Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye nem fog a Jobbik bekerüln...

Ugye nem fog a Jobbik bekerülni a parlamentbe?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
55%

Én azt mondom, jusson be, színesítse a politikai palettát!

De nehogy már a gárdából váljon csendőrség! Arra valami komolyabb szervezet kell. Szerintem a Jobbik többet veszít a gárdával, mint amennyit nyerne, ha nem lenne. Egyrészt a gárda semmit nem csinált eddig, de arra jó, hogy bohócalakulatként kezeljék őket, és általuk a Jobbikot is.

2009. ápr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
61%

Nem, nem valószínű. Éppen ma (tegnap) adtak ki egy nagy mintával készült (azaz nagyon pontos) közvélemény-kutatási eredményt. Eszerint a Jobbik a biztos szavazók, és pártot választani tudók között 3%-ot érne el most vasárnapi választáson. A legnagyobb esélye (95%+) egy kétpárti parlamentnek van, most már sima 2/3-os Fidesz-es többséggel. A kis pártok közül egy se jutna be. A helyzet azonban még bőven változhat, mert nagyon magas a bizonytalanok, illetve a politikától elfordultak aránya. Ha bármelyik kis párt (akár a Jobbik is) maga mellé tudná állítani ezeket az embereket akkor nagyot szakíthatnának.


Az itt, és máshol is nagyon nagy arányban megjelenő Jobbik harcos beírásokból nem kell következtetni (mint ahogy a lófing részvételi aránnyal megtartott helyi választások eredményeiből se) az országos arányokra, már csak azért is mert ezen hozzászólások nagy részét kevés ember írja, több regisztrációval, csak, hogy soknak tűnjenek. Én is ismerek ilyen Jobbikos "netharcost", átlag 8-10 nick-el nyomul fórumokon:)

2009. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
80%

Az a helyzet hogy egyik felmérésben elérték az 5%-ot, másikban 1%-on állnak, megint másikban 3%-on.Úgyhogy mérnek ezek össze-vissza.

Amúgy meg az hogy a Gárda semmit nem csinált, ez csak azt mutatja, hogy te mennyire tájékozatlan vagy.A Gárdával nagyon sokat nyert a Jobbik.Több ember életét már megmentette, segített az árvízvédelemben, egy csomószor vért adott, adományozott, sok-sok ezer embernek biztonságérzetet és hitet adott.Ezt nevezed te semminek?

Attól hogy a pártközeli médiák agyonhallgatják, attól még ők nagyon is tevékenyek és csupa értékes dolgot tesznek

Magyarországért, a magyar emberekért.

2009. ápr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
58%
Bejuthat,színesítheti a Parlamentet.És az jó lesz-e nekünk?Hát...Az olyan "köcsögözős"válaszok szerint nem biztos.
2009. ápr. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
72%

hát egyik felem szerint bekerül és jó lesz, a másik felem szerint meg nem

azért ha a szívemet is meghallgatom, akkor bekerülnek de kevesen és akkor mindenki nyert :D

2009. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
48%

de most miért utálják ennyire ill miért támogatják páran? valaki magyarázza már el nekem ki ez a Jobbik, mert nem vagyok képben ...

Tényleg valami totál szélsőjobb? sztem nem kell ide nekünk durván szélsőjobb egyáltalán ...., na mindegy, valaki ha megtenné h elmagyarázza mégis kik ezek ... köszi

2009. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
48%
Meg kell nézni miket hordott össze Morvai(mai hírekben) és különösebb leírás már nem is kell a Jobbikról.
2009. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
71%
Már most 5% felett vannak, és hónapról hónapra nagyobb a támogatottságuk.
2009. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
75%
A közvélemény kutatások manipuláltak. Hajrá Jobbik!!! Végre egy MAGYAR Párt legyen a Parlamentünkben. A szadesz ugyanis ha nem vettétek volna még észre, nem magyar, "idegenszívű" emberek gyülekezete, Mózes népe, akik utálják a magyarokat, és minden nemzeti normális elképzelést.Ez van. Mégis ők rángatták eddig az orruknál a mszp-t. A Jobbik nem szélsőjobboldali, csak azt szeretné, hogy végre MAGYARORSZÁGON a magyarok éljenek jól vagy jobban...
2009. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
55%
Jobban el kellene gondolkodni az orról meg annak a rángatásáról...
2009. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!