Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianon revizióját remélőkne...

A trianon revizióját remélőknek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

A történelem forgandó!Az sem biztos,hocy az EU örök!

Minenesetre adhat a történelem legalább részleges revizióra esélyt!

Akik azt mondják nincs rá esély,vagy nincs rá szükség-azok ne irjanak ide véleményt!

A kérdés csak azoknak szól,akik biznak a revizióban!


2011. jún. 6. 10:32
 61/115 A kérdező kommentje:

ma 22:06


A vita sosem hasznos,mégha ezt szokták is mondani"művelt"emberek,mert a végén minkét fél továbbra is a maga meggyőződése rabja marad!

2011. jún. 8. 22:08
 62/115 anonim ***** válasza:
37%
Tévedés. Én sok vitában vettem már részt, és nem egyszer meg is győztek, ami csak javamra vált. Az ítéli feleslegesnek a vitát, aki maga nem képes vagy lusta rá. Természetesen cáfolhatod a tapasztalatom, de ettől függetlenül így van.
2011. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/115 anonim ***** válasza:
10%

Kulturált ember azért vitatkozik,hogy meggyőzze a másikat az igazáról. De ha a másik érvei helytállóak,akkor belátja,hogy neki nincs igaza.

Ez a vita értelme,ha elég művelt valaki,és nem hiszi azt,hogy csak neki lehet igaza.

2011. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/115 anonim ***** válasza:
53%
Én bízok benne, de ebben az évtizedben kizárt, ennyire nem változik gyorsan a világ.
2011. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/115 anonim ***** válasza:
71%

Lényegében, amíg nincs meg az akarat, hogy jelenlegi Magyarországunk lakói magyarabbak, szorgalmasabbak, egységesebbek, termékenyebbek, egymással szemben erkölcsösebbek, igazságszeretőbbek, becsületesebbek, megértőbbekm korrektebbek legyenek, addig nem fogunk javuló pályára állni és a határmódosítás is egyre messzebb kerül a lelki szemeink elől.


Sajnos a mai magyarok már igazából nem is igazán magyarok. Magyar ember az, akire a fentebb felsoroltak jellemzőek. Évről évre magyartalanabbak leszünk és egyre csak fogyunk népességileg és lelkileg is. Magyarország szépen lassan el fog végleg sorvadni, ha nem jönnek valakik, akik fordítanak egyet a sors kerekén és kezükbe nem veszik az események alakítását.

2011. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/115 anonim ***** válasza:
46%

„Akik azt mondják nincs rá esély,vagy nincs rá szükség-azok ne irjanak ide véleményt!

A kérdés csak azoknak szól,akik biznak a revizióban!”


Na most ehhez képest...

2011. jún. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/115 anonim ***** válasza:

tegnap 22:17

Sajnos a kérdező lenézi az értelmes véleményütköztetést,ő maga is mondta,hogy a saját meggyőződése rabja,ilyenkor rá kell hagyni,mert csak a falhoz beszél az ember! Sok érv elhangzott már,de csak annyit hallottunk,mint Sárikától,amikor Pisti elvette a lapátját a homokozóban "te hülye vagy" vagy ehhez hasonlatos "érvek" ("A vitának vannak erkölcsi szabályai, ezt nevezzük vitakultúrának.")! Aki álláspontját rabságnak tartja,mert magának is ilyen véleménye van a vitáról,az sajnos a saját korlátoltságának rabja! Tény,hogy kiírta csak olyanok írjanak,akik remélnek valamiféle revíziót,de én írtam ,hogy lehetségesnek tartok valamiféle revíziót,csak nem úgy ahogy ő,gondolod ,hogy választ kaptam? A legtöbb Trianonos kérdést a GYK-n már körbejártuk több százszor,valójában tehát ezek már nem kérdések,hanem lelkesítő toborzások akarnak lenni,megerősítések ,ezért olyan ingerült mindegyik a kérdésnél bár nem kenyerem az általánosítás,biztos voltak kivételek.... Itt viszont nem megerősítéseket várhatunk,itt ez az oldal azért van,hogy őszintén kérdezzünk,HA VALAMIT NEM TUDUNK!!!

2011. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/115 anonim ***** válasza:
6%
Az hogy biliben lóg a kezük.
2011. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/115 anonim ***** válasza:
100%

Nos én etnikai alapú revíziót tartok elképzelhetőnek, és abban is reménykedem. A többi országrészt szerintem felesleges lenne visszaállítani, hisz így visszakanyarodunk a reformkorhoz, és annak etnikai problémáihoz.


Az EU pedig szinte biztos, hogy nem örök. Ugyan mi volt eddig örök az emberi történelemben? A Szovjetunió? Az Osztrák-Magyar Monarchia? Az Erdélyi Fejedelemség? A Római köztársaság?

2011. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/115 anonim ***** válasza:
55%
Ne is foglalkozz velük kérdező ezek még mindig ott tartanak hogy miattunk robbant ki a háború...
2011. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!