Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen a kuruc. Info?

Miért ilyen a kuruc. Info?

Figyelt kérdés

Egyfolytában gyűlölködnek, fenyegetőznek, buzdítanak. Olyan commentek vannak hogy: gyertek lőjünk szét pár cigányt meg zsidót. Mintha ők sokkal jobbak lennének. És csomó cikknél nem is a hírt írják le hanem a véleményüket.


(Mielőtt valaki leszólna nem nem vagyok se zsidó se cigány).


2012. ápr. 5. 17:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy köpni-nyelni te nem szoktál tudni, informáltságod közelít a nullához, az érvelésed meg annyiból szokott állni, hogy márpedig nincs, vagy kétséges, vagy nem hiszed, úgyhogy erről ennyit."


Még mindig több mint a származásom mögé bújni.

2012. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:
83%
Bújni? Mi az, hogy a származásom mögé bújni? Nem bújok én sehova, magyar vagyok és nem fogom szégyellni akkor sem, ha a magadfajta nyikhajok úgy beszélnek rólunk, mint a rakás szarról.
2012. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
13%

Pedig bizony azt szeretné, hogy utáld magad :)


(62%-os kettő voltam, bár ha ennyit írok a balos férgek kérdéseibe, 60% se marad belőlem :D)

2012. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
93%

Nem olvastam végig a 7. oldal után a szöveget, de látom éles vita alakult ki a "létezik-e más probléma a cigányok helyzetében, mint ők maguk?" gyorsan leírom a véleményem, bár ez egy könyvet is megérne...


Az első, a cigányozás, mint: "büdös cigány...stb...), szerintem alapvetően a "cigány" szóval nincs gond, én is így hívok cigányokat, ők is magukat. De az, hogy ezt szitokszónak használják, nincs rendben, mert ha azt mondanák, hogy "A tolvajok/lecsúszott emberek/segélyen élők nem tesznek semmi hasznosat", azt el lehet fogadni, nem? Miért kell a cigányokat a rablással azonosítani, amikor erre a "rabló" szó teljesen megfelel, és azt hiszem mindenki elismeri, még aki utálja is a cigányokat, hogy van normális.


Hogy mondjak néhány ilyet, nézzétek meg Böjte Csaba "fiait" nem egy közülük heroinista volt, házakat tört fel, most pedig ezeket a történeteket meséli el a többi embernek és gyereknek, ezt a munkát végzi, teljesen tisztességes, éppen azért, mert volt valaki, aki odaállt mellé a legrosszabb helyzetben, és azt mondta: "Én hiszek benne, hogy jó ember vagy, melléd állok, és ha nem is adsz vissza semmit, segítek rajtad". Én iskolában dolgozok, láttam már olyan cigányt, aki minden probléma nélkül porrá égette az összes tanulót, azt hiszem testnevelésből volt csak négyese. A házuk romos(enyhe szó) volt, és semmi esélye nem volt az alkoholista apja mellett(anya nem volt velük, négy testvér, ebből egy már végleg elveszett). Minden tanár őt segítette, mert jó kapcsolatban álltak velük, most éppen az BME mérnöki szakán ösztöndíjas osztályelső. Nem tudhatod mi lesz egy gyerekből, hiába látod a szüleit...


Nekem csak ezzel a szóval van bajom, hogy mi lett belőle, van annyi szavunk a bűnökre, miért kell egy népcsoportot elítélni miatta? Még ha az összes, egy kivételével mind gyilkos bűnöző, akkor sem érdemli meg az az egy, hogy a többiek miatt megítéljék. Akkor inkább a gyilkos bűnözőket szidjátok, nem?

2012. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó: teljesen igazad van, nagyon egyetértek veled. Csak az a baj, hogy a két 62-es elfogultan, érzelmi alapon, és bizonyos korlátokon belül érvelve vitatkozik.
2012. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak rossz szót használnak engem ennyi zavar, akik kirabolnak másokat azok bűnözők és börtönt érdemelnek, akik csalnak a rokkantsegéllyel, azok is büntetést érdemelnek, de nem a cigányok ezek, hanem akiket fent említettem már. Felesleges a cigány szót szitokszóként használni, réges-régen vannak ezekre a dolgokra nevek.
2012. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
87%

"Nem bújok én sehova, magyar vagyok "


Ez meg senkit sem érdekel. Lépj tovább azon, hogy a magyarságodra hivatkozol.

2012. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:
29%
Arra hivatkozom, amire akarok.
2012. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
69%
62% Nekem van igazam, mert anyád rib@nc! Én erre hivatkozom...
2012. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
23%
99-esnek: meddig gondolkodtál rajta amíg kisütötted ezt az "irodalmi túlzásoktól" sem mentes, értelmes, logikus és érvekkel teli frappáns választ?
2012. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!