Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rosszindulatúak az...

Miért rosszindulatúak az emberek a jobb anyagi helyzetűekkel szemben?

Figyelt kérdés
Nem gonolnak bele abba, hogy valaki tett is azért, hogy ott legyen ahol? Már eléggé unom a kulákozást, meg a "nektek könnyű" megjegyzéseket, illetve a fórumokon olvasható megnyílvánulásokat, hogy így meg úgy megsarcolni a gazdagokat. Nagyon sokar kellett dolgozni, hogy mindezt elérje az ember és rendkívül idegesítőek az ilyen megnyilvánulások.
2011. aug. 27. 12:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
"nem baj ha össze dolgoznak. az a baj, hogy kolopele eddig elfelejtette megosztani ezt az info-t két nagyzolás között." Tudod te hányszor megemlítettem ezt amikor erről beszéltem valakivel? Vannak remek emlékezet kiesés elleni gyógyszerek, viszont az abszolút primitívségedet csak magad orvosolhatod. Nem értesz semmit az egészből, azt meg ne várd hogy lépésről lépésre leírjam hogyan is működik ez az egész kettőnk között. Egyrészt hosszú lenne, másrészt meg úgysem fognád fel. Káromkodni tudsz meg anyázni, meg mindenkit szidni aki képes volt csinálni valamit az életben. Szerintem fogj hozzá te is, hátha még nem késő.
2011. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:18" Te vagy az egyetlen, aki megértette a lényeget. Jó, hogy van itt intelligens ember is.

2011. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

Tőlem érdeklődtél,hogy miért nem is indítottam vállalkozást.Azt ugye tudod,hogy vállalkozáshoz pénz kell?És egy pályakezdő valószínűleg nem sok pénzt szedhetett össze 0év munkával.

Látod te tipikusan az a gazdag vagy,aki nem szimpatikus a kisembernek a nagyzolása végett.

2011. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:

Kedves 60%-os:hozzám szegezted a kérdéseket,így válaszolok neked.

Én egy szóval sem mondtam,hogy utalj nekem egy kis alamizsnát,vagy segélyt,vagy ahogy te gondolod.Én csupán a kérdésre válaszoltam,melyből kiderült,hogy hiába tanul valaki,mégsem biztos,hogy el tud a mai világban vele helyezkedni.

Az már sajnos a te problémád,hogy ilyen a felfogásod,és nem vagy hajlamos megérteni az írott szöveget.

Egyébként nem furcsa,hogy folyamatosan lenullázódsz?

2011. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:

"Azért te rühes fostaliga, mert nem mindenki lehet vállalkozó.

Ja és a krva anyád!


A válasz írója 47%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:59"


Hát ezzel a bizonyítvánnyal szerintem ott is maradsz ahol... Szart lapátolni :).

2011. aug. 27. 19:24
 56/63 A kérdező kommentje:

Beindult azért a sztereotípia-gépezet. Akinek van pénze, az biztos, hogy politikus-cimbora, bűnöző stb.

Értem én, hogy nem lehet mindenki vállalkozó, de akkor, ha beáll a sorba, akkor fogja be a pofáját, mert senki nem mondta neki, hogy be kell állnia. Jah és amúgy megjegyezném, hogy én sem lógok apuci nyakába, havi 117 bruttóért melózom, de idén államvizsgázok az előléptetésemért plusz ültetek 1 hektár szőlőt is uniós pályázatra és van egy 14 éves reanult-om. Egyszer nem basztattam senkit az anyagi helyzete miatt, legyen gazdag vagy szegény, ellenben a sok hozzászólóval, akiknek nincs elég intelligenciájuk, hogy ezt felfogják.

2011. aug. 27. 19:36
 57/63 anonim ***** válasza:
Hát akkor még te sem vagy gazdag.akkor meg mire játszod az eszed?
2011. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Egyébként nem vagyok rosszindulatú,de képzeld,1 hónapja volt egy melóhelyem, HAVI 36!!!! ezerért, napi 6 órában telefonálós, de nem volt más így elvállaltam.Igaz nagyon hamar ott is hagytam,DE a főnök hogy-hogy új BMW-vel járkál?ÉS ezek ellenére ba.szogatnak! ???? És nem ez az első ilyen melóhelyem,igaz máshol többet kerestem.
2011. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
9%

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:43


Csak ő itt az egyetlen, akinek még nincs elege a nagyzolásaidból. Mert ennek fényében aztán már tényleg nincs mire. Egy jó szakember vagy, akinek oltári mázlija volt, mert jött a külföldi tőke, és mégnagyobb, mert valaki felfuttatta neki a vállalkozást. Ezek után azért én elgondolkoznék a helyedben, hogy mire is verem magam. Ja és négylevelű lóherés nyakláncot hordanék, megköszönve Fortunának, hogy szerencsét hozott. Mert ha te is havi kétszázat keresnél egy multinál, ahogy a jó szakemberek nagyrésze, akkor talán nem így állnál az emberekhez.

2011. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

"Értem én, hogy nem lehet mindenki vállalkozó, de akkor, ha beáll a sorba, akkor fogja be a pofáját, mert senki nem mondta neki, hogy be kell állnia."


Alap dolgokat kellene átgondolnod. Ha valaki csinál egy céget, akkor oda dolgozók is kellenek, ha nem egy egyszemélyes pl. kisboltról van szó. Ha nincsenek alkalmazottak, akkor gyakorlatilag nincs cég. Beállni a sorba nem szégyen. Meg kell érteni, hogy az emberek különbözőek. Szerinted csak az az egészséges, ha valakinek az élete célja, hogy a saját vállalkozását vezesse? Nem így van, én már attól baromi boldog lennék, ha egész nap egy labor vegyszeres levegőjét szagolhatnám, nekem "csak" ennyi a célom, tanulok és dolgozok is érte.

Az alkalmazott szó pedig nem egyenlő a rabszolgával.

2011. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!