Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rosszindulatúak az...

Miért rosszindulatúak az emberek a jobb anyagi helyzetűekkel szemben?

Figyelt kérdés
Nem gonolnak bele abba, hogy valaki tett is azért, hogy ott legyen ahol? Már eléggé unom a kulákozást, meg a "nektek könnyű" megjegyzéseket, illetve a fórumokon olvasható megnyílvánulásokat, hogy így meg úgy megsarcolni a gazdagokat. Nagyon sokar kellett dolgozni, hogy mindezt elérje az ember és rendkívül idegesítőek az ilyen megnyilvánulások.
2011. aug. 27. 12:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
Nyugodjatok már le! Annyit jelent, hogy két értelmes ember összedolgozott. Az egyik az üzleti részhez, a másik a szakmai részhez értett jobban. Valószínűleg külön külön nem lettek volna olyan hatékonyak, vagy nem is sikerült volna összehozni a vállalkozást. Most az miért baj, ha két ember összefog?
2011. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:

"Nagyon sokat kellett dolgozni, hogy mindezt elérje az ember és rendkívül idegesítőek az ilyen megnyilvánulások."


Az is idegesítő, amikor az ember nagyon sokat dolgozik és mégsem lesz gazdag.

Talán nem kéne úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy aki nem gazdag, az biztos nem is dolgozik, csak henyél.

2011. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

"Ekkora egy lúzzert mint ez a 47%"


figyelj, kisgyerek, én legalább értem azt, hogy mikor szólnak hozzám és mikor nem.

2011. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:

"vagy nem is sikerült volna összehozni a vállalkozást. Most az miért baj, ha két ember összefog?"


nem baj ha össze dolgoznak. az a baj, hogy kolopele eddig elfelejtette megosztani ezt az info-t két nagyzolás között.

továbbá ha nem is sikerült volna, akkor ne verje a mellét arra, hogy ő mekkora zseni


meg különben is

nem unalmas még, hogy ezzel a kolopelével kell mindig foglalkozni?

2011. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:18


azt hiszem, ez a lényeg

2011. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:

"figyelj, kisgyerek, én legalább értem azt, hogy mikor szólnak hozzám és mikor nem."


Én értem, itt te nem értetted és ez meg is látszik rajtad, egy vesztes vagy, aki csak másokat tud megszólni.

2011. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem azzal mindenki egyet érthet, hogy idehaza másként kezelik a gazdagság fogalmát. És ezt az átlag magyar anyagi helyzet miatt (értem ez alatt azt, hogy a legtöbb ember az országban hónapról hónapra él) különböző okokból teszik. Lehet valaki tényleg lusta volt és nem tanult/szerzett jó szakmát/törte magát, hogy jól elhelyezkedjen. De mégis szerintem a legnagyobb ok arra, hogy sokan rossz szemmel veszik a gazdagokat az a politika. Vannak gazdagok akik rengeteget adományoznak, szóval hiába milliós a bevétele, ő ebből sokat elkölt. De a legtöbbször akár csak egy híradóban is látott példa mindig az, hogy - ez azért lett gazdag mert csalt/lopott/hazudott stb. - Olyanról ritkán hallani, hogy ez megalkotott egy új akármit és emiatt lett vagyonos. Pedig ez lenne a jó példa.

Annyit még hozzátennék, hogy semmilyen jó-rossz indulatot ne vegyetek észre az írásomban, mert nincs :D próbáltam maximálisan közömbös lenni mert nincs kedvem veszekedni.

2011. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

"aki csak másokat tud megszólni."


érted a f@szt, ha ilyen hülye vagy, akkor megérdemled te abortuszmaradék :)

többet nem reagálok rád, te kis sz@r!

2011. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
Te meg csak káromkodni tudsz, de még egy értelmes megjegyzést nem láttunk tőled.
2011. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:

Már írtam, minek ugyanazt leírni ötvenszer?

Inkább a kérdezőt b@sztasd ne engem :)

2011. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!