Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianon revizióját remélőkne...

A trianon revizióját remélőknek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

A történelem forgandó!Az sem biztos,hocy az EU örök!

Minenesetre adhat a történelem legalább részleges revizióra esélyt!

Akik azt mondják nincs rá esély,vagy nincs rá szükség-azok ne irjanak ide véleményt!

A kérdés csak azoknak szól,akik biznak a revizióban!


2011. jún. 6. 10:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 A kérdező kommentje:

15:09


Egyet értek veled!

2011. jún. 6. 15:12
 22/115 A kérdező kommentje:
Ha a zsidóknak joguk volt 2000 év után palesztinát elfoglalnbi!És mindezt a bibliára és hasonló irományokra való történetekre alapozták!
2011. jún. 6. 15:15
 23/115 anonim ***** válasza:
21%

ma 13:42

Jó akkor kérdezd meg pl.:a Holland nacionalistákat,hogy mi a véleményük arról,hogy szerinted itt a leggonoszabbak a liberálisak(akik bent sincsenek már a Parlamentben)! Nem hiszem,hogy képben lennél a világpolitikával... Egyébként,akár visszakaphatnánk Erdély egy részét vagy Szerbia egy részét,de hogy Horvátországhoz vagy felsőszlovákiához semmi közünk az is biztos!

2011. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/115 anonim ***** válasza:
17%

ma 15:15

Ez jogos! Csak,hogy a cionisták elsősorban az akkori Németországból menekültek oda,másodsorban hitből(pl.:Einstein is cionista volt,aki ugye nem volt egy hülyegyerek)! Izrael egy fajta politikai jogorvoslat volt,nagy-nagy Amerikai gazdasági érdekekkel megspékelve! megnézheted,hogynéz ki most Izrael! Egyy ilyen országot kívánsz nekünk is? Állandó békétlenségben lennénk a környező összes országával,kissebbségben lennénk és a szláv nacionalizmus úgy megerősödne,hogy végül mi lennénk a gyarmat! Ne haragudj,mondtad,hogy mi legyen a szívünkben,nekem azonban az eszemben más van,hiába fáj Trianon! A kérdés sokkal összetettebb! Elitélem egyébként Izrael politikáját,ahogyan az antiszemitizmust vagy az iszlám fundamentaizmust is! A jövő nem a nacionalizmusnak dukál! Ezt diktálja az észszerűség!

2011. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/115 A kérdező kommentje:

ma 15:23


Szóval te azt feltételezed,hogy ők akkor állandóan lázongnának!Nocsak!?Nekik ez nem tetszene?!Mi viszont elfogadjuk?!Csak azért,hogy ne bántsuk "érzékenységüket" mi legyünk azok akik mindenről lemondjunk?!Ez volna az ajánlatod?!

Mellesleg itt nem alakulna ki közel-keleti helyzet!Ez itt europa!Itt gyorsan véget kéne vetni a dologna egyszer!

És miért ne ugy legyen véget vetve a dolog mikor az nekünk megfelel?!

2011. jún. 6. 15:38
 26/115 anonim ***** válasza:
17%

ma 15:38

Arcodból kicsit visszavehetnél,nem ezt mondtam egyébként és ajánlatokat sem tettem,nem vagyok abban a helyzetben! Nem tudom értetted-e ,hogy a gyarmati sorsra jutnánk? Az pedig a mi érzékenységünkre lenne rossz hatással! Annyira buta vagy,sajnos azt tapasztalom,hogy a revizió követelők többsége egyszerűen felszines,kicsinyes gondolkodni képtelen ,tisztelet a kivételnek és az olyan barátaimnak ,akiknek fáj Trianon,de nem akarnak vérfűrdőt!

2011. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/115 anonim ***** válasza:
66%

"Ez itt europa!Itt gyorsan véget kéne vetni a dologna egyszer! "

-Hiddel,nem fogják befogni a pofájukat a szerbek,szlovákok,románok,horvátok,osztrákok,sőt összefognának ellenünk és biztos vagyok benne,hogy nem lesznek békés kissebség,még azt is eltudom képzelni,hogy Pesten fognak terrorszervezeteket kialakítani és károsítani a népet! Használd néha az eszed,ne légy ostoba!!!

2011. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/115 anonim ***** válasza:
igazából felesleges ezen vitatkozni, meg felháborodni, hogy nem olyan választ kapunk mint várunk. itt senki sem tesz semmit az érdekében, hogy kapjunk vissza területeket. Nem is tudunk. Nyilván szeretné ezt kb. mindenki, csak vannak reális gondolkodásúak és kevésbé. de most komolyan: szerinted ki fog azért küzdeni, hogy "átírják" Trianont? talán Orbán Viktor?
2011. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/115 anonim ***** válasza:
27%

ma 15:59

Hozzád meg ki szólt? A stílus maga az ember és én értelmesen keztem a beszélgetést... Egyébként nem adnám nekik ,mintahogy semmiféle terület osztogatási lehetőséget nem válalnák magamra!

2011. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/115 A kérdező kommentje:

Na és ha háborgó kisebbség lennének?!Kit érdekel?

Most nézzétek cak meg hogy bánnak a mi magyarjainkal,akik kisebbségben élnek!

Szerintem csak gyávák vagytok!Ennyi!

Gyökértelen emberek!

2011. jún. 6. 16:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!