Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy oldalon láttam egy romániá...

Egy oldalon láttam egy romániát csúfoló képet és a kommentek között láttam gondolom erdélyi magyarok védték romániát a magyarországi magyarok ellen, de miért?

Figyelt kérdés
én lesz*rnám had csúfolják
2011. nov. 9. 17:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/194 anonim ***** válasza:
7%
F@szkalap
2011. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/194 Heckler ***** válasza:
15%
Ultimate érved, illik hozzád.
2011. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/194 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, de erre már nem lehet mit mondani.

Egyébként ha szabad megkérdeznem, mi a véleményed a havasalföldi románokról, akik nem települtek be erdélybe?

2011. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/194 Heckler ***** válasza:
88%
Hát ha nem tudsz mondani semmit, akkor jön az inzultus, hozzászoktam. A havasalföldi románok totál nem érdekelnek.
2011. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/194 anonim ***** válasza:
65%

Heckler, én már rólad nem is tudnék nyilatkozni kulturáltan. igaza volt 22.04-nek: egy szimplán szélsőséges, 'minden problémát meg lehet oldani három szóval' típusú ember vagy, akit egyszerűen nem lehet észérvekkel meggyőzni, mert csak hajtja a magáét.


pontosan az ilyenek miatt, mint te, nem szeretnek minket a romának (de mondhatnám szinte az összes szomszédos népet), mert nem vagytok hajlandók beletörődni a történelembe, és sajnos 300 év múlva is lesznek ugyanilyen emberek, akik újra meg újra megrágják azt a bizonyos csontot.


kérlek, tekints fel a kérdésre. "erdélyi magyarok védték romániát a magyarországi magyarok ellen"


nem érted, hogy az erdélyi/felvidéki/délvidéki/kárpátaljai/burgenlandi/vajdasági magyarok kb lesz*rják, hogy te itthon fröcsögsz (elvileg) az ő védelmükre?

az ott élő magyarok között a többség azt akarja, hogy nyugodjon már le mindenki, mert ha tovább megy a két nép között az adok-kapok, akkor úgyis ők fogják megszívni! egyáltalán nem szorulnak a Te segítségedre, ha látnák, hogy miket mondasz itt, nem lennének hálásak érte.



persze ebből Te megint csak azt fogod leszűrni, hogy én román- és szerbbarát vagyok és szerintem minden teljesen oké, hát elárulom, hogy barom vagy.

talán ha 50 évig mindenki annyiban hagyná a témát, akkor a körülöttünk lévő országok is teljesen elfogadnák azt, hogy él a területükön egy x% magyar kisebbség.

2011. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/194 Heckler ***** válasza:
82%

Na ez az, hogy írj észérvet, ne a szokásos propagandadumát. Az eddigi "észérvek" mind abból álltak, hogy mennyire nincs is semmi probléma határon túl. A hülye is látja, hogy van. Ha te pedig azt mondod, hogy nincs, akkor csak a fejedet dugod a homokba. Ha a magyar nem szólal fel az ellen, amit művelnek, azzal kb. aláírják, hogy amit csinálnak, az helyes, ez pedig elfogadhatatlan. A kisebbségek létének fantasztikus elfogadását mi sem mutatja jobban, mint a magyar települések totális elrománosítása. Elfogadásról itt szó sincs, a kommunista rezsim és a jelenlegi neonáci banda is a kisebbségek eltörlését helyezte előtérbe mindig is. Te biztosan örülnél két olténiai oláh szomszédnak, én például totál nem örülnék neki.


Neked természetesen minden teljesen oké, nem te szenveded/szenvedted el ezeket az igazságtalanságokat, és most jól figyelj: más f*szával könnyen vered a csalánt.

2011. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/194 anonim ***** válasza:
14%

"A hülye is látja, hogy van."

Igen, van. Miattad meg az ilyen kis f@sz fogadatlan prókátorok miatt. Ti vagytok azok, akik veszitek a bátorságot, és nagymagyarorságos pólóban meg matricával mentek ki külföldre, csak azért, hogy őket froclizzátok. Bezzeg, ha egy Nagy-morvaországos pólóban jönne ide valaki teszem azt szlovákiából, szerintem te lennél a legjobban felháborodva. Mivel a másik oldalon is vannak ilyen kis pcsök, mint te, akik nem tudnak különbséget tenni ember és ember között, és csak azt látják, hogy az illető magyar vagy román, ezért azzal, hogy te és a kis társaid kimennek "froclizni" romániába, ezzel a lehető legtöbbet ártasz a helyi magyaroknak. Mert lehet, hogy éppenséggel nem téged vernek meg, pedig Isten bizony megérdemelnéd, hanem a helyi magyart. Mondd csak, nem sajnálod azt a magyar gyereket, akit miattad vernek meg? Nincs lelkiismeret furdalásod? Ennyire egy érzéketlen tuskó vagy?

2011. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/194 Heckler ***** válasza:
100%
Igen, én veszem a bátorságot, amíg te, oláh- és cigánybarát praclizol a hazánkat megszálló, népünket kiirtó, elnyomó oláhokkal.
2011. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/194 anonim ***** válasza:
64%
A kérdésemre válaszolj, hülyegyerek.
2011. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/194 Heckler ***** válasza:
21%
Mondd csak, te nem sajnálod a betörőt, akinek ellenáll a ház tulajdonosa, ahelyett, hogy szépen csendben maradna, ahogyan azt te szeretnéd?
2011. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!