Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianon revizióját remélőkne...

A trianon revizióját remélőknek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

A történelem forgandó!Az sem biztos,hocy az EU örök!

Minenesetre adhat a történelem legalább részleges revizióra esélyt!

Akik azt mondják nincs rá esély,vagy nincs rá szükség-azok ne irjanak ide véleményt!

A kérdés csak azoknak szól,akik biznak a revizióban!


2011. jún. 6. 10:32
 81/115 A kérdező kommentje:

"Akkor már tudom, ki vagy:) Az a kisfiú, aki ezt egy másik kérdésben feltette, és a csökött agyával nem tudta felfogni, hogy a lopakodó bombázók megvétele már önmagában megfizethetetlen az ország számára, ha még az USA is alig-alig bírja... Majd felnősz, aztán nevetsz magadon. Addig meg mi:)"


Tévedsz!Én tettem fel semmilyen másik kérdést erről!

Nem vagyok 15 éves,de látom nektek,aki felszólal a magyarság érdekében,az éretlen,kisgyerek,nem nőtt még fel,hungarista,antiszemita,nem gondolkodik logikusan és még sorolhatnám!Szégyellem,hogy ilyen nemmagyar"országlakók" lakják hazámat,akik olyan "érettek","felnőttek","műveltek",hogy mindenki előtt lapulnak!Szolganéppé tetttek a magyarságot,aljas,irigy,gyáva szolganéppé!És főként tudatlanná és butává!De nézzétek csak tovább a győzikét,meg a való világot-ez való nektek ezek vagytok ti!Gyökértelen indentitás nélküli álomvilágban élő csürhe!

2011. jún. 10. 07:47
 82/115 A kérdező kommentje:

"Az erre irányuló másik kérdésénél ("Mennyibe kerülne Magyarország felfegyverzése?") már kiszámolták. A katonák zsoldja és kiképzése, a lőszer és üzemanyag, a karbantartás és fenntartási költségek nélkül, a legminimálisabb számítások szerint is eléri a GDP 50%-át..."


Én nem irtam ki ez a másik kérdést!

Az lehet,de csal lehet,hogy a GDP 50%-ba kerülne ezen gépek megvásárlása,de az évi költségvetést csak 10-15% lenne!

Azt hittem vagy olyan "felnött","érett","müvelt" és "racionalis",hogy felfogod a kis agyaddal,hogy ezt a gépeket egyszer kell megvenni nem minden évben!

2011. jún. 10. 08:37
 83/115 anonim ***** válasza:
0%
Vicces,ahogy olyanokat vagdosnak a fejemhez ,mint "miattad robbantki a háború" 1 részt akkor még nem is éltem,másrészről nem én akarok fegyverkezni! Nevetséges! Azt meg ,hogy milyen műsorok futnak manapság a TV-ben,mindíg a "hungaristák" vagy miktől tudom meg,"nézzed akko' a valóvilágot",most hanyadik évad fut kérdező?
2011. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok hungarista!Azt sem tudom mit tartalmaz pontosan ez az eszmerendszer!

Én csak magyar vagyok,akinek fontos a magyarság és az ellene elkövetett igazságtalanság!

Hogy Deák Ferenc szavait idézzem!:

"Amit erő és hatalom elvesz, azt idő és szerencse ismét visszahozhatja, de amiről a nemzet, félve a szenvedésektől, önmaga lemond, annak viszszaszerzése mindig nehéz és mindig kétséges"

Ez pont igaz rátok!!!

2011. jún. 10. 09:43
 85/115 anonim ***** válasza:
0%

ma 09:43

Az hol igazságos,hogy te akarod eldönteni,hogy ki a magyar és ki nem? Ez olyan ,mintha azt mondanám,nem igaz hívő az,aki nem ostorozza magát és nem sanyargatja a testét bűneinkért és gyáva vagy amiért,te nem akarod a főutcán végig csapokodni magad,tán nem fáj Krisztus halála nem akarsz a szenveséseiben osztozni?

Szerintem te félhetsz valamitől,hogy ennyit beszélsz a félelemről,én ugyan nem félek semmitől! Igazságtalanság volt bőven a történelem során,te fogod kiválasztani,hogy melyik fájjon és melyik nem?

2011. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:
8%

"Én csak magyar vagyok,akinek fontos a magyarság és az ellene elkövetett igazságtalanság!"

-Nekem az igazság fontosabb,de az én igazságom nem akarom másra eröltetni,inkább a szerint élek! Szerintem nem vagy akkora magyar ,mint hiszed,de azt majd a történelem úgyis eldönti... Ha valamit leteszel az asztalra,azt majd látni fogjuk!

2011. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:
88%

ma 07:27


Úgy látszik hiábavalóan írogatok ide már hetek oda még mindig nem tudtad felfogni.


