Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt írják "sok a munka...

Akik azt írják "sok a munka csak nincs aki elvégezze" azok merre laknak? Ha így alakul minden, jövőre kimered engedni a kutyát a kerből az utcára?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 19:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg sok a munka, rengeteg a tennivaló az országban, csak nem forog rendesen a pénz. A normális az lenne, hogy akinek sok pénze van, az pénzt ad annak, akinek kevés van, cserébe pedig a szegényebb ember munkát végez a gazdagnak, ami jobb helyeken azzal párosul, hogy a gazdag ember tisztességesen megfizeti a szegényt, mert tisztában van vele, hogy ő is ember és családja van, amit el kell tartania.

Normális helyeken az állam is azért van, hogy elősegítse a társadalom minél hatékonyabb működését, hatásfokának növelését és nem azért, hogy vízfejjé válva rátelepedjen az ország lakosságára, adóival lehetetlenné téve annak hathatós működését, mely adók a vízfej fenntartására mennek leginkább el.

2011. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de hogy jön a kutya a munkához???
2011. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

itt nincsen, csak Ausztriában van, rengetegen járnak ki.

Nyugat-Mo.

2011. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Munka lenne, és az is lenne, aki elvégezné, de nincs hozzá tőke, mert a felét elvitte a bank, a másik felét az állam, tőke nélkül meg nem lehet vállalkozni.
2011. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

""Bocs, de hogy jön a kutya a munkához???



Ha majd megeszik, megtudod!

2011. okt. 7. 20:10
 6/27 A kérdező kommentje:

""Munka lenne, és az is lenne, aki elvégezné, de nincs hozzá tőke, mert a felét elvitte a bank, a másik felét az állam, tőke nélkül meg nem lehet vállalkozni.



Ezzelkb annyit álítassz hogy mesterségesen le van folytva a magyar gazdaság..!!


Ugyanis ha lenne mit csinálni, és lenne rá alkalmas kivitelező az az van kereslet és kínálat is, csak pénz nincs az azt jelenti hogy vagy nem jóaz elsosztása a tőke és a munkajövedelmeknek, vagy mesterségesen le van folytva a gazdaság.

2011. okt. 7. 20:13
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

"Akik azt írják "sok a munka csak nincs aki elvégezze" azok merre laknak?"


Én írtam ezt, békés megyében lakom.

Környékünkön minden cég munkaerőhiánnyal küzd. Szívesen sorolok nektek néhányat hátha valakinek segítek ezzel:


Línea Holz (kb tíz éve folyamatos felvétel, időszakonkénti létszámhiány)

[link]


Gallicoop Baromfifeldolgozó (kb húsz éve szakaszos felvétel, örökös létszámhiány)

[link]


Young Hús Kft (kb tíz éve időszakonkénti felvétel, folyamatos létszámhiány)

[link]



ASKOPÁN KFT (folyamatos létszámhiány, folyamatos felvétel, most épp sofőrt keresnek B, C kat)

[link]


RÓZSÁSI ÁLLATTENYÉSZTÉSI KFT (kb tíz éve időszakos felvétel, jelenleg tejházi alkalmazottat, máskor traktorost keresnek, folyamatos létszámhiány)


Ezen cégek egy részénél magam is dolgoztam, tehát ezek nem légbőlkapott vagy hirdetésből szedett információk. Ezek a folyamatos létszámhiánnyal küzdő cégek, de zen kívül máshol is gyakran alakul ki időszakos létszámhiány egy egy nagyobb megrendelés esetén tömeges felvétel.

2011. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

"Akik azt írják "sok a munka csak nincs aki elvégezze" azok merre laknak?"


Én írtam ezt, békés megyében lakom.

Környékünkön minden cég munkaerőhiánnyal küzd. Szívesen sorolok nektek néhányat hátha valakinek segítek ezzel:


Línea Holz (kb tíz éve folyamatos felvétel, időszakonkénti létszámhiány)

[link]


Gallicoop Baromfifeldolgozó (kb húsz éve szakaszos felvétel, örökös létszámhiány)

[link]


Young Hús Kft (kb tíz éve időszakonkénti felvétel, folyamatos létszámhiány)

[link]



ASKOPÁN KFT (folyamatos létszámhiány, folyamatos felvétel, most épp sofőrt keresnek B, C kat)

[link]


RÓZSÁSI ÁLLATTENYÉSZTÉSI KFT (kb tíz éve időszakos felvétel, jelenleg tejházi alkalmazottat, máskor traktorost keresnek, folyamatos létszámhiány)


LIGET-MIX KFT. (időszakos létszámhiány, jelenleg építésvezetőt keres, máskor leginkább gépkezelőket)

[link]


Ezen cégek egy részénél magam is dolgoztam, tehát ezek nem légbőlkapott vagy hirdetésből szedett információk. Ezek a folyamatos létszámhiánnyal küzdő cégek, de zen kívül máshol is gyakran alakul ki időszakos létszámhiány egy egy nagyobb megrendelés esetén tömeges felvétel.

2011. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Na haver, neked csak a szád jár a nagy fideszes szád!


Ilyeneket találtam a belinkelt cégek esetében :


A Gallicoop Zrt. az alábbi munkakörökbe keres műszaki, illetve termelési munkatársakat Szarvas vagy Szarvas környéki lakhellyel:



- jelenleg nincs betölthető állás cégünknél, kérjük látogasson vissza később.

.


Ne szédícs engem, vagy nincs is olyan linkhelyük hogy állás ajánlat, vagy nincs betöltendő állás.

Persze én is hallottam már nyavajgó lakatos vállalkozót aki nem talált védőgázos heggesztőt és panaszkodott a Tv ben. Aztán mikor kiderűlt hogy 90e ért szeretne, akkor a műsorvezető si leépítette.


Te csak valami fidesz fan vagy, aki beakarja magyarázni hogy mi nem fidezesek a saját érzékeink áldozatai vagyunk és minden rendben van!

2011. okt. 7. 20:36
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Ahol én dolgozom, ott is varrónőket keresnek folyamatosan, legalább 4-5 kellene még, mert rengeteg a munka, de a kutya sem jelentkezik. Ugyanakkor minden héten legalább három totálisan képzetlen ember bejön, és érdeklődik, hogy van-e munka. Szakmát kellene tanulni, de a legtöbben csak a sült galambot várják. Nézz körül akár csak itt az oldalon, hogy hányan keresnek úgy munkát, hogy tulajdonképpen az égvilágon semmihez nem értenek!
2011. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!