Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik nácizzák a Jobbikot...

Azok akik nácizzák a Jobbikot és a Gárdát, mégis mi alapján teszik ezt?

Figyelt kérdés

Ártottak nektek valamit?

Vagy ha valaki bemondja a tv-ben, az már nektek elég? Akkor ti már egyből el is hiszitek? Miért ilyen a magyar nép? :-/

Bár csak tudnátok milyen az igazi "náci kor", azt hiszem nem irkálnátok ilyet.


2012. febr. 5. 23:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/131 A kérdező kommentje:

"Előző, bohócok ne akarják

irányítani ezt az országot"


Arra az 1-2%ra értettem. De te is az vagy, nyugi.

2012. febr. 6. 08:07
 22/131 anonim ***** válasza:
11%

"Nem a jobbik a neonáci, hanem a hívei. (az alul iskolázottabb réteg)"



És akkor itt ez a mondat, mely bőven igazolja is azt az állításom mely ellen foggal körömmel kapálózni szoktak. Nevezetesen az iskolák agymosó hatásáról beszélek. Az úgynevezett "felüliskolázottak" szemrebbenés nélkül hódolnak be a nyugatnak és a tőkének. Ők már el sem tudják azt képzelni, hogy van élet hitelek, rabszolgaság és kizsákmányolás nélkül is. Ők simán képesek a saját érdekeik ellen érvelni a tőke mellett.

2012. febr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/131 A kérdező kommentje:

"És akkor itt ez a mondat, mely

bőven igazolja is azt az állításom

mely ellen foggal körömmel

kapálózni szoktak. Nevezetesen

az iskolák agymosó hatásáról

beszélek. Az úgynevezett

"felüliskolázottak" szemrebbenés

nélkül hódolnak be a nyugatnak

és a tőkének. Ők már el sem

tudják azt képzelni, hogy van élet

hitelek, rabszolgaság és

kizsákmányolás nélkül is. Ők

simán képesek a saját érdekeik

ellen érvelni a tőke mellett."


Pontossan ezt mondtam én is! Minnél többet tanúlsz, annál hülyébb leszel!" Az iskokában azt tanítjak a sok birkának, hogy hogyan kell gondolkodni, ezálltal józám paraszti ésszel már nem lesznek képesek! Csak betanítják őket, mint a robotokat!!!

2012. febr. 6. 08:25
 24/131 anonim ***** válasza:
26%

"Pontossan ezt mondtam én is! Minnél többet tanúlsz, annál hülyébb leszel!" Az iskokában azt tanítjak a sok birkának, hogy hogyan kell gondolkodni, ezálltal józám paraszti ésszel már nem lesznek képesek! Csak betanítják őket, mint a robotokat!!!"


Mi legalább tudunk helyesen írni. Ezen a szövegen még egy általános iskolai magyartanár is elsírná magát. :D

2012. febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/131 anonim ***** válasza:
11%

"Pontossan ezt mondtam én is! Minnél többet tanúlsz, annál hülyébb leszel!" Az iskokában azt tanítjak a sok birkának, hogy hogyan kell gondolkodni, ezálltal józám paraszti ésszel már nem lesznek képesek! Csak betanítják őket, mint a robotokat!!!"


És ez különösen igaz a közgazdászokra. Ők a tőke kis katonái és sajnos sokuk el is hiszi amit tanul.

2012. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/131 A kérdező kommentje:
Ja mert a böngésződ aláhúzza a hibákat, én viszot telefonról írok. De nem pont leszarom hogy itt helyesen írjak? Amíg csak ebbe tudsz belekötni, nincs baj.
2012. febr. 6. 08:51
 27/131 anonim ***** válasza:
83%

Pfff, mert szerinted a böngésző miatt írok helyesen? Vicc...


Amikor azzal érvelsz, hogy menőbb tanulatlannak lenni, mint iskolázottnak, azzal konkrétan szerinted mit lehet kezdeni? Erre a szintre egy normális ember nem tud, és nem is akar lesüllyedni.


Lubickolj csak nyugodtan a saját szellemi posványodban. Nem veszed észre, hogy te magad igazolod a Jobbikosokkal szembeni prekoncepciók megalapozottságát?


Nem veszed észre, hogy az iskolában nem agymosás folyik? Egyszerűen csak a képzett embereknek megvan a tudásuk, és az intelligenciájuk ahhoz, hogy összefüggéseiben lássák a dolgokat, és ne vegyék be a Jobbik egységsugarú "megoldásait"?


Persze tudjuk, mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Csak így tovább, pajtás. Remélem azért érettségi már van.

2012. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/131 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérek, hogy tudok írni, olvasni, számolni. Tudom, ez zsidó, hazaáruló dolog. Amúgy, ha azok akik ezt állítják elvégezték volna LEGALÁBB a 6 elemit, akkor tudnák, hogy nem igaz. Az ilyen emberek szoktak elúszni a hitelekkel és egyéb dolgokkal mert alapvető összefüggéseket képtelen értelmezni.
2012. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/131 anonim ***** válasza:
100%

"Ők már el sem

tudják azt képzelni, hogy van élet

hitelek, rabszolgaság és

kizsákmányolás nélkül is."


Engem nem zsákmányol senki ki, nincs köztartozásom.

2012. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/131 Sz1u ***** válasza:

05:47


"Van. Ha szabadságszobrot avatok attól libsi leszek?"


Természetesen, ez magától értetődik! Mint, ahogy pl. a Manneken Pis-t felavató pedig egy perverz pedofil állat, igaz? Szerintem írd is ki kérdésnek, hadd röhögjenek rajtad!



Kérdező!


Covenantot "szépen" kielemezted, de az általam belinkelt cikken (00:17) átsiklottál. Miért?

2012. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!