Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye nem fog a Jobbik bekerüln...

Ugye nem fog a Jobbik bekerülni a parlamentbe?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
41%
Ja és az LMP pont a szadesz kistesója, úgyhogy remélem nem esünk ugyanabba a hibába, mint rendszerváltáskor(ami nem is volt...), és nem vesszük észre, hogy a szadeszben az mszp-s atyák kisfiai ülnek, na most az lmp-ben a szadesz "rügyei" csücsülnek
2009. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
69%
gyakorlatilag most már mindegy az orr és annak rángatását ki kezdte, mert a mszp is tele van nagy orrokkal....mondhatni egymás orrát fújogatják hatalmas nagy zsepikbe, csak ezek a zsepik nagyon sokba kerülnek nekünk...
2009. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
39%
Ez szinte hihetetlen!Mindenki senki,csak a Jobbik valaki?(Persze mindenhol megvannak a fanatikusok)
2009. ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
58%
Szálljatok le erről az LMP-zésről! Nekik semmi köze a Szadeszhoz. Utóbbi egy degenerált társulat, előbbi pedig egy tisztességes, értelmes emberekből álló párt. Jobbikosok, nektek máris LMP-fóbiátok van?
2009. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok jobbikos, csak gondolkodó ember, akiből nem ölték még ki a természetes vedekező mechanizmust az idegenekkel szemben, így látom, hogy az lmp-be menti át a szadesz saját magát.
2009. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kiíró! A Jobbik vitorlájából kifoghatod a szelet, ha ez fontos neked. Javasold az általad támogatott pártnak, hogy oldja meg ő a Jobbik által felkarolt problémákat, és egyből padlót fog a Jobbik támogatottsága. Nota bene, ha a baloldal sikerrel megoldotta volna a társadalmat hergelő gondokat, most nem 20% körül állna népszerűségben. Én jobbra szavazok, de a baloldalnak is drukkolok, mert minél jobban dolgozik, annál közelebb kerülhetünk az ésszerű állapotokhoz. Drukkolj te is a jobboldalnak, hogy jól dolgozzon, és versenyeztesse meg pártjaidat. Senkinek nem árt, ha több dudás is van a csárdában (nem véletlenül hívják ezt a helyzetet többpárti demokráciának).
2009. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
75%

Igen bekerülünk!

Kitakarítjuk, rendbe tesszük az országot!

Helyére a dolgokat!


Nem írtunk ki senkit!

Nem üldözünk el senkit!

Nem bántunk "jogtalanul" senkit!


De a bűn, büntetést érdemel!


Mert nálunk érték a munka, munka mögött "TE" az ember!

Mögötted a drága családod!;-)

2009. ápr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
43%
Remélem, nem.
2009. ápr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
55%
Jó, a bűn büntetést érdemel, csak ehhez demokrácia kellene és jogállam. Szerinted Ferit (és társait) bárki le fogja csukni 20 évre mindazért amit össze lopott, csalt, stb ??
2009. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
73%
Jusson be, de nehogy hatalmat kapjon. Szép dolog, hogy tevékenyek és segítenek. Én is ezt csinálom nap mint nap, azért mert emberi kötelességemnek érzem. Viszont, nem szeretem, ha a segítséget nagyon nagy dobra verik. Aki igazán segít, az csendben teszi. Egyébként én sem bíznék meg egyik szélső pártban sem. A 20. században elég volt belőlük. Én meghallgattam Vona Gábor beszédeit, és nem hiszem, hogy Ő kell nekem. Félek tőle. És nem azért, mert nem lennék magyar, nem lennék jó érzésű vagy segítőkész. Azért, mert nem tűnik józan gondolkodásúnak. Történelmet és pszichológiát tanult. Túlságosan túlfűtött nemzeti érzések jellemzik, és tudja, hogyan kell fanatizálni. Nem hiszem, hogy hiányzik itt mégegy állami titkosrendőrség. Csak Isten hivatott eldönteni, hogy ki jó és ki rossz. Egy párt nem büntethet. Ez a bíró dolga. Legutóbb Stalin és Hitler is saját igazságszolgáltatást gyakorolt. Emberek! A nemzetállamok kora elmúlt! Lassan el kellene kezdeni Európában gondolkodni... ss megfogadni egy, az európai bölcsőben élt gondolkodó, Horatius szavait a középútról. Nekem, és még sok más embertársamnak, nincsen szükségünk a szélsőségekre.
2009. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!