Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rosszindulatúak az...

Miért rosszindulatúak az emberek a jobb anyagi helyzetűekkel szemben?

Figyelt kérdés
Nem gonolnak bele abba, hogy valaki tett is azért, hogy ott legyen ahol? Már eléggé unom a kulákozást, meg a "nektek könnyű" megjegyzéseket, illetve a fórumokon olvasható megnyílvánulásokat, hogy így meg úgy megsarcolni a gazdagokat. Nagyon sokar kellett dolgozni, hogy mindezt elérje az ember és rendkívül idegesítőek az ilyen megnyilvánulások.
2011. aug. 27. 12:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
22%

"A kérdező,meg ez a 60%-os nagyon hülye!

Te 60%-os akkor tán lottó 5-ösön nyerted a pénzed?Vagy bankba dolgozol?És mindig az ilyen nyomorékoknak van sok pénzük! Tudod,aki nem inge nem veszi magára,hogy másokat dolgoztat éhbérért!Akkor kussolj,te nagyon hülye!"


Először olvasd vissza a kommentjeim.

Én arra válaszoltam, h most min van kiakadva a hülyegyerek, h más kap havi 270 bruttót.

Én is a körül kapok, ebből lejön nekem vagy 160 nettó, de meg nem mondom pontosan,nem fogok bérpapírt nézegetni, jön az sms aztán cső.

Na és most én innentől kezdve, mit csináljak?én tehetek róla, h ő munkanélküli? vagy mit vár? hogy majd átutalok neki egy kis segélyt, mert nekem úgy is több van?

De ezt nem bírod felfogni agyilag, ahogy látom, mert a kérdésemre nem válaszoltok, csak megy az anyázás meg a többi.

Nem veszed észre, h csak saját magadat járatod le?


Mibe, h nem fogok választ kapni senkitől erre az egy kérdésre, hogy most én mit tehetek arról, h neki nem jött össze? ezért miért engem kell ba*sztatni?

2011. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
79%

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:38


Felvetted volna a svájci frankos hitelt? Akkor most lehet nem fidesz szavazó lennél, mert nem tesz értük semmit :)

A kérdés persze az, hogy kaptál-e volna magánemberként akkora hitelt.


Mert lehet itt arcozni, hogy én külföldi tőke nélkül is megcsináltam volna, csak tudod ez szájkarate. Ha meglett volna külföldi tőke nélkül is, akkor minek volt szükséged a külföldi tőkére?

2011. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként az első három sor elég volt ahhoz, hogy tudjam, csak a szokásos dumát lököd. Volt itt régebben valaki aki garázdálkodott a neveddel, azt hittem ő majd jobb belátásra térít :) De hát aki nyilvánvaló dolgokból nem képes következtetést és tanulságot levonni, annak bizony csak a külföldi tőke segíthet ;)
2011. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%

Te, 60%-os, van egy olyan érzésem, hogy ez a kérdés nem téged érind, bár nagyon szeretnéd ezt hinni. Számomra nem 160 nettónál kezdődnek a gazdag emberek. Az egy jó fizetés, amiből szépen meg lehet élni. Úgyhogy ne szállj el annyira szerintem.

Akikre itt a többség gondolhat, azok a havi millió körüli fizetésű/bevételű emberek lehetnek. Azzal meg nincs gond, ha valaki saját erejéből, kemény munkával felépít egy vállalkozást, és még ekkor is képes tisztelni az embereit. Ez tiszteletre méltó és példaértékű. Akár motiválni is tudná az embereket. A Gazdagokat valóban a politikusok járatják le, már nem nagyon lehet hinni abban, hogy hatalommal és pénzzel a kezében képes valaki tisztességes maradni. Ez elég nagy gond, és tényleg nem egymást kellene anyázni miatta. :S

2011. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerű. Külföldi országok a felvásárlók, a társam pedig mindig az üzletért felelt, így nekem elég volt a szakmai részre figyelnem. Vagyis hatékonyabb, gördülékenyebb volt így minden. Ennyi a magyarázat, Gondolkozóó. Egyébként ahogy folyt a munka már régen vissza fizettem volna azt a hitelt. De azért így sokkal jobban alakult minden, ezt elismerem.
2011. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:

"Te, 60%-os, van egy olyan érzésem, hogy ez a kérdés nem téged érind"


De igen is érint, mert én is ugyan úgy megkapom.

Nem volt pontosan meghatározva, h milyen összegről van szó, illetve a hülyegyerek, akinek a kommentjére reagáltam erről az összegről beszélt.

De azóta se volt bőr a pofáján a kérdéseimre választ adni.

Esetleg van még valami, amit nem bírsz felfogni agyilag?

2011. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:

"h most el is fogsz tűnni."


igen, mivel volt jobb dolgom is, mint b*zikkal vitatkozni.

2011. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
0%

"hogy most én mit tehetek arról, h neki nem jött össze? ezért miért engem kell ba*sztatni?"


De nem fogod fel, hogy az a válasz nem neked szólt, te ócska sz@r? ki szólt hozzád?

minek ugatsz bele?

2011. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
57%

" a társam pedig mindig az üzletért felelt, így nekem elég volt a szakmai részre figyelnem. Vagyis hatékonyabb, gördülékenyebb volt így minden."


akkor te mire vagy olyan nagy az üzlettel?

nem te irányítottad a vállalkozást, nem azért lettél feltétlenül sikeres, mert jól tudod a szakmádat.

Az üzlettel valaki más foglalkozott helyetted, nem volt benned "akkora kurázsi", mint ahogy a gyökér kérdező írta :)

2011. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
42%

:D

Ekkora egy lúzzert mint ez a 47%:D

2011. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!