Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A west balkánban történtek és...

A west balkánban történtek és a médiatörvény? Mi köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Több hozzászólásban is együtt olvastam ezt a két esetet. Most végül is mi az összefüggés egy ilyen szörnyű tragédia és a kérdéses médiatörvény között?

Már eddig süllyedt volna az ellenzéket támogatók tábora?


2011. jan. 17. 22:29
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Ma arról beszélt a TV2 híradója, hogy AZ IS LEHET, hogy TALÁN a konkurens szórakozóhely üzemeltetői állnak a pánikkeltés mögött, vagy TALÁN valami "kábítószeres alvilági banda" vagy mi a rosseb, szóval hihetetlen, hogy ezt hírként le merik adni! A nagyobb csatornák egyszerű bulvárműsort csináltak a híradóból, én nem csodálkozok rajta, hogy kordában akarják tartani őket!
2011. jan. 18. 20:25
 42/43 BlackSword ***** válasza:
100%

És abba még nem gondolt bele senki, hogy pont a beordított késelés a provokáció... Sokaknak most nagyon jól jönne, ha bukna a kormány... Nem akarok pártokat, személyeket megnevezni, de tudjuik jól, hogy sokan vannak... És persze ezt a szemét kormányt sem akarom védeni, mert húzhatnának már a... (pont oda)... De a késeléses sztoriban is sok az llentmondás... Először is háro lánynak hat keze van, de már jó sokan írták/állították, hogy fogták a kezüket, miközben elvéreztek... Hát ez remek... Szerintem egy megkéselt embernek nem a kezét kellene fogni, hanem elállítani, de legalább is csökkenteni rajta a vérzés mértékét... Le kell fogni a sebet, amíg ki nem érnek a mentők... Remek honfitársaink vannak... Szerintem adjunk az ilyen kézfogósoknak fél évet...


Aztán minek kellett annyi rendőr és mentős... Hát azért, hogy fenntartsák a rendet, és ellássák a sebesülteket... A riasztás pillanatában nem tudtak semmit csak azt, hogy nagy tömeg van, és hogy sérültek... A mentősök a sbesülteket mentek ellátni, a rendőrök pedig azért, hogy fenntartsák a rendet, tereljék az embereket, hogy a mentősöknek ne kelljen a részeg, esetleg bedrogozott fiatalokat is kerülgetni, valamint azért, hogy még egy tömegpánik ne törjön ki...

Amit akkor mondtak, lehet téves, mert akkor csak megtippelni/feltételezni tudták, hogy mi történt... Ha tényleg késelés történt volna, akkor a tettes nem hiszem, hogy olyan hülye lett volna, hogy a bejáratnál dobta volna el...

A kés szerintem úgy került oda, hogy amikor beordították, hogy késelés, és megérkeztek a rendőrök, akkor akinél esetleg volt az eldobta, hogy ne nála találják meg, mert akkor azonnal gyanúsított lett volna... Pedig lehet köze nem volt az esethez...

Mert tényleg szánalmas ez az összesküvés elmélet szövögetése... Mert miért hallgatna ennyi ember??? Vagy azt mondjátok, hogy mindenkit megzsaroltak???

2011. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak, akiknek ezt hetekig is magyarázhatnád, akkor is késelést akarnak minden áron! Csak tudnám miért?!
2011. jan. 19. 22:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!