Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen a kuruc. Info?

Miért ilyen a kuruc. Info?

Figyelt kérdés

Egyfolytában gyűlölködnek, fenyegetőznek, buzdítanak. Olyan commentek vannak hogy: gyertek lőjünk szét pár cigányt meg zsidót. Mintha ők sokkal jobbak lennének. És csomó cikknél nem is a hírt írják le hanem a véleményüket.


(Mielőtt valaki leszólna nem nem vagyok se zsidó se cigány).


2012. ápr. 5. 17:37
 71/100 anonim ***** válasza:
26%

"Ezek szerint a cigány előnyben van, mert ő itt született."

- A kínai mért jött volna ide, ha a saját hazájában előnyben van?



"A kínai szaktudással vagy áruval érkezett."


A kínai a szaktudását elsajátítja az iskolában, a cigány ezt nem teszi meg. Semmivel sem rendelkeznek több tőkével, mint a cigányok, akik egy halom segélyt kapnak és felzárkóztatási programjuk is van."


- Nemigazán :). 1 kínai a 10 ezerből sajátítja el csupán. A cigányok ehhez képest még jól is állnak...



"A kínaiak nem élnek tömegesen gettóban országszerte."


A cigányoknak sem kötelező gettóban élni és ráadásul tömegesen, lehet annyi gyereket vállalni amennyit fel is tud nevelni önköltségén, de nem teszi."



Te talán adsz nekik normális életkörülményeket? Mit tett az önkormányzat? Lebontotta a putrikat, építtetett helyette téglából készült putrikat, gratulálok... A környezet maradt, csak kötöttek rá egy masnit.

A sok gyerek pedig már mondtam, hogy a kulturális hagyományok miatt van így. Így volt ez 100 éve a magyaroknál is...

2012. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:
79%

"A kínai mért jött volna ide, ha a saját hazájában előnyben van?"


Mert magasabb az életszínvonal, amiből profitálni is tud, és a példátlan idegengyűlölet ellenére itt tud dolgozni és tanulni, ami a helyben született cigányoknak nem megy, sajnos...


"1 kínai a 10 ezerből sajátítja el csupán"


Magyarországon meg tízből kilenc, most akkor lássuk a cigányoknál milyen az arány...


"Te talán adsz nekik normális életkörülményeket?"


Nekem talán adott valaki normális életkörülményeket? Mirefel kéne "adni" nekik bármit is? Iskolába jár, tanul, dolgozik! Ebből egyre sem képesek.


"Mit tett az önkormányzat?"


Értem mit tesz az önkormányzat? Én fizetek az étkeztetésért, a cigánynak nem kell, mert ő hátrányos helyzetű. Például én fizetem az utaztatást, a cigánynak fizeti az önkormányzat, mert szegény cigánynak semmije sincs. A tanszereket ingyen kapták, én megvettem. Én dolgoztam a tandíjért, a cigányt meg ez nem érinti, mert az érettségiig sem jut el, nemhogy a főiskoláig. Én elmentem dolgozni, a cigány addig meg elitta a segélyt és csinált tíz kölyköt, hogy még több segélyt kapjon.


"Lebontotta a putrikat, építtetett helyette téglából készült putrikat, gratulálok... A környezet maradt, csak kötöttek rá egy masnit."



Gratulálok, ha nem tetszik, nem muszáj az adófizetők pénzén lakni, el lehet menni dolgozni és venni maguknak lakást! Érdekes, én nem putriban lakom, mert tiszta udvar, rendes ház, ez mond valamit? A cigányoknak nem.


"A sok gyerek pedig már mondtam, hogy a kulturális hagyományok miatt van így."


Akkor a kulturális hagyományokból adjanak nekik enni, ne a tisztességes emberek keservesen összedolgozott pénzéből.


"Így volt ez 100 éve a magyaroknál is..."


Tééééééényleg? És 100 éve a magyarok kinek az adóforintjaiból kapták a segélyt? Nem, te pofátlan, száz éve ugyanúgy dolgoztak a magyarok mint most, és megetették a kölyköt a munkájuk gyümölcséből.

