Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianon revizióját remélőkne...

A trianon revizióját remélőknek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

A történelem forgandó!Az sem biztos,hocy az EU örök!

Minenesetre adhat a történelem legalább részleges revizióra esélyt!

Akik azt mondják nincs rá esély,vagy nincs rá szükség-azok ne irjanak ide véleményt!

A kérdés csak azoknak szól,akik biznak a revizióban!


2011. jún. 6. 10:32
 71/115 Pro Patria ***** válasza:
4%
"Ami csak lehetséges a lehetőséghez képest.Minnél több!" - Akkor meg akarod szerezni Hajdú-Guineát is?...
2011. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/115 Pro Patria ***** válasza:
5%

"A haditechnikát is módositani kéne:


harckocsi (tank) 1000 drb.-M1A1 Abrams

rakéta-sorozatvető 250 drb.-M270 MLRS

tűzérség 3000 drb.-M198

bombázógép 10 drb.-F–117 Nighthawk"


Akkor már tudom, ki vagy:) Az a kisfiú, aki ezt egy másik kérdésben feltette, és a csökött agyával nem tudta felfogni, hogy a lopakodó bombázók megvétele már önmagában megfizethetetlen az ország számára, ha még az USA is alig-alig bírja... Majd felnősz, aztán nevetsz magadon. Addig meg mi:)

2011. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/115 Pro Patria ***** válasza:
5%

"Történelemből jól vagyok tájékozódva hiszen több,mint 10 éve érdekel a történelem!" - Mármint 5 éves korod óta érdekel, és most 15 éves vagy?...


"Ja és van tapasztalatom a hadseregből is..."

Voltál egy honvéd-majálison? Előfizetője vagy a Haditechnikának?

2011. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/115 anonim ***** válasza:
43%
Nameny 1. válasza tökéletes. Kérdező látszik, hogy nem vagy több 15-nél.Én annyit fűznék, hozzá a dologhoz, hogy 1, azaz 1 esetben kapnánk vissza területeket, ha újra benépesítenénk azokat a területeket, ahol a román többség dominál.Nem azt a világot éljük, mint 100 éve, hogy családonként(magyar), 8-10-12 gyerek volt.Ha visszatérne ez a tendencia Székelyföldön és itt is, 80-100 év alatt mi dominálnánk a Kárpát-medencébe, szétszóródnánk, mint a nátha a 3 as villamoson és demokratikus úton, népszavazással csatolgathanánk vissza a területeket.A történelmi Nagy-Magyarország újra létrejötte kizárt esélye 0%, de 30-40 ezer km2, jó diplomáciával kapcsolatokkal, és magyar közép-kelet eui dominanciával realitás lehet a jövőben.Persze generációkon keresztüli felemelkedésre lesz ehhez szükség.
2011. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 anonim ***** válasza:
28%

„Akkor már tudom, ki vagy:) Az a kisfiú, aki ezt egy másik kérdésben feltette, és a csökött agyával nem tudta felfogni, hogy a lopakodó bombázók megvétele már önmagában megfizethetetlen az ország számára, ha még az USA is alig-alig bírja... Majd felnősz, aztán nevetsz magadon. Addig meg mi:)”


Tényleg jó lenne ha valaki összeszámolná hogy ezek hány ezer milliárdba kerülnének összesen. Szerintem onnantól fogva nem lenne téma.


Egyébként vajon milyen megfontolás alapján sikerült összeválogatni ezeket?

2011. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/115 Pro Patria ***** válasza:
5%

Az erre irányuló másik kérdésénél ("Mennyibe kerülne Magyarország felfegyverzése?") már kiszámolták. A katonák zsoldja és kiképzése, a lőszer és üzemanyag, a karbantartás és fenntartási költségek nélkül, a legminimálisabb számítások szerint is eléri a GDP 50%-át...

Nincs realitásérzéke a gyereknek abszolút.

Erre írja "ezt megérné még kölcsönből is!" kölcsönből? És ki fizeti vissza? Vagy ami fontosabb: miből? És minek egyáltalán?...


"Álmodj királylány..."

(Még jó, hogy szavazati jog csak 18-tól jár.)

2011. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/115 Pro Patria ***** válasza:
5%

Beszédes, hogy egy, azaz 1 darab lopakodó bombázó ára 42 600 000(!) dollár. Forintba át se számolom, innentől úgyis felesleges.

De a kis diktátort ez se tántorította el. Nem érti, hogy a C&C-ben hiába tud belőle akár százat is csinálni, a valóságban összesen is csak 64 van belőle... Méghozzá a világ legerősebb gazdaságának, az USA-nak. Ő meg Magyarországnak akar 25 ilyet...

2011. jún. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/115 anonim ***** válasza:
10 ilyet.
2011. jún. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/115 Pro Patria ***** válasza:
8%
Másik kérdésénél még 25-öt akar. De lényegtelen, mert egy is túl drága.
2011. jún. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/115 anonim ***** válasza:
34%

Egyébként amit sosem tudtam megérteni, hogy egyesek (mint a kérdező), miért gondolják azt, hogy az egész Kárpát-medence amolyan jogos magyar juss, amihez senkinek semmikor semmi joga, és törvényszerű, hogy csak a miénk legyen, ha nem így van, az meg bűn.


Megbeszéltük: a történelem forgandó és mindig változik, birodalmak jönnek-mennek, ez így természetes. Nekem még senki nem mutatott be isteni végzést arról, hogy márpedig akkor is csak nekünk jár az egykori Nagy-Magyarország területe...



És ebben nincs semmi magyartalanság, mert biztos vagyok benne, hogy több magyar verset, drámát tudok elszavalni, mint a kedves kérdező, többet tudok a magyar néprajzról, nyelvről, hagyományokról, meg úgy alapvetően az egész magyar kultúrával többet foglalkozok, de basszus: ez nem ment föl az alól, hogy logikusan gondolkozzam.

S mint sokszor kikövetkeztettük már, logikusan nézve semmi alapja ennek az egész hungarista teljes revíziónak, de akárhányszor levezettük ezt érvekkel alátámasztva, a kérdezőhöz hasonlók valahogy sosem tudnak semmit megcáfolni és sosem a kérdésekre felelnek, csak hajtogatják tovább, hogy a magyaroké kell legyen a fél világ.

2011. jún. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!