Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még a "Mi ez a...

Nem unjátok még a "Mi ez a nagy Amerika ellenesség" kezdetű kérdéseket?

Figyelt kérdés
Minden este van vagy három és Magyarországon vagyunk.
2010. dec. 28. 23:37
 61/95 anonim ***** válasza:

"De milyet? Mondd már meg mivel volt rosszabb az én gyermekkorom mint másé?"


Hát én 1990-ben születtem, úgyhogy nekem már szerintem eléggé "amerikai-stílusú" gyermekkorom volt, de a szüleim sokat meséltek róla, hogy milyen volt az élet a Kádár-rendszer alatt.


Alig voltak játékok, szar tévéműsor, szar ételek, szar italok, úttörőtáborok, sorkatonság, diktatúra.


Hát nemhiszem, hogy ez kellemesebb gyermekkor lett volna számomra, mint a 90-es, 2000-es évekbeli szabad, nyugatias Magyarországbeli gyermekkorom.

2010. dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 A kérdező kommentje:

"Akkor meg mi jogon utálod az olyan országokat, amiknél akkora jólét vagy, hogy a gyerekeiknek olyan mesés gyermekkort tudnak a szülők biztosítani, amiről te csak álmodhattál?"


Ember! Akkor még nem a mai állapotok uralkodtak nem érted? Mindent megkaptál fillérekért, amiről meg azt sem tudtad, hogy létezik arról nem álmodtál.

2010. dec. 29. 00:54
 63/95 anonim ***** válasza:

"Ez hülye b+! De hol írtam, hogy utálom?"

Volt egy kérdés ahol a válaszok között a pusztulásukat akartad. Ha nem utálod akkor miért akarod.

Vagy ez is jó. "Az USAban csak korcsok élnek aki nem pocskondiázza az maga is korcs." Miért lenne az korcs? Ez egy törölt válasz.

2010. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 A kérdező kommentje:

"Hát én 1990-ben születtem, úgyhogy nekem már szerintem eléggé "amerikai-stílusú" gyermekkorom volt, de a szüleim sokat meséltek róla, hogy milyen volt az élet a Kádár-rendszer alatt.


Alig voltak játékok, szar tévéműsor, szar ételek, szar italok, úttörőtáborok, sorkatonság, diktatúra.


Hát nemhiszem, hogy ez kellemesebb gyermekkor lett volna számomra, mint a 90-es, 2000-es évekbeli szabad, nyugatias Magyarországbeli gyermekkorom."


Úgyérzem te nagyon nem vagy képben. Neked csak megtömték a fejed egy csomó baromsággal és most olyasmiről beszélsz amit nem is tapasztalhattál. Itthon voltak játékgyárak, persze volt szar minőség is, hidd el van az usában is de rengeteg játék volt még az elzett is gyártott. A tévé műsorok lényegesen színvonalasabbak voltak mint a mai szar pokémon meg a többi gyerekhülyítő. Akkoriban még kedves mesék voltak. Hétfőn esténként nem volt adás. Ez kellemes családias hangulatot teremtett olyankor kártyáztunk beszélgettünk, társasjátékoztunk. Szar ételekről annyit, hogy akkoriban mindenki tartott disznót, tehenet. Ma meg veheted a teszkós ganét. Úttörőtáborban ha nem voltál ne véleményezd, sorkatonaságot úgyszintén. Diktatúra? Gyermekként? Ne röhögtess már! Gyermekként max annyit vettél észre a diktatúrából, hogy megvan mindened.

2010. dec. 29. 01:02
 65/95 anonim ***** válasza:

"Mindent megkaptál fillérekért, amiről meg azt sem tudtad, hogy létezik arról nem álmodtál."

De az emberek már tudják és ezért ki is akarnak menni. És itt főként a fizetésekre gondolok.

2010. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 A kérdező kommentje:

"Volt egy kérdés ahol a válaszok között a pusztulásukat akartad. Ha nem utálod akkor miért akarod. "


Te bammeg ritka egy fafejű vagy. :D

2010. dec. 29. 01:04
 67/95 anonim ***** válasza:

"Hétfőn esténként nem volt adás. Ez kellemes családias hangulatot teremtett olyankor kártyáztunk beszélgettünk, társasjátékoztunk. "

Ennek az volt az oka, hogy ezzel akarták a népességet növelni. Ugyanis rájöttek, hogy hétfőn több gyerek fogant az adás hiánya miatt.

2010. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 A kérdező kommentje:

""Mindent megkaptál fillérekért, amiről meg azt sem tudtad, hogy létezik arról nem álmodtál."

De az emberek már tudják és ezért ki is akarnak menni. És itt főként a fizetésekre gondolok."


De épp erről beszéltem! Össze kell pakolni és szépen kimenni. Vagy te ettől fogsz jobban élni, hogy itt engem győzködsz?

2010. dec. 29. 01:05
 69/95 A kérdező kommentje:

"Ennek az volt az oka, hogy ezzel akarták a népességet növelni. Ugyanis rájöttek, hogy hétfőn több gyerek fogant az adás hiánya miatt."



és szerinted ez engem zavart?

2010. dec. 29. 01:06
 70/95 anonim ***** válasza:

A Kádár-nosztalgiáról annyit, hogy a szüleim már tini korukban is átkozták, mint a sz@rt!


Apám rühellte a sorkatonaságot, rühellte, hogy alig jönnek nyugati rock együttesek Magyarországra koncertezni. Anyám sokat olvasott tini korában politikáról, szociológiáról, el sem bírta képzelni, hogy hogy lehetnek akkora majom politikusok akik még mindig ezt a működésképtelen kommunizmust próbálják fenntartani.


Kellemes családi légkörről annyit, hogy apámnak alkoholista szülei voltak, mélyszegénységben éltek, anyámnak meg hatalmas fafejek voltak a szülei és állandóan lekorlátozták a szabadságát és borzalmas bűntetéseket találtak ki neki, mind gyerekként, míg tiniként, míg végül elmenekült otthonról.



Úttörőtáborról annyit, hogy apám kitalált valami módszert, hogy ellógja az egészet, aztán örült, mint majom a farkának...

2010. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!