Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, honnan lehet...

Jobbikosok, honnan lehet tudni, azt hogy a Jobbik nem a Fidesz v. az MSZP bábja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 13:57
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

Mit látsz?

ájj már le, ez az én kérdésem, nekem jogom van ide írni, de te már rég nem a kérdésemre válaszolsz

följelentelek zaklatásért, nehogy azt hidd, hogy egy jobbikosnak nem lehet zsidó az ügyvédje

vegyél vissza magadból

2011. máj. 8. 13:38
 42/56 A kérdező kommentje:

Amúgy látom egész nap a gyk-n lógsz

te egy fiatal kis pöc' lehetsz a valóságban, aki eltervezte milyen lesz az állomélete

de ha tényleg vén f' vagy akkor arról mesélsz mit álmodtál 80éve

2011. máj. 8. 13:40
 43/56 anonim ***** válasza:
38%
Jövő héttől már kevesebbet leszek fent, jönnek a külföldi üzleti útjaim, nem fogok ráérni ennyit írogatni. Azért ha megnézed az első reagálásomat még nem volt benne semmi személyeskedő, a te kommented volt vérlázító. Ezért kezdtem bele ebbe a felesleges adok - kapokba, aminek tulajdonképpen semmi értelme nem volt, de sajna nem bírom a jobbikosokat, főleg ha még primitív is. Mizantróp, neked csak annyit, ha tudnád is hogy hol lakom, a testőreim már rég lekapcsolnának mielőtt még a házam közelébe érnél. Tudod, egy adott távolságon belül nem jöhet senki csak úgy hozzám. Sziasztok, ebből a beszélgetésből kiléptem. Látom ti nem akarjátok megunni, nekem meg elég volt. Mintha az egyik gyerkőc megszólalt volna. Ők többet érnek nekem mint a veletek folytatott felemelő társalgás.
2011. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

ELMENT!!!!!!!!!!!!!!



ennyi kamut egyhelyen, ajánlom végigolvasni izgalmas társalgásunkat


Mizantróp csapj bele!!!

2011. máj. 8. 14:01
 45/56 anonim ***** válasza:
44%
Minek állsz le ekkora sötét emberekkel vitatkozni, kolopele? Mondjuk végig olvastam az egészet, és remekül csináltad ezt a minden aljas sértésre adott teljesen nyugodt válaszaidat. El tudom képzelni milyen vörös már a fejük. Mi, nem szegény emberek soha nem fogjuk megtalálni a hangot az ilyenekkel, mert csak az irigység az amihez értenek, és mivel az egész világ a hibás az ő tehetetlenségükért, ezért az agresszív, náci jobbikot választják. Ne pazarold rájuk a fölös energiádat, megéri ez neked? További szép napot.
2011. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
55%
Kolopele valóban létezik, és minden igaz amit leírt magáról. Ugyanis egy kérdésnél nagyon jót beszélgettünk, és felvett magához dolgozni. Gondoltam jobb ha tudjátok.
2011. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
vagy több gyakk. neve van, vagy rámküldte pénzér a munkásait, v qrváit
2011. máj. 8. 15:21
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, annak kellenek testőrök, aki valamitől fél, ha a konkurens maffiavezérrel nem sikerül árkartellt és piacfelosztást kialakítani, indulhat egymás levadászása. Szép, nyugodt élet ez.
2011. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
27%
Vagy annak akinek sok az irigye, ezért elővigyázatos. Ez eszedbe sem jut? Ebben a mai világban, ahol kis pénzért is rabolnak ki embereket? Amúgy csak ez az egy nevem van, legalább én nem félek oda is írni. Valóban, dolgozik nálam egy ember innen a gy.k. - ról. Muszáj volt még erre reagálnom.
2011. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

igen, ez azt jelenti hogy megnézted mi történt, egyértelmű, h egész nap a gép előtt ülsz, nincs neked semmid, ebben leled szórakozásod

kérlek akadj le rólam, keress mást!

2011. máj. 8. 16:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!