Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy oldalon láttam egy romániá...

Egy oldalon láttam egy romániát csúfoló képet és a kommentek között láttam gondolom erdélyi magyarok védték romániát a magyarországi magyarok ellen, de miért?

Figyelt kérdés
én lesz*rnám had csúfolják
2011. nov. 9. 17:05
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/194 Heckler ***** válasza:
71%

Nincs ilyen pólóm, de ha lenne, és teszem azt, abban mászkálnék Erdélyben, akkor ebből hol következik az, hogy egy román rátámad egy magyarra?


Vagy talán a Maniu gárda azért támadt rá Erdély civil lakosságára, mert mindenki Magyarországos pólót hordott?


Totálisan összefüggéstelen az, amit írsz.

2011. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/194 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nem az, csak te vagy értelmi fogyatékos.
2011. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/194 anonim ***** válasza:
64%

"akkor ebből hol következik az, hogy egy román rátámad egy magyarra? "

Bocsi, de nem te tekintesz ellenségként minden románra néhányuk viselkedése miatt?

2011. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/194 Heckler ***** válasza:
71%
De válaszoljál már, ember, miért támadna rá ezért egy román egy magyarra? Én ellenségként tekintek rájuk, na és? Rád is ellenségemként tekintek, és ezért rátámadsz valakire?
2011. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/194 anonim ***** válasza:
64%
Én nem, mert én normális vagyok. Sajnos néhány ember (legyen az román, magyar, cigány) megteszi. Ld öreg nénit megtámadó cigány, cigányokat kiirtó magyar banda, vagy ugyanez román oldalról.
2011. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/194 Heckler ***** válasza:
71%
Na, akkor azokban keresd a hibát, ne bennem.
2011. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/194 anonim ***** válasza:
64%
De te adod az okot nekik. Pedig nem kéne mást tenni, mint rendesen bánni velük, és nem lenne soha semmi gond.
2011. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/194 Heckler ***** válasza:
71%
Megint kezded? Milyen okot? Rendesen bánni velük? Mintha legalábbis Magyarország foglalta volna el fél Romániát, és most rendesen kéne bánni velük.
2011. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/194 anonim ***** válasza:
64%

ok, gyengébbek kedvéért:

ok: olyan ember ellenségként kezelése, akivel soha egy szót nem beszéltél, és nem ártott sem neked, sem másnak, nagy mo. póló hordása külföldön (tudom, ez rád nem vonatkozik, de a hozzád hasonlóak többségére igen)

2011. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/194 Heckler ***** válasza:
74%

Hadd kérdezzem már meg, hogy mivel ennyire meg vagy akadva a magyarországos pólóval, az a térkép milyen területeket tartalmaz, amiket Magyarország elfoglalt Romániától, és ezzel sértené a román államalapítást?


Hadd kérdezzem meg No. 2, hogy miért kéne barátomként tekintenem arra a népre, amely megszállta hazámat? Petőfi barátjaként tekintett az osztrákokra, az 56-os forradalmárok barátjukként tekintettek a ruszkikra, William Wallace barátjaként tekintett az angolokra? NEEEEEM!

2011. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!