Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik nácizzák a Jobbikot...

Azok akik nácizzák a Jobbikot és a Gárdát, mégis mi alapján teszik ezt?

Figyelt kérdés

Ártottak nektek valamit?

Vagy ha valaki bemondja a tv-ben, az már nektek elég? Akkor ti már egyből el is hiszitek? Miért ilyen a magyar nép? :-/

Bár csak tudnátok milyen az igazi "náci kor", azt hiszem nem irkálnátok ilyet.


2012. febr. 5. 23:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/131 anonim ***** válasza:
90%

"Egyesek még mindig képtelenek felfogni, hogy nácik 1945 óta nincsenek."


Ne hazudj, én itt vagyok.

2012. febr. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/131 anonim ***** válasza:
11%

Covi lenyegebn ezen a oldalon mast nem csinal, csak a jobbikot fikazza.


Kicsit uncsi....

Nincs olyan jobbikos kerdes, ahova ne irna be, h a jobbik mekkora egy szar, de komolyan.

Tuti valami elmebajos.

Ertem en, h nm valo ide Euba, de en se irom be az osszes mzkostesztas kerdeshez, h fuu mekkora szar a makosteszta.

2012. febr. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/131 A kérdező kommentje:

""Egyesek még mindig képtelenek felfogni, hogy nácik 1945 óta nincsenek."


Ne hazudj, én itt vagyok."


Te csak egy bohóc vagy, aki nácinak képzeli magát, de semmi közöd hozzájuk.

2012. febr. 6. 06:35
 14/131 A kérdező kommentje:

"Azért nácizzuk őket, mert -bár tagadják- minden megnyilvánulásukkal újra és újra bizonyítják, hogy a nácik eszmei támogatói és barátai. Erre temérdek példát tudok mutatni:"


Neked az náci eszme hogy kimondják az igazat, és nem hagyják magukat tönkre veretni?

(Ez lenne a te nagy liberális életed képed? [link] [link] [link] [link] )



"A gárda egyik baráti szervezetével, a nyilas "Nemzeti őrsereggel" vonulgat:

[link]


Persze, ez egy csak 1 szaros kép ilyet bárki tud csinálni, főleg hamisítvány mert szlovák lapon van.



"Hegedűs Lóránt lelkipásztor (sic!) zsidózása:

http://www.youtube.com/watch?v=-Hv-CPaGpXc"


Nem zsidózik, hanem cionistázik. Megint csak az a bajod hogy kimondja az igazat? Petőfi Sándor is megmondta: "Aszondja, hogy jaj minekünk, Háborút küld a magyarra, Országunkat elfoglalja. Foglalod a k.rvanyádat, De nem ám a mi hazánkat!" Amilyen vagy, szerintem még őt is támadnád amiért a rendszer ellen mert szólni.


"A Jobbik-közeli HVIM által szervezett "Magyar" Sziget, skinhead zenekarokkal, náci kiadványokkal, könyvekkel és jelvényekkel:

http://www.youtube.com/watch?v=FlZOw3XvhCI"


Grat, megint csak valami meghamisított külföldi szeméttel tudsz jönni... A "Sun" nevű lap már lejáratta párszor a hazámat, szóval nem csalódtam bennük.


"Kérdező: nem tűrjük, hogy hülyének nézzétek a társadalmat. Pontosan tudjuk, mi a Jobbik háttere és mit akarnak. Ide Európába nem való ez a csürhe."


Én meg azt nem tűröm el, hogy a magadfajta "tudjuk kik" megmondják a saját hazámban hogy mit tehetek és mit nem. Tudom hogy kik a felmenőid, mert olvastam az egyik kommentedbe szóval ezért duplán érvényes amit fenn leírtam.

2012. febr. 6. 06:47
 15/131 A kérdező kommentje:

<covenant>:


Amúgy az nem tűnik fel hogy belinkeltél 5 videót/cikket és mindössze csak az egyiken van kérdésben említett Gárda? (Ami ráadásul nem is provokatív videó) A Jobbikról meg már ne is beszéljek.

2012. febr. 6. 06:56
 16/131 anonim ***** válasza:
0%
Nem a jobbik a neonáci, hanem a hívei. (az alul iskolázottabb réteg)
2012. febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/131 A kérdező kommentje:

"Nem a jobbik a neonáci, hanem a hívei. (az alul iskolázottabb réteg)"


Azt mondom hogy ebbe talán van valami, de az az alul iskolázottabb réteg csak az 1-2%át teszik ki az egésznek. Amúgy ilyen nincs hogy "neonáci" meg "náci"!!! Azért lenne az mert acélbetétes bakancsot húz, kopaszra borotválja a fejét, és nyilaskeresztes zászlóval vonulgat? Nem hiszem hogy a nácik 1940-ben mindössze ennyit csináltak. Ezek a magukat náciknak képzelő ember pusztán csak bohócok. Semmi több.

2012. febr. 6. 07:30
 18/131 anonim ***** válasza:
91%
Előző, bohócok ne akarják irányítani ezt az országot.
2012. febr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/131 anonim ***** válasza:

"Te csak egy bohóc vagy, aki nácinak képzeli magát, de semmi közöd hozzájuk."


Nem szoktam képzelődni. :)

2012. febr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/131 anonim ***** válasza:

"Nem a jobbik a neonáci, hanem a hívei. (az alul iskolázottabb réteg)"


Ne hazudozzatok már itt összevissza! A Hívei ugyanúgy felháborodnak náci eszmék hallatán. Próbálj meg egyszer bemenni egy Jobbik gyűlésre és bekiabálni, hogy irtsuk ki a cigányokat. Szerintem agyon is vernek. Ebben az országban az egyetlen náci én vagyok.

2012. febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!