Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye nem fog a Jobbik bekerüln...

Ugye nem fog a Jobbik bekerülni a parlamentbe?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
61%

Kedves forumozok, csak ne essetek át a lo túlso oldalára azzal,hogy a Magyar Gárdára vagy a Jobbikra szavaztok. Lehet,hogy úgy látjátok - ezek csak a magyarok jolétéért harcolnak - olvasva a programjukat egyszerúen nem hiszem el. Szerintem tele vannak idegen gyulolettel, sajnos ezt mint szlovákiai magyar naponta érzem a saját bôrômôn. Nálunk is bekerult a parlamentbe a Slovák Nemzeti Párt Slotával az élén, hivatalosan ugyan nincs a programjukban a kissebségek - foleg az itt élo magyarok gyulolete, de minden tettukkel és minden torvénybe igyekszenek belekomponálni egy kis magyarellenességet. Már mi vagyunk Europa szégyene a hatalmas idegengyuloletunkkel, Ti is erre vágytok? Csak a TV-bol meg a nettrol tájékozodom errol a két pártrol, de higgyétek el nekem mint kulso szemlélonek igazán tele van a hocipôm az említett két párttal (vagy mit tudom én minek nevezik magukat). Az egész világ teli van negatív tettekkel gondolatokkal, idegengyulolettel, talán ha ezt a folymatot megtudnánk állítani megfordíthatnánk a világ menetét, pozitív gondolkodásra és nagyobb toleranciára, akkor sokkal jobb lenne az életunk. Gondolkodjuk el ezen.

Ha figyelembe vesszuk a magyar származású Nobel díjasokat akikre a mindenkori Magyarok igenis buszkék lehetnek - ezek nagy része vallását tekintve zsido volt, itt nem zavarja az idegengyulolkodoket ezen tudosok vallási hovátartozása. En magam evangélikus vagyok (Luteránus), úgyhogy nem valami személyes erdekebol védem a zsidokat,egyszeruen el kell ismerni, hogy a nagy részuk igenis okosabb az átlagnál. (Vagy talán éppen ez fáj a Jobbiknak, úgy mint annak idején Hitlernek - no ne már.......) Gondolkodjatok jozanúl, ne hagyjátok magatokat befolyásolni, azokkal akik bebeszélnik nektek,hogy a jobbik menti meg az országot, higgyétek el nem fogja megmenteni!

2009. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
66%
Kedves 16:48-as.Ha itt élnél Magyarországon, akkor te is látnád, hogy mit művelnek a parlamenti pártok.A Jobbikra igenis szükség van, az MSZP az SZDSZ és az MDF szándékosan teszi tönkre, irtja ki a magyar népet a törvényeikkel, mindent elprivatizálnak, eladnak a fejünk fölül, a cigányok viselkedése már elviselhetetlen méreteket öltött.A Fidesz pedig mindezt szemléli, néha megszólal, de nem tesz ellene semmit.Ennek vége lesz, ha a Jobbik be fog kerülni a parlamentbe.Márpedig be fog.Az elképzelései közé tartozik az is, el fogja érni, hogy megkapjátok a kettős állampolgárságot.Hidd el nekem hogy ennél jobb megoldás pillanatnyilag nem létezik.
2009. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim válasza:
62%
Én rájuk szavazok az biztos!!!
2009. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
81%

Magyarország utolsó reménye az ha bejut!

Ezt higgyétek el nekem! Nem szabad elhinni mindent amit a média közöl. Mindegyik torzít egy kicsit. Például:

Ki pénzeli a Jobbikot kérdés?

Ki volt a várban a holokauszt ellen felvonulni?

És hasonló félrevezető témák! El kell olvasni olyan hírportálokat akik sokkal objektív képet mutatnak! Ha érdekel akkor adok egy két weblap címet!

2009. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
69%
dehogynem fog:D
2009. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
50%
Pécs 10%!
2009. máj. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
82%
Be fog jutni. Egy az Isten, egy a nemzet!
2009. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
18%
sajnos be fog jutni...én ettől nagyon tartok
2009. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bejut-e?Nem kérdés.Ott a helye!Sok sikert és kitartást nekik!
2009. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
11%

Ha rajtam múlik, akkor nem jut be!

Hm, vajon magyar vagyok még, csak mert nem szeretem a jobbikot? Szerintük nem.

2009. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!