Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz legújabb terve: 5 és...

A Fidesz legújabb terve: 5 és fél napos munkahét,12 órás munkaidő. Vélemények? Még ezt is van képük meglépni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 08:25
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Ismereteid szánalmasak. A munka időt a MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE szabályozza. Nem a rabló kapitalisták. Ezt akarja meg változtatni urunk és parancsolónk hogy törvényesen lehessen ki használni az embereket nem pedig feketén. Nem vagyok sem egyik sem másik párt híve Csak látom a következményeket .És még meg magyarázzák hogy ez nekünk jó. Nem lesz tőle több munkahely, MIVEL AZONOS MENNYISÉGÜ MUNKÁT kevesebb ember tud ellátni .Csak a vállakózók járnak jól . Nyilván vagy meg egyeztek , vagy a saját érdekeiket nézik vagy mindkettő.Nem a szocializmust sírom vissza de vannak normák amik még az eu ban is szabályozva vannak
2011. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom,ez mennyire lehet igaz.Remélem,csak rémhír! Bár én itt már mindent el tudok képzelni...

Nos, én annyit hallottam, hogy a kormány valóban tervezte, hogy esetleg változtatnak a munkatörvénykönyvön.Annyiban, hogy akik nem megfelelő végzettséggel dolgoznak valahol (például kocsmában dolgozik az illető mindenféle vendéglátós végzettség nélkül) azt alacsonyabb fizetésért lehessen alkalmazni.Na de ez eddig is így volt, nem?Arról viszont nem esett szó, hogy ez az alacsonyabb fizetés mit takar.Valószínűleg a minimálbérnél is kevesebb filléreket.

Egy szóval, a kormánynak és a munkáltatóknak ingyen kellene a munkaerő.Csak épp még nem mondták ki ezt így, szó szerint, majd kifogják...

2011. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!