nem csak ez, hanem a felvilágosodás, ipari forradalom vagy akár a vetés forgó.

2010. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:

"Gondolom StarTrek. "

Te szereted a Star Treket?

2010. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:

"De."


Na látod. Azért te is szerettél volna olyan gyermekkort nem?


Akkor meg mi jogon utálod az olyan országokat, amiknél akkora jólét vagy, hogy a gyerekeiknek olyan mesés gyermekkort tudnak a szülők biztosítani, amiről te csak álmodhattál?

2010. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 A kérdező kommentje:
Ha filmsorozatra gondolsz azt nem, de az nem német volt? Ennek ellenére gondolom gyerek fejjel egy ilyen tábor tetszett volna. Azért ezt írtam.
2010. dec. 29. 00:47
 58/95 A kérdező kommentje:
Ez hülye b+! De hol írtam, hogy utálom?
2010. dec. 29. 00:48
 59/95 A kérdező kommentje:

"Na látod. Azért te is szerettél volna olyan gyermekkort nem? "


De milyet? Mondd már meg mivel volt rosszabb az én gyermekkorom mint másé? Én pl nem cserélném el senkivel.

2010. dec. 29. 00:49
 60/95 A kérdező kommentje:
Jólét volt. Anyagi biztonság. A szüleimnek stabil munkahelye. Nem voltunk gazdagok, de úgyérzem mindent megkaptam.
2010. dec. 29. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!