Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianon revizióját remélőkne...

A trianon revizióját remélőknek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

A történelem forgandó!Az sem biztos,hocy az EU örök!

Minenesetre adhat a történelem legalább részleges revizióra esélyt!

Akik azt mondják nincs rá esély,vagy nincs rá szükség-azok ne irjanak ide véleményt!

A kérdés csak azoknak szól,akik biznak a revizióban!


2011. jún. 6. 10:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/115 A kérdező kommentje:
Ja és van tapasztalatom a hadseregből is...
2011. jún. 7. 16:46
 52/115 anonim ***** válasza:
0%
Ha már emlegeted a történelem tudásodat, légyszíves írd le hogyan robbant ki az első világháború - ha valóban tudod!
2011. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/115 A kérdező kommentje:

ma 21:06


Persze hogy tudom,de ennek itt semmi értelme!Nem erről van itt szó!

2011. jún. 8. 21:09
 54/115 anonim ***** válasza:
0%

"Persze hogy tudom,de ennek itt semmi értelme!Nem erről van itt szó!"

Nem úgy tűnik! "Nagyobb a füstöd, mint a lángod".


Mindig mindent a kiindulási alap határoz meg és akkor saját magad is meg tudod válaszolni a kérdésedet.

2011. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/115 anonim ***** válasza:
8%

Te édes fiam,nagyon ostoba vagy! Én átéltem a világháborút és a forradalmat is. Nagyon sok család halt meg,és veszett oda mindene. Épeszű ember nem akar egy eszme kedvéért háborúzni! Ennek semmi köze a magyarság tudathoz.

Ha valóban lenne hadi tapasztalatod,akkor tudnád,hogy a

fegyverkezés pénzbe kerül.

Ha az összes milliárdosunk is feláldozná a vagyonát,mindenki kenyéren-és vízen élne csak,akkor sem lenne elég pénz korszerű haditechnikára és atomfegyverre.

Ráadásul értelmetlen áldozat lenne.

2011. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/115 A kérdező kommentje:

"Ha valóban lenne hadi tapasztalatod,akkor tudnád,hogy a

fegyverkezés pénzbe kerül. "


Igen van hadi tapasztalatom Koszovó környékéről

2011. jún. 8. 21:32
 57/115 anonim ***** válasza:
22%

"..Igen van hadi tapasztalatom Koszovó környékéről."

Nekem nincs, merre van Koszovó?

2011. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/115 anonim ***** válasza:
28%

16:45


Ja, ne haragudj - egy pillanatra már azt hittem, hogy komolyabb tudással is rendelkezel, azért van ilyen nagy szád.


Aztán rájöttem, hogy csak alulszocializált vagy és ordítasz a vakvilágba, mert valamivel fel kell vágnod. Nos a fentebb említett tudományokkal és bő egy évtizede foglalkozom, tanulom és gyakorlatban is használom őket- és jé: én tudok higgadt, érvekkel levezetett válaszokat adni, te meg csak érzelmi alapon dobálózol a nagy szavakkal.


Csak ugye, oda lyukadunk ki, hogy ne egy olyan ember akarja már megmondani a frankót, aki egyébként mit sem tud az ember cselekedetek viszonylatairól és mozgatórugóiról, a politikai-szociológiai összefüggésekről a társadalom fejlődésének tükrében, ésatöbbi... mert ugye aki mindezzel nem foglalkozik behatóbban évekig, az úgysem látja át a dolgokat.


Magyarul: ne is haragudj, de 100%, hogy sokkal jobban átlátom a kialakult helyzet okait és előzményeit, mint te. És ugye általában bizonyos kérdésekkel kapcsolatba a szakértőkre hallgatunk, nem a fanatikusokra... ezen elvi és gyakorlati tapasztatalt alapján vajon kettőnk közül melyikünk szava hitelesebb a témában?

2011. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/115 A kérdező kommentje:

ma 21:51


Már ne haragudj,de nem vagyok lulszociált csak mert nem akarok itt veled hosszas és fölösleges vitába bocsátkozni!

Tudnék én sokmindent neked mondani és tisztában vagyok azzal,hogy a vita végtelen!De itt nem erről van szó!

Te egy álomvilágban élsz!És a kérdésem nemzetpolitikai volt!Ne keverjünk már bele füt fát!

2011. jún. 8. 22:01
 60/115 anonim ***** válasza:
37%

A vita sosem felesleges, ha az valami jó végcélt szolgál, például a másik szemének felnyitását. Most mondjam a te stílusodban, hogy ha igaz magyar lennél, minden erőddel azon lennél, hogy másokat ráébressz az igazságra, és nyoma sem lenne benned a restségnek, csak mert meggyőzni valakit olyan "hosszú" ? ;)


Egyébként te élsz álomvilágban. Főleg, ha azt hiszed, hogy a nemzetpolitikát külön lehet választani olyan dolgoktól, mint a szociológia, filozófia vagy épp társadalomtudományok - ezek ugyanis kölcsönösen hatnak egymásra, együtt építik fel a politikai rendszereket. Csak hát tessék, kiviláglik, mikor a tudatlan akar okoskodni...

2011. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!