"miért gondolják azt, hogy az egész Kárpát-medence amolyan jogos magyar juss, amihez senkinek semmikor semmi joga, és törvényszerű, hogy csak a miénk legyen, ha nem így van, az meg bűn. "


Te szerinted Erdély jobb kezekben van azoknál a románoknál akik a 13. században kezdtek beszivárogni a kecskéikkel és a 17.-18. században sikerült őket megtanítani írni, olvasni román nyelvű könyvek jelentek meg. Amíg mi harcoltunk a törökkel addig ők betolakodtak a magyar falvakba. Nem egyszer mészárlást rendeztek 1784 Hóra-mészárlás, a Habsburgok és a románok elérték hogy Erdély a 19.századra román többségű legyen. Után 1848-ban vérengzettek, majd 1945-ben is székelyeket fejeztek le. Ma is vernek meg magyarokat azért mert magyarok. A románok soha se fogják elfogadni hogy ők egy kulturálatlan, barbár nép akik csak betolakodtak Erdélybe. Szerinted román király volt Mátyás, vagy ők emeltek városokat? Kérdezz nyugodtan!


"az egész hungarista teljes revíziónak"


Megint hülyeségeket beszélsz. Épp a hungaristák akarnak békét a környező népekkel, az igazi hungarizmus nem a háborúskodásról szól. Szálasi hungarizmusának az alapja a konnacionalizmus. Épp ezért nem vagyok hungarista. Az irredenta jobban illik rám.


"de akárhányszor levezettük ezt érvekkel alátámasztva, a kérdezőhöz hasonlók valahogy sosem tudnak semmit megcáfolni és sosem a kérdésekre felelnek,"


Vezesd már le légy szíves mert vagy én vagyok a vak vagy te vagy egy utolsó sz*métláda liberális! (Remélem elég finom voltam.)

2011. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:
Máig nem értem,hogy mért baj ,ha valaki liberális,a nők is miattuk szavazhatnak,megaztán nem az egyén nem lehet ,hogy többségben tényleg jobban tudja ,hogy mi jó neki,mint a nagyvezír? Nem jó az elfogadás meg a toleranicára való hajlandóság? Mi a baj a klasszikus liberalizmussal? Azért pofázhattok itt,mert liberalizmus van ,akár arról is,hogy fogadj el te rohadtkötsöggeccy elfogadó,toleráns kötsög!
2011. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 anonim ***** válasza:
81%

„Amit erő és hatalom elvesz, azt idő és kedvező szerencse ismét visszahozhatják. De miről a nemzet, félve a szenvedésektől, önmaga lemondott, annak visszaszerzése mindig nehéz, s mindig kétséges.”


Ez tetsző.

2011. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/115 Pro Patria ***** válasza:
7%

"Tévedsz!Én tettem fel semmilyen másik kérdést erről!" - Akkor biztos a klónod volt.

Mindenki nézze meg maga:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..

(Lap közepén ugyanilyen listát állított össze, mint itt. Még jó, hogy nem lehet kérdéseket törölni.)


"Nem vagyok 15 éves" - Akkor 14? 16?


"Az lehet,de csal lehet,hogy a GDP 50%-ba kerülne ezen gépek megvásárlása" - Nem lehet, hanem biztos, mivel utánaszámoltak:) Még legjobb esetben is ennyi.

"de az évi költségvetést csak 10-15% lenne!" -

Egyrészt: a GDP és a költségvetés nem ugyanaz, te túlművelt stratégosz. Ebből látszik a hozzáértésed.

Kettő: Mi alapján számoltad ki, hogy "csak" 10-15% lenne? Hasadra ütöttél, és mondtál egy számot?... Lássuk a képletet!

Három: Csak 10-15%?? Az USA a GDP 5%-át költi a hadseregére, felfogod? Te meg a kis gyenge Magyarországtól vársz el 10-15%-os honvédelmi kiadást?? Tankönyvekre hogy lesz azután pénze az országnak? (Persze, gondolom az téged nem érdekel, mert eddig se használtad azokat...)

Négy: Felfogod, hogy a katonákat (pilótákat, tanklegénységet) ki kell képezni, etetni, ruháztatni, gyógyítani, lőszert és üzemanyagot kell venni az eszközökbe, rendszeresen karban kell tartani azokat? Tudom, a C&C-ben ez is ingyen van, a valóéletben viszont qrva drága.


Ezek után te inkább húzd meg magadat szégyenedben, és ne jöjj azzal, hogy bárkit lehülyézz, mert ilyen torz agyszülemények és kontár számolgatások, képzelgések után a legszánalmasabb itt te vagy.


(Le tudsz írni egyetlen mondatot legalább helyesírási hiba nélkül? Ja: és nem mindegyiket felkiáltójellel lezárva?)


Üdv.

2011. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!