Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, honnan lehet...

Jobbikosok, honnan lehet tudni, azt hogy a Jobbik nem a Fidesz v. az MSZP bábja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 13:57
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok Jobbikos, de szerintem először kérdezzük meg azt, hogy honnan lehet(ne) tudni, hogy a bábja bárkinek? Nem a Jobbiknak kell bizonyítania, hogy _nem_ báb. Bizonyítson az előbb, aki szerint báb:P


Ugyan ezt gondolom az LMP=SZDSZ kérdésről.

2011. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
33%
Ahogy mondod. Hírmondójuk sem maradna ha én lennék most Orbán helyében. Remélem ő is így gondolkodik. Demokratikus úton de el kell őket távolítani. Jómagam bízom abban hogy legközelebb is meglesz a két harmad, és akkor mindenki szépen elkulloghat.
2011. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

a kibszott áletbe, még egy jobbikos sem szólalt meg, de azon kívül minden párt palettájáról jött valaki aki a saját igazát magyarázza


ez engem NEM érdekel


és mindenkit LEPONTOZOK!

2011. máj. 7. 16:12
 14/56 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:01"

Íme egy tipikus homokos"

2011. máj. 7. 16:14
 15/56 anonim ***** válasza:
27%
Jó, attól majd biztos nyugodtan fogsz aludni. Én viszont továbbra is keresem a millióimat, és emellett én is nyugodtan alszom. Lehet hogy te vagy az egyetlen jobbikos itt a gy.k. - n csak van vagy 100 regisztrációd? Szánalmas kis fiatal "nekem nem jött össze eddig az élet, mert ez a szemét Fidesz kibabrált velem" típusú gyerek lehetsz, aki semmire sem lesz képes az életben.
2011. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
37%

Én jobbikos vagyok elég régóta. Nézem a parlamenti felszólalásokat és a jobbikosok úgy aláznak mindenkit, hogy ha bárkinek is a bábjai lennének, már rég el lettek volna hallgattatva, vagy tompítva. De ezek a srácok egyre ütősebbek, odacsapnak és minden szívbaj nélkül sittre vágnának politikusokat, ők nem csak mondják, hanem csinálnák is.


Nem csak mondták, hogy megalakítják a csendőrséget, meg is csinálták Tiszavasváriban. Amit eddig tudtak tenni, megpróbálták. Nem szájalnak, próbálkoznak tenni, már amihez nagyon kis hatalmuk engedi őket (a többi pártnak nagyon nem tetsző dolgokat).


Szóval szerintem nem bábjai senkinek, hanem egyszerű őszinte emberek erényekkel és hibákkal. Manapság a mellébeszélésnek van kultusza, de ez meg fog változni.

2011. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
50%
És meg is volna oldva Magyarország összes problémája, nem igaz? Külföldi tőke nem kell, multik kifelé, romák legyilkolása. A jobbik dicső programja, biztos tetszene az Uniónak is.
2011. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

Kedves kopolalela..fenetudjami


Szép kis összeesküvéselméleteket gyártassz, kivillan az isteni szikra, jó az ilyet olvasni.

De a tipped se volt rossz 22 éve valóban kiskorú voltam még.

És csak ajánlani tudom neked, hogy ma még befuthatsz a zsinagógába, ha most rögtön elindulsz

2011. máj. 7. 16:36
 19/56 anonim ***** válasza:
56%
Akkor ne haragudj, én 28 éve voltam kiskorú, azóta már letettem sok mindent az asztalra, ezek szerint te egy gyerek gondolkodású felnőtt vagy. Ugyan nem vagyok zsidó, de zsinagógában voltam már, meg számos olyan helyen, ahová te sosem jutnál el. És most megint kivillantotta egy dicső jobbikos a foga fehérjét: Burkoltan zsidózott.
2011. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
36%
30 éve, nem 28.
2011. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!