Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianon revizióját remélőkne...

A trianon revizióját remélőknek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

A történelem forgandó!Az sem biztos,hocy az EU örök!

Minenesetre adhat a történelem legalább részleges revizióra esélyt!

Akik azt mondják nincs rá esély,vagy nincs rá szükség-azok ne irjanak ide véleményt!

A kérdés csak azoknak szól,akik biznak a revizióban!


2011. jún. 6. 10:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 A kérdező kommentje:

""Tévedsz!Én tettem fel semmilyen másik kérdést erről!" - Akkor biztos a klónod volt.

Mindenki nézze meg maga: "


Amint mondtam nem én irtam,de biztos,hogy a kérdéskiiró innen másolt!


Az évi katonai költségvetés mindenre kiterjed ami a katonasággal kapcsolatos!Nem értem miért állitod ugy be,mintha a kiképzés és gyakorlatozás nem tartozna bele!Ez mind bele tartozik!


"(Le tudsz írni egyetlen mondatot legalább helyesírási hiba nélkül? Ja: és nem mindegyiket felkiáltójellel lezárva?) "


Ez a te magyar indentittásod csupán,hogy milyen jó a helyesirásod!


Ezért mondtam,hogy trianon ellenvéleményekre nem vagyok kiváncsi,mert az olyanoknak állérvei vannak csupán,persze szépen hangzó emberséges köntösbe öltöztetve!


De ugy látszik nem lehet tőletek szabadulni sehogy sem!Olyanok vagytok,mint egy kellemetlen unalmas betegség!

Nem birjátok ki hogy ne szóljatok bele ellenérveitekkel,mégha erre meg lettetek kérve is!

Ennyit a ti "műveltségetekről"!

2011. jún. 10. 19:14
 92/115 Pro Patria ***** válasza:
7%

"Amint mondtam nem én irtam,de biztos,hogy a kérdéskiiró innen másolt!" – Persze, biztosan úgy van...:)


"Az évi katonai költségvetés mindenre kiterjed ami a katonasággal kapcsolatos!Nem értem miért állitod ugy be,mintha a kiképzés és gyakorlatozás nem tartozna bele!Ez mind bele tartozik!" – Mi a GDP-ről beszélünk, koma. Ami egyáltalán nem ugyanaz, mint a költségvetés.


"Ez a te magyar indentittásod csupán,hogy milyen jó a helyesirásod!" – Identitás?:D Minek használsz olyan szavakat, amiknek nem tudod a jelentését? Így csak magadat égeted le. Ráadásul rosszul leírva?:D És igen!A kultúra védelmének egyik alappillére, hogy a nyelvet helyesen használjuk, védjük, őrizzük. Ha még ennyit se teszel a népért, akkor milyen jogon turbómagyarkodsz te itt másokat lenézve?...


"Ezért mondtam,hogy trianon ellenvéleményekre nem vagyok kiváncsi" – Azért mondtad, mert jó fasisztához méltóan, nem tűrsz meg más véleményt, ami a te kicsi lelkecskédet megsérti, ami neked ellentmond. Mindenkinek helyeselnie, bólogatnia kell, akkor érzed azt, hogy milyen f@szagyerek vagy.


"Ennyit a ti "műveltségetekről"!" – Érdekes, azt hogy hogyan számoltad ki a 10-15%-ot, még most se tudtuk meg. Ügyesen átsiklottál a válaszadás felett... Na ENNYIT a te álműveltségedről.

2011. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/115 A kérdező kommentje:

"Azért mondtad, mert jó fasisztához méltóan, nem tűrsz meg más véleményt, ami a te kicsi lelkecskédet megsérti, ami neked ellentmond. Mindenkinek helyeselnie, bólogatnia kell, akkor érzed azt, hogy milyen f@szagyerek vagy. "


Na igen!Eljött a fasisztázás!Nem érted meg,hogy itt olyan véleményekre vagyok kiváncsi,akik reménykednek trianon felülvizsgálatára!Azon belül,hogy kinek milyen elképzelése van erről!

A te véleményed nem érdekel,mert ellenzed és ezt már hallottam sokszor!Unom már!Azt meg em kell magyarázni,hogy nem lehet!Csak annyi,hogy nem!Azért az ilyenekkel nincs miről beszélnem!ÉRTED MÁR!!!????

