Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A west balkánban történtek és...

A west balkánban történtek és a médiatörvény? Mi köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Több hozzászólásban is együtt olvastam ezt a két esetet. Most végül is mi az összefüggés egy ilyen szörnyű tragédia és a kérdéses médiatörvény között?

Már eddig süllyedt volna az ellenzéket támogatók tábora?


2011. jan. 17. 22:29
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

"Na megszólalt a gödörből a lyuk!"


Minek teszel fel kérdést, ha nem érdekelnek a válaszok?

2011. jan. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
28%

" akkor találtak volna nyomokat a testeken ez után"


A sérülés látszik a videó felvételeken. Bár az nem egyértelmű egy fotó alapján, hogy mi okozta. De ha hozzáadjuk a szemtanúk által elmondottakat akkor nagy valószínűséggel kés...

2011. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

" akkor találtak volna nyomokat a testeken ez után"


A sérülés látszik a videó felvételeken és a fotókon. Bár azt nem tudhatjuk, hogy mi okozta. De ha hozzáadjuk a szemtanúk által elmondottakat akkor nagy valószínűséggel kés...

2011. jan. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 Kokas Lajos ***** válasza:
88%
Elképzelhető, hogy ma Magyarországon, nem meri névvel és arcal vállalni egyetlen ember sem azok közül a véleményét akik a helyszinen voltak? Ezek szerint legalább 80 mentőst és 150 rendőrt, valamint kb 200 (minimum) szórakozó fiatalt zsarolással, fenyegetéssel, vagy bármilyen eszközzel visszatart a nyilatkozattételtől egy olyan hatalom, ami számomra érthetetlen módon egy más fajta igazságot kíván az emberekbe súlykolni, avagy tényleg az igazság hangzott el a hatóság részéről???????
2011. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
6%

"De hol van az leírva, hogy cenzúrázni kell a bűncselekmények körülményeit?"


A sorok közt.

2011. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 szamóca. ***** válasza:
85%

najo hát ami a neten terjeng mint "látni a kés nyomát" a videon és a kivágott képeken az azért korántsem bizonyíték. kb semmi nem látszik rajtuk. a kés valóban furcsa, de én már semmin nem lepődök meg.


a médiatörvény célja hogy az emberekben ne keltsenek pánikot. nem írhajták bele hogy a cél érdekében akár hazudunk is:) elméletileg korlátozzák hogy mit hoznak nyilvánosságra. ebbe belefér hogy a késelés tényét elhallgatják.

2011. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Lajos én nagyon is el tudom képzelni. Annyian írják, hogy látták a késelést, véletlenül találtak egy kést a helyszínen, és még véletlenebbül látható egy seb az egyik lány oldalán, amit persze bármi okozhatott akár a taposás is.


Csak túl sok a véletlen.

2011. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Szami nem állítottam, hogy a kés nyomát látni, hanem hogy egy sérülést.
2011. jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 szamóca. ***** válasza:

na most mutatták a kést a helyszínen... hát tény hogy véresnek nem volt véres amennyire innen látni lehetett.

ebből bizonyíték nem lesz, anélkül meg senki szava nem számít..

2011. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
61%

Láttam. De az nem jelent semmit. Ha érdekel az én elképzelésem leírom, ha nem meg legfeljebb nem olvasod.:)


Szerintem igaz, hogy cigányok balhéztak és hogy az egyik lányt megvágták. Több szemtanú egy a lány oldalán látható piros karcolásról beszélt. Valószínűsítem, hogy nem szúrásról lehetett szó, hanem egy felületi vágás és a halálát sem ez okozta, hanem hogy az emiatt kitört pánikban letaposták őket. A kés okozta sérülés valószínűleg nem járt komolyabb vérveszteséggel ezért nem látszik a késen szembetűnő vérnyom. Ám a DNS vizsgálat eredményét valószínűleg sohasem tudjuk meg.

2011. jan. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!