Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rosszindulatúak az...

Miért rosszindulatúak az emberek a jobb anyagi helyzetűekkel szemben?

Figyelt kérdés
Nem gonolnak bele abba, hogy valaki tett is azért, hogy ott legyen ahol? Már eléggé unom a kulákozást, meg a "nektek könnyű" megjegyzéseket, illetve a fórumokon olvasható megnyílvánulásokat, hogy így meg úgy megsarcolni a gazdagokat. Nagyon sokar kellett dolgozni, hogy mindezt elérje az ember és rendkívül idegesítőek az ilyen megnyilvánulások.
2011. aug. 27. 12:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
0%

"Képzeld!Van egy jó végzettségem,de nem kellek senkinek sem,mert pályakezdő vagyok.Amikor elmentem állásinterjúra,beszélgettem egy hasonló korú sráccal,aki ott dolgozott,ő havi 160órára kapott 270ezret bruttóban+albérlet támogatás+utazás támogatás+étkezési jegy.Jaaaa,hogy én pályakezdő vagyok,így nem kellettem?Tudom,tanulni kellett volna...."


Mondd meg, hogy hova szarjak?De komolyan?? nekem ehhez mi közöm van?én tehetek róla?miattam nem vettek fel?


Egy irigy kis majom vagy semmi több.

2011. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mindenkiből vállalkozó. Akkor ki dolgozna? :D

De viccen kívül: A vállalkozás elindításához is pénz kell, meg az sem hoz hasznot azonnal, nagyon nagy kockázat. De attól, hogy beosztott valaki, nem azt jelenti, hogy jogosan nézik semmibe, és jogosan dolgoztathatják ki megalázó fizetésért a belét is.


Szerintem te még elég fiatal lehetsz, Kérdező.

2011. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
0%

"De attól, hogy beosztott valaki, nem azt jelenti, hogy jogosan nézik semmibe, és jogosan dolgoztathatják ki megalázó fizetésért a belét is.


Szerintem te még elég fiatal lehetsz, Kérdező"


Te is elárulhatnád, hogy erről Én vagy a kérdező miért tehetünk?

Talán én dolgoztatom ki a belét?

2011. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
58%

én is pályakezdő vagyok, kevés bérrel, bizonytalan munkával, a szüleim és a milliomos nagybácsi sem támogat

...viszont, soha nem irigykedtem a gazdagokra, nekem nem fáj az, hogy a főnököm 450 nettót keres...

ez egy irigy gondolkozás...

én tudom, hogy én is képes leszek mindezt elérni, mert megvan az eszem hozzá, de meg kell érteni, hogy 25 évesen nem lehetek vezérigazgató egy multinál...

ettől a "neked könnyű" szövegtől meg hányok...majd csináljon végig egy hetemet, aztán meglátjuk kinek könnyű...

2011. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
49%

A komment megírásának időpontja: ma 13:01


Azért te rühes fostaliga, mert nem mindenki lehet vállalkozó.

Ja és a krva anyád!

2011. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
0%

Na látom le lettem pontozva, de esetleg valaki válaszolna is a kérdéseimre?vagy az már nem megy?esetleg valami érvet felhozni?


Na majd ha ezt végig gondoljátok, akkor talán rájöttök, h miért is tartotok ott ahol.

A való világban bőven kevés, h nyomkodjátok a piros pacsit.

Gondoltam szólok már:)

2011. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:35


Ott a pont

2011. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:49


ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor bekaphatod!


Nagyon is a kérdéshez kapcsolódnak azok a válaszok, amikért te pampogsz.

2011. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
83%

elég rossz anyagi körülmények között élek, és ha nem is vagyok rosszindulatú a nálam jobban élőkkel, kissé zavar, hogy vannak olyan osztálytársaim, akiknek tolnak mindent a segge alá, nekem meg gürcölnöm kell mindenért, vagy végignéznem, h a szüleim szakadnak bele a munkába.

mégis mitől különbek ők nálam? igazságtalanságnak érzem, de lehet, h csak a tehetetlenség beszél belőlem.

3 év múlva egyetemre megyek, ha addig nem változik semmi, még egy laptopot is alig fogok tudni venni, ha nem lesz kolim, megyek a híd alá, albérletre nincs pénz. és mivel vannak ismerőseim a felsőoktatásban, tudom, végig kell majd néznem, ahogy a HK koliba juttat egy csomó apucikisfia/lánya embert, akik mellényzsebből csengetnék ki az albi-díjat.

& nézzem végig, h olyan emberek ülnek a Parlamentben és döntenek arról, h nekem hogy legyen szar, akiknek jó, ha érettségijük van, diplomájuk meg a piacról, 50 rugóért.

bocs az offolásért. az a nagy büdös helyzet, h aki ebben az ország ban jól áll, az nem mindig kemény munkával szerezte magának. és mivel ez igazságtalan és felháborító, az emberek már hajlamosak egy kalap alá venni a gazdagokat.

& semmi baj nem lenne, ha az, aki jól áll, befogná a száját és csendben sajnálná a többit, amikor ideje van rá. ehelyett tele az utca az iPhone-t és BMW-kulcsot lóbáló zselézett hajú HMCs-kkel, valamint a Vuitton-táskát himbáló plázap*csákkal, akik fennhangon siránkoznak, h az anyjuk már megint csak 15.000-t adott nekik ruhavásárlásra, és h különben is, a Benettonba csak a csórók járnak.


lehet, h eltúlzom a dolgokat, de még mindig jobb, mint ha elbagatellizálnám. és sajna az én szemszögemből így néz ki az élet. boldog lehet az, akinek nem.

2011. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
100%
Mibe hogy egy fa$zkalap politikus írta ezt a kérdést, hogy egymásellen fordítsák a magyarokat. Meglehet nézni, megint nem megy más csak egymás krvaanyázása... Viszont a kérdezőnek a krva annyát!!!
2011. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!