2011. jún. 10. 21:03
 94/115 anonim ***** válasza:
81%
Hagyjad kérdező ő már nem képes tisztán gondolkodni, nem lát a liberálkommunista ködtől és már mindenhol fasisztákat lát. Szerencsétlen ember nem kell vele foglalkozni próbáljunk meg nyugodtan vitatkozni akkor talán zagyvaságok helyett normális érveket is feltud mutatni...
2011. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 anonim ***** válasza:
8%

"Ezért mondtam,hogy trianon ellenvéleményekre nem vagyok kiváncsi,mert az olyanoknak állérvei vannak csupán,persze szépen hangzó emberséges köntösbe öltöztetve!"


Mégsem voltál képes többszöri kérésre sem megmondani, szerinted logikailag hol hibádzik szerinted "magyartalan" véleményem, csupán nekem is mellébeszéltél.

Na meg vessük össze a kommenteket: te, kedves kérdező, és a többi revízió-fan személyeskedtek, érzelmi válaszokat adtok, mindig kitértek a konkrét felelet alól és persze nem fogadtok el más véleményt, ezzel szemben a kritizálóitok tök higgadt, értelmes hangnemben fejtették ki a véleményüket - egy értelmes vitára készen.

2011. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 A kérdező kommentje:

ma 21:14


Azt hiszem már kifejtettétek véleményeteket!Nagyon "okosak"vagytok,mi pedig"nagyon hülyék!

Akkor nagyon"okosan"hagyjatok minket "nagyon hülyéket" beszélgetni!Higgyétek,hogy jobbak vagytok,nézzetek le,sajnáljatok,mindegy!!!CSAK HAGYJATOK MÁR MINKET!Ne is szóljatok hozzánk!

2011. jún. 10. 21:23
 97/115 anonim ***** válasza:

És tessék... :D


Továbbra is csak vergődsz. Nem azt mondod, hogy "Rendben, hadd nézzem azokat a kérdéseket", nem állsz kötélnek, nem állod a próbát, még a saját véleményed sem vagy hajlandó normálisan megvédeni - és mégis minket tartasz hülyének.

A 16 éves húgom csinálja ezt, mikor tudj,a hogy nincs igaza, de a világért nem vallaná be. Ez itt a GYK-n még nem is gond, de ha a való életben is ilyen vagy... mondd, benned tényleg fel sem merül az a kérdés ,hogy "basszus, talán igaza van, hisz megint mellébeszéltem...."?

2011. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 anonim ***** válasza:
81%

"és a többi revízió-fan személyeskedtek, érzelmi válaszokat adtok, mindig kitértek a konkrét felelet alól és persze nem fogadtok el más véleményt,"


Már ott kezdődik a gond hogy egy magyar ember sosem ír le olyat hogy revízió-fan. Én elfogadom hogy nektek jó látni egy nép pusztulását, kigúnyolását, megalázását csak ne itt magyar földön és ne próbáljátok úgy beállítani hogy ti vagytok a legnagyobb magyarok mert ellenzitek a revíziót. Tény hogy jelenleg csekély esély van a magyar juss visszaszerzésére de miért nem bírjátok beismerni hogy az a föld nekünk jár? Mert mi tudtunk itt valamit felépíteni, létrehozni!

2011. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/115 anonim ***** válasza:
24%

"elfogadom hogy nektek jó látni egy nép pusztulását, kigúnyolását, megalázását"


Erről szó sincs, ezt már megint ti magyarázzátok bele. Mert szerintetek ha valaki nem veri a mellét olyan földekért, amelyeken a magyar lakosság aránya - engedd meg hadd mutassak egy képet, hogy mennyi -, az azonnal hazaáruló, aki kéjmámorban fetrengve habzsolja kis hazája hanyatlását. Azért, mert ti szélsőségesek vagytok, nem mindenki az. Persze hiába mondom, hogy szerek magyar lenni, szerintetek az tök mindegy, mert nálatok a hazaszeretet sosem a tiszteleten és megbecsülésen alapul, hanem megint csak a földeken.


Amúgy a kép:

[link]


Nos, mint látjuk, másoknak is sikerült felépíteni és létrehozni valamit eme helyeken, ahogy azt korábban is levezettük. Én viszont továbbra sem látom, hol vagyon megírva, hogy a föld ki lenne utalva egy adott nemzetnek? Ki ad rá birtokjogot?

Nem tanultad még meg, hogy a történelemben azé a föld, aki megszerzi, és nem azé, aki kesereg érte?

2011. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 anonim ***** válasza:
17%
És íme, ugyanoda jutunk: nincs válasz, csak gúnyolódás... ;) És ezek akarják megváltani Magyaroroszágot :D
2011. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!