Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye nem fog a Jobbik bekerüln...

Ugye nem fog a Jobbik bekerülni a parlamentbe?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
66%

A magyar gárdán sem láttam még egyszer sem símaszkot. --> Csak a Gárda támogatná a jobbikot? Én a civil, nem gárdista emberekre gondoltam, mint így a gyakorikerdesek.hu kommentelőire is.


Csak úgy olvasásra:

"2008 őszére a Magyar Gárda Mozgalom egy része, élén a főkapitánnyal, fokozatosan szembefordult a Jobbikkal és az ahhoz közel álló Magyar Gárda Egyesülettel. Dósa István szerint a Jobbik csak a párt népszerűségét növelő eszközként tekintett a gárdára, és egyes gárdatagok zsidóellenes megnyilvánulásai kínossá váltak a számára.

2009. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
77%
Valóban símaszkot nem,de mintha most hétvégén kendővel rejtőzködtek volna jó páran.Oké,tudom hogy a formaruhához tartozik.Csak nem mindegy,hogy a nyakban,vagy az arc előtt...
2009. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
38%
Ha láttad volna, akkor a rendőrök könnygázt lődöztek.A kendő azért volt az arcukon, hogy minél kevesebbet lélegezzenek be és valamennyire védjék az arcukat.
2009. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
59%
Tipikus:tyúk vagy a tojás...Ebbe nem megyek bele.
2009. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
84%
Kossuth szélsőséges volt! És mire ment vele? A neve fennmaradt és ennyi. Én abban az időben is inkább Széchenyit vagy Deákot támogattam volna. És a jövő engem igazolt volna. Az közös köszönés egységet sugároz, de kitől akarnak elzárkózni ezzel az egységgel? A magyarok úgy köszönnek, hogy "Jó napot kívánok!" Ezek szerint tőlünk? Németországban egyébként már vettem házat. Más kérdés, hogy egy átlag magyarnak erre nincsen pénze, ellentétben a némettel, aki meg tudja fizetni a magyar telket. Emeljük meg mi is az ingatlan árát. Ha így akarják korlátozni a külföldiek felvásárlását, az ellen semmi kifogásom. Az, hogy a magyar cukorral mit csináltak, azt az MDF-nek köszönhetjük és a többi tehetségtelen történésznek, orvosnak, aki a szakmálya helyett politikára adta a fejét, míg azok akik értettek hozzá, éppen a valamikori politikai hovatartozásuk miatt nem szólhattak bele. Én dunántúli gyerek vagyok! Ezen túl magyar! És ezek után európai! Ennek így kell lennie! Az meg, hogy mi a tietek? ...:-))) Ha anyira akarjátok az államosítást miért nem szavaztok az MSZMP-re? Akkor az nem volt jó, most ez nem...Dolgozz, ahelyett, hogy tüntetsz, meg politizálsz. Elcseszed az idődet! Ebből nem lesz se Neked, sem a hazának pénze. Pénz csak a kemény munkából lesz. Az új piac Ránk is vonatkozik. Mi miért nem fektetünk be más országokban tömegesen? Csak azt ne mondjátok, hogy nem engedik! Persze, még a kezetekre is ütnek mi? Számtalan példát tudok, aki kihasználja az európai piac nyújtotta lehetőségeket. Csak ehhez dolgozni kell, nem pedig beszélni és hőbölögni! Ha az utóbbi négy évben az a sok ember aki tüntetett meg rombolt, azzal foglalkozott volna, hogy segítse a kormányt, aki dolgozni próbált, és kivételesen Ő maga is megprübált volna dolgozni, akkor most nem kellene válsággal küzdenünk. Megsúgom, ahhoz, hogy vállalkozást csinálj, már nem is kell munkavállalási Németországban. Dolgozz, és akkor gyarapodni fog az ország. Ha csak a szád járatod, abból nem lesz semmi.
2009. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
39%
21:56-os hozzászóló.Te mit vettél be?Tudod te miről beszélsz?
2009. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
57%

www.postaimre.tk


Ha tisztán szeretnél látni ..

2009. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
81%
Köszönöm! Én is ismerek nem egy hasonló forrást! És akkor ezt most egyből készpénznek kellene vennem?! Azért gondolkodni még ér???
2009. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
49%

Nem szeretnék mélyebben belemenni ebbe a vitába,mert nem látom sok értelmét,de azért néhány gondolat:


Ha Kossuthra és Petőfire hallgatnak,akkor megnyertük volna a szabadságharcot.Bécsnél egyesíteni kellett volna a két forradalmat.Széchenyi diliházba került a szabadságharc után,Kossuth pedig Amerikában keresett támogatókat egy újabb forradalomhoz.


Bármilyen hihetetlen is,van olyan köszönés a magyar nyelvben,hogy adjon az isten.


A könnygáz ellen volt rajtuk a kendő,szokták vállalni az arcukat.


A kormány nem dolgozott,hanem lopott.Fel tud mutatni bármilyen eredményt.Tudom,a társadalom a hibás,aki kussoljon egyébként,semmibe sincs beleszólása,hiszen már döntött,amikor szavazott...

2009. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim válasza:
63%
be fog jutni, és az lenne a legjobb ha egyben kilökné a szadeszt (szdsz :D) és a mszp-t is xD
2009. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!