Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek véletlen Hogy...

Szerintetek véletlen Hogy vezérünk OV a mai napi felszólalásában a munka megbecsülését már megint utolsóként említette?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ne ilyeneken akadj fel.

Sokkal rosszabb az nekünk, hogy az egész vezérkar gyökerekből áll.

2011. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
"Nem kolompár" Orbánnak a munka becsületéről beszélni azon intézkedések alapján amiket bevezetett, nagyon arcpirító. Szerintem "Nem kolompár" Orbánnak annyira castag az arcbőre hogy a golyó sem ütné át lassan.
2011. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 asmosys ***** válasza:
55%
Egyszerű manipulatív retorika, amit utoljára mondanak, arra jobban emlékszel. A sorrend nem prioritáson alapul.
2011. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
23.32 Szerintem ebben csak ugy van igazad, hogy tényleg az utolsó szó, mondat az, ami megüti az ember fülét. Ettől függetlenül az emberközpontúság ,a munkaalapú értékelés elengedhetetlen egyik fő megbecsülési formája a munkabér. Ha valaki annyit hangsúlyozza, hogy Önökért vagyunk, akkor ez a kijelentés csak a megszokott szófecsérlés. Tudom, hogy ez a kérdésem nem ér meg ennyi sort, de élni és élni hagyni elv csírája még nagyon de nagyon mélyre lett elültetve. Még remény sincs arra, hogy kedvezőbb jövő elé nézzünk. A rendszer folyamata, jellege hasonlít az uzsorakamat céljához, mégpedig annyiban, hogy ellehetetleníteni és a markában tartani annyira, hogy ki ne tudj csúszni.
2011. okt. 8. 06:30
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem véletlen. Életében öt kilót nem tett arrébb, egy percet sem dolgozott. Csodálkozom egyébként, hogy egyáltalán megemlíti, mert az ő fajtájára minden jellemző, csak a munka nem.
2011. okt. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy provokatív, undorító kérdés.A kákán is csomót kereső. Ha más lett volna az utolsó szava akkor az ilyen kérdező abba kötött volna bele, mert neked mindegy csak bajt keverj. Ezen kívűl állati uncsi ez az örökös cigányozás. Ha annak tartod O.V.-t akkor kutya kötelességed lenne örülni annak, hogy nekünk ilyen cigányaink is vannak akikből miniszterelnök is lehet. Miért nem liheged ezt külföld felé, amikor ott azt híresztelik, hogy itt cigány ellenesség van. Logikátlan és rosszindulatú levélíró vagy..
2012. jan. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én a kérdező vagyok és nem a krém 0001.Tahát nem cigányoztam. Amiért a kérdést feltettem és utaltam arra, hogy miért hagyta hátra a munkabecsületének fontosságát avval arra akartam utalni, ami a társadalmunk rákfenéje és amit minden párt elódáz vagy félretol.Az az ugynevezett munkabér, ami balkáni nagyságrendű alamizsma. Alamizsnából hogyan lehet olyan inaktiv társadalmat eltartani,aminek alapja a járulékok megfelelő nagyságu fizetése lenne. De ezt azt hiszem nem szükséges kifejteni. Aki ért hozzá azt tudja miről beszélek és nem kell hozzá közgáz.egyetem.
2012. jan. 29. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!