Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A west balkánban történtek és...

A west balkánban történtek és a médiatörvény? Mi köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Több hozzászólásban is együtt olvastam ezt a két esetet. Most végül is mi az összefüggés egy ilyen szörnyű tragédia és a kérdéses médiatörvény között?

Már eddig süllyedt volna az ellenzéket támogatók tábora?


2011. jan. 17. 22:29
1 2 3 4 5
 31/43 szamóca. ***** válasza:

egyébként nagyjából én is így tudom elképzelni a sztorit, de igyekszem nem beállni egyik oldalra sem, mert továbbra sem tudom hogy mi történt...

mindezek ellenére... komolyan... melyik kaz az idióta barom aki az ajtoban eldobja a kést...? persze ez sem jelent semmit, csak értitek....nem sok esze lehetett ha így történt.

2011. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Kokas Lajos ***** válasza:

00:58

De mi az oka ennek a titkolózásnak és összeesküvésnek??? Most légyszi ne olyanokat írjatok, hogy a Viktor is cigány, meg hasonlók. Normális indokokat kérek!!!

2011. jan. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Lajos! Elhiszed, hogy fogalmam sincs?
2011. jan. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Szami itt már az sem biztos, hogy ez a kés az a kés. :D
2011. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
96%

Biztosra nem lehet mondani hogy miért tartanak vissza információkat. De azt tudni lehet hogy eléggé sokszor elhallgatnak fontos információkat vagy egyáltalán nem is adják le a médiában a legtöbb cigánybűncselekményt (pl a százhalombattai gyilkosság és ékszerrablást nem adta le a tv2/aktív, és még rengeteg más bűncselekményt sem)


Hogy miért? Azt én sem tudom, talán az állam így akarja velünk elhitetni hogy a cigányok rendes dolgos népség, talán azért hallgatnak hogy azt higgyük biztonságban vagyunk ha kilépünk az utcára, talán valami másért, nem tudom, csak találgatni lehet.



De az tuti hogy valami itt nem stimmel, és valami elhallgatnak.


Teljesen ellentmondanak a szemtanúk és a média állításai (sokszor még 2 konkurens hírcsatorna állításai is) amiket teljesen más más oldalakon (közösségi portál, blog, stb) írtak le. Kb 15-20 emberről lehet szó akik annak ellenére hogy szinte teljesen különböző oldalakon számoltak be az eseményről, szinte teljesen ugyanazt félelmetes hasonlósággal írták le. (Láttam hogy valakinél kés van és megszúr/megvág vele valakit, azonnal ki akartam jutni, de hirtelen mindenki elindult a kijárat felé és nagyon sokáig tartott mire kiértem)

(Valaki azt is írta hogy látta az egyik lányt amikor még nem takarták le, és hogy nagyon véres volt a hasánál a ruha. De ez csak egy ember mondta, tehát még egyáltalán nem biztos)


Akkor még ott van a tömegpánik. Csak úgy nem indul meg fejvesztve pár ezer ember, és ilyen hangos zenénél nem lehet hallani szinte semmit, tehát ha valaki ordibál azt már pár méterre szinte meg se lehet hallani.


Ott van a kés is. Cáfolni akarták a hírt fűvel fával miszerint késelés történt, és akkor egy kést is találtak a bejáratnál. Azt mondták hogy már hónapok óta ott lehet, aha persze, és akkor pont most találták meg amikor ott naponta több ezer ember elhalad. (állítom hogy a kés megtalálását is el akarták hallgatni, mert amit hivatalosan közzétettek képet eléggé rossz minőségű, szerintem telefonnal fotózták)


Csikós Emese facebook üzenőfalán megjelent egy bejegyzés amit "saját maga" írt több órával a halála után (esetleg 1 nappal nem tudom pontosan) Szó szerint írom: "Csicska vagyok elvesztettem a telefonom ;D" és ezt az üzenetet a Mobile web alkalmazással töltötték fel, tehát mobiltelefonról.


Több cigány is ilyeneket írt a West Balkán üzenőfalára hogy: "ROMA REVOLUTION DIE WHITE DIE", "Mostantól minden nagyobb buliban fehér drogos k*rvák vére fog folyni, úgy engedjétek el a ribancaitokat"


Nagyon sok linket láttam a neten amin állítólag látszik valami és bizonyíték erejű, de mind 403-as hibát dobott. (A microsoft szerint: 403-as hiba: „Hozzáférés megtagadva/tiltott”)


Az egyik mentős azt mondta hogy példa nélküli hogy nincsenek sérültek, mert ilyenkor mindig vannak sérültek is.


és még itt egy kép: [link] ,bár az egyáltalán nem biztos hogy ez az aminek látszik. ( [link]


Amiket itt felsoroltam azok egyáltalán nem bizonyítékok, én sem állok egyik oldalra sem, de hogy valamit elhallgatnak, vagy hazudnak az tuti. Túl sok az ellentmondás és még egy egy hírcsatorna is a saját kijelentését hazudtolja meg egy későbbi kijelentéssel.

2011. jan. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

semmi köze hozzá

nem tudom ki találja ezeket ki, amúgyis mindig hírzárlat van, megszokhattuk már!

2011. jan. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Az addig oké, hogy elhallgatnak dolgokat amíg a nyomozás tart. De az miért van, hogy a nyomozás lezárta után is rendszerint azok a bűncselekmények tűnnek el melyet a cigányok követnek el?
2011. jan. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

"Az egyik mentős azt mondta hogy példa nélküli hogy nincsenek sérültek, mert ilyenkor mindig vannak sérültek is."


Ez nekem is gyanús. Ha a tömeg olyan erővel indult meg, letaposott volna mást is.

2011. jan. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Még valamit nem értek. Ha a cigányokat nem személyes indíték vezérelt, márpedig nagy valószínűséggel nem az. Gondolom a lányokat akkor láthatták először. És ha már fehérembert akarnak ölni miért épp lányra támadnak és késsel?

Ez csöppet sem a hatalom vagy az erő jele.

2011. jan. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem, hogy mi köze van a Médiatörvénynek ehhez a balesethez. Azt viszont biztosan tudom, hogy a Médiatörvény alapjogellenes és jogállamsértő.
2011. jan. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!