Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zuglói hajléktalanok kifoszt...

A zuglói hajléktalanok kifosztásáért senkit nem lehet felelősségre vonni?

Figyelt kérdés

Én is láttam a tv-ben azt a szívszorító jelenetet, hogy a polgármester utasítására és részben jelenlétében a zuglói vasúti töltés környékén élő hajléktalanok kunyhóit ledózerolták, ingóságait elvették, és ezzel a túlélési esélyektől megfosztották őket. Ez nem bűncselekmény a mai Magyarországon? Itt van erről egy beszámoló:


[link]


2011. nov. 16. 21:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a választ még nem olvastam, mert épp gépeltem közben, csak azért nem reagáltam rá. Minden jót kívánok Neked. Sajnos én sem tudok sokat tenni, mert én magam is ,,költözés'' előtt állok (az otthoni piálás, késelés elől albérletbe), a hajléktalanügyekhez meg hosszú távon nem is tudok tárgyilagosan hozzáállni, valódi hozzáérésem meg nincsen.


A kilakoltatások terén mindenképp is sok számomra a rejtély, pl. a gyerekek tisztán anyagi okból való állami gondozásba vételét törvény tiltja, ez önmagában is érthetetlenné teszi számomra a kilakoltatások egy részét. Sajnos nem tudok én sem elmélyedni úgy a témában, ahogy szeretnék.

2011. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!