Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianon revizióját remélőkne...

A trianon revizióját remélőknek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

A történelem forgandó!Az sem biztos,hocy az EU örök!

Minenesetre adhat a történelem legalább részleges revizióra esélyt!

Akik azt mondják nincs rá esély,vagy nincs rá szükség-azok ne irjanak ide véleményt!

A kérdés csak azoknak szól,akik biznak a revizióban!


2011. jún. 6. 10:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:
47%

Apropó: elmondanád, hogy 12:39-kor írt válaszomban mi bukik meg a logika lépcsőin és mely tények derogálnak neked, mivel nem értesz egyet benne?


De ha megkérhetlek, ne olyan bunkó és alpári stílusban tedd, mint eddig, hanem úgy, mintha egyik normális ember beszélne a másikkal (azaz ne oszd meg velem minden sorban, hogy gyökér vagyok, csupán a lényegre hivatkozz és magukra a feltevésekre reagálj).

2011. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 anonim ***** válasza:
29%

ma 16:42

"Márcsak önvédelem miatt is"

Emiatt egyébként ne agódj! Libiában is a semmiből fegyverkeztekfel a felkelők,56-ban is gyakorlatilag nyugalmi állapotból csaptunk át önvédelmi pozicióba,és számos más keleti ország bizonyítja vagy számos más történelmi példa,hogy ha úgyadódik,pillanatok alatt felfegyverkezünk! Én az első között lennék,ha megtámadnának minket,a nagymamám az elsők között volt,aki monotovkoktélt dobott az orosz tankok alá,pedig sosem harcolt elötte és sosem akart! Amíg Európa nem válik háborús övezetté,addíg komolyabban fegyverkezni is fölösleges(valamivel lehet több honvédelmi,dehát ha neked igényed van ,senki nem tart vissza,mutass példát),ha azzá válna,már előre látnánk a jeleit és feltudnánk időben készülni,ha váratlanul érne az csak azt jelentené,hogy valaki zsarnoki uralomra tör,de azt a jelenlegi rendszer szabályaiszerint a NATO rövidtávon szénnéverné és persze valóban nem azért mert annyira szeretnének minket,hanem azért,hogy demonstrálják a többi natotagországnak is,megvédenek minket (különben feleslegessé válna és a többi ország félelmében elkezdene fegyverkezni,ami padhelyzetet alakítanaki,a NATO vezetők ,meg bevizelhetnek,mert rájuk is ömölne a félemem és a harag)! Ráadásul még nem számoltunk az atom fegyverkezéssel,mindenki nyom egy gombot és kész...csúny véget érne a háború! Nagyon kevés esély lenne amúg arra,hogy karanténba zárjuk a környező országokat,sikeresen kizsigereljük őket (bánya,víz,élelem,ipar,fa,stb,stb)megállapodjunk a nagyhatalmakkal,hogy hadják nekünk és fönn is tartsuk ,ráadásul erkölcsileg eómennyire visszás lenen már!? És mi lenne,ha összedőlne az (adjunk nevet a gyereknek) Újnagy Magyar Birodalom? Hát szerintem bosszúból kiírtanának minket ...csekély esély ,hogy puszit kapnánk mindezért!

2011. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/115 anonim ***** válasza:
eómennyire visszás lenen már*=mennyire,lenne
2011. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/115 anonim ***** válasza:

ma 18:18

Libia esetében kicsit féligazságot mondtam,ugyanis Kadhafi elött ott törzsi ellentétek voltak és biztosan maradtak abból az időből még fegyverek(ezeket Kadhafi jutatta megálapodásra,úgyhogy másik két törzsből hatalmi pozicióra jutatta a vezéreket,a 3. törzs vezére Kadhafi volt és így a 3 törzs többi tagját sikeresen elnyomhatták Kadhafi vezetése alatt)!

2011. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, miért nem felelsz? :)
2011. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/115 A kérdező kommentje:

"Kedves Kérdező, miért nem felelsz? :)"


Mi a kérdés?

2011. jún. 7. 15:50
 47/115 anonim ***** válasza:
20%
17:39 és 17:41- nél tettem fel őket.
2011. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/115 A kérdező kommentje:

ma 15:55


Nem tudom ,hogy jön ez ide?!

2011. jún. 7. 16:14
 49/115 anonim ***** válasza:
41%

Úgy jön ide, hogy tegnap megkértelek, válaszolj ezekre a kérdésekre, de minthogy ma vagy itt, nyilván csak ma tudsz. S mivel elég magabiztosan hangoztatod a véleményed, aligha okoz gondot a kérdéseimre felelni - hisz csak te jársz jól azzal, ha meggyőzöl engem. Jót teszel a lelkednek és hazádnak - ezt nem utasíthatod vissza, különben lőttek a hitelednek és az eddig leírtaknak.


Tehát, megtennéd kérlek, hogy válaszolsz az idézett időpontokban feltett kérdéseimre?

2011. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 A kérdező kommentje:

ma 16:24


Történelemből jól vagyok tájékozódva hiszen több,mint 10 éve érdekel a történelem!Azért,hogy tudjam mi miért van úgy ahogy van!

Politika nem nagy kunszt!Nem kell,hozzá sok ész!Csak be kell nyalni az erősebbnek!Kivéve,ha te vagy a legerősebb!Na akkor tudni kell politizálni!

Senki sem születik véletlenül oda ahova!!!

Nem az emberekkel van a baj,hanem azokkal a negativumokkal,amit belenevelnek!Attól lesz valaki soviniszta!Mi ilyen soviniszta népekkel vagyunk körülvéve!Ezt nevelték beléjük!Tudom,hogy a mi oldalunkról is vannak soviniszták,de a érthetöbb!Miért?

Mert ha mi még most akárhogy bizonygatunk nekik lemondva mindenről,ők akkor is folyton alázzák magyarjainkat határon túl!És ezzel minket is aláznak!Ha téged ez nem érdekel,akkor te nem vagy magyar!Nem baj az ha nem vagy csak légy őszinte!

1000 év alatt bármikor be-asszimilálhatuk volna az összes kisebbségeiket!Ez is azt bizonyitja,hogy ki a nagyobb soviniszta!

Éppen ezért békés ember létemre felfegyverezném a magyar hadsereget a legkorszerűbb haditechnikával,hogy kelet-europa legerősebb hadserege legyen!Mert ere még most is van lehetőség!Még rövidtávú atomfegyvereket is tartanák!

Igy már másként bánnának velünk szomszédaink,és a világ is!

2011. jún. 7. 16:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!