Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy Nyugaton...

Miért mondják, hogy Nyugaton szólásszabadság van, amikor tilos tagadni a Holokausztot és egyetérteni a nácikkal? Ilyen alapon a Keleti-Blokkban is szólásszabadság volt, csak tilos volt kritizálni Kádárékat meg a Szovjetuniót nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 00:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%

6 millióan zsidó halt meg nem 11 millió.

"akkor nem lennének ilyen sokan" Hol vannak sokan? Én egyszer láttam Pesten zsidót eddig.

2011. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen lényegtelen hány zsidót öltek meg a holokauszt során, egy ártatlan megölése már túl sok. Egyébként itt Európában ki őshonos? Gyakorlatilag itt mindenki Ázsiából jött. A 2001es népszámlálás szerint 10 ezer zsidó él Magyarországon egyébként.
2011. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
Fontosnak tartom egyébként megemlíteni, hogy a Holokauszt során főleg Lengyelország zsidó népességét irtották, akik egyébként jórészt németek voltak.
2011. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

"ártatlan megölése már túl sok"

ÁRTATLAN?

Várjunk csak, ezt még egyszer elolvasom ...

ÁRTATLAN?

Nem, ez még mindig ugyanaz a sületlenség.


Úristen, egy kicsit nyisd már ki a szemedet és nézz meg mást is az esti híradón kívül, hogy lásd már azt, hogy régen és ma ki dönti/döntötte nyomorba az embereket azért, hogy hatalomra tegyen szert. Egy szó: ZSIDÓ!


Akik itt a zsidókat védik és a holokamut imádják, egyesével kéne kiakasztani az ország 4 pontjára hatalmas égig érő dárdákra felfűzve, ahol aszalódhatna elfajzott testük.

2012. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"A szólásszabadság addig tart míg másokat méltóságukban meg nem sértünk."

Kádárékat és a kommunistákat nagyon sértette a méltóságukban, ha valaki kritizálta őket - ezért volt akkor annyi "szólásszabadság" amennyi.

2012. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
11%

"A zsidók sértették a németeket? :D Hitler beteges zsidózása is becsületsértés."


Igen a zsidók kezdték a sértegetést 1933-ban amikor hadat üzentek Németországnak és bele akarták fojtani őket a saját exportcikkeikbe a meghirdetett bojkott révén - ez súlyosan sértette a német érdekeket.

Ez persze nincs benne a történelemtankönyvekben és ezért te sem hallottál róla csak most, hogy felvilágosítalak.

A zsidók egy nagyon izgága népség, sohasem a békés építőmunkán, hanem a lázításon és a forrongáson jár az eszük.

2012. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
úúr isten ki vagy te? még hogy az ország 4 pontjára kitűzöd, meg h dárdára akasztod vagy mi..... ekkora hülyét én még életemben nem hallottam/olvastam!!!! mi az amúgy h holokamu? a sok dokumentum, auschwiitz-birkenau,ezek is mind kamuk? térjetek már észhez! ezeket szerintetek csak kitalálták vagy mi? jázusom... és ilyenek élnek mo-n ... ezért megy tönkre ez az ország.... jah, és 8.os voltam...
2013. ápr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!