2012. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
91%

"Mindkét gyermekem kijött már az óvodából, és semmi ilyen nincs. Mellesleg számukat tekintve, ha így is lenne, ahogy írod, a magyarok lennének kirekesztve, nema cigányok, mert már ők vannak többen."

- Nincs a fenéket nincs :). Nincsenek többen egyébként a cigányok. 16 magyar és 4-5 cigány szokott lenni a felállás-


"Erről pedig az idegengyűlölet tehet, és nem a szülei, ugyebár, akiket minden hónapban felkeres a védőnő meg az ombudsman, de mégsem jutott még el a tudatukig, hogy mi az ábra... "


- Az idegengyűlölet tehető felelőssé a cigány gyerekekhez való hozzáállás miatt. Mint mondtam, a gyerekek kiközösítik cigány társaikat. Mit árthatott két 4 éves egymásnak? Ez csak is a szülőkkel dől el...


"A szülei leszarják, a tanárok nem akarnak vele foglalkozni, csoporttársai kiközösítik, csoda, hogy oda jut ahova?"


"Tehát magad is beismered, hogy a cigányok leszarják, a tanárok mással sem foglalkoznak, csak velük, mert vagy fegyelmezni kell őket, vagy extra magyarázat kell nekik, mert mindenki érti már az összeadást, csak ők nem, a csoporttársaik megunják az állandó tolvajlást és fegyelmezetlenséget a részükről."


Otthon nincsenek elvárások. A tanárok pedig még rá is tesznek egyel, nem törődnek vele ha nem érti, hiszen "ő csak egy cigánygyerek".

És ez egyáltalán nem cigány sajátosság, rengeteg magyar is cigány úton köt ki, mert nemtanul, és nagyon naiv vagy, ha azt hiszed már az alsó tagozatban fegyelem uralkodik.

A lopás sem cigány sajátosság, amikor én jártam általános iskolába mindig eltűnt valami, pedig jó hírű, és még cigánymentes évfolyam is volt.

2012. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
64%
Azt hiszem te egyáltalán nem érzed át milyen cigánynak lenni. Azt hiszed, hogy csak lusták felemelni a seggüket, pedig simán meglehetne mindenük ami egy normális magyar családnak... Hát el vagy tévedve barátocskám.
2012. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
72%

"Nincsenek többen egyébként a cigányok. 16 magyar és 4-5 cigány szokott lenni a felállás-"


15 gyerekből 8 volt cigány, és képzeld, vegyesen ültek.


"Az idegengyűlölet tehető felelőssé a cigány gyerekekhez való hozzáállás miatt."


Ami érdekes módon az egyéb bőrszínű gyerekeket nem érinti, csak és kizárólag a cigányokat. Vajon miért...


"Mit árthatott két 4 éves egymásnak?"


Például az egyik már 5 évesen véresre verte a társát, egy másik pedig késsel támadt a dadára.


"Otthon nincsenek elvárások."


Mert otthon idegengyűlölő magyarok várják a gyereket, nem a cigány szülei. Igen.


"A tanárok pedig még rá is tesznek egyel, nem törődnek vele"


Mással sem törődnek csak a 9 éves első osztályosokkal.


"nagyon naiv vagy, ha azt hiszed már az alsó tagozatban fegyelem uralkodik"


Egy pillanatig sem gondoltam ilyet, ahol vannak cigányok az osztályban, ott a fegyelmet el lehet felejteni.


"A lopás sem cigány sajátosság, amikor én jártam általános iskolába mindig eltűnt valami, pedig jó hírű, és még cigánymentes évfolyam is volt."


Csíkosnak lenni sem a börtönruha sajátossága, de ettől még a zebrák csíkosak.

2012. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:
19%

"Azt hiszem te egyáltalán nem érzed át milyen cigánynak lenni."


Tényleg nem, mert csak két gyerekem van, és nem tíz, azokat is a fizetésemből etetem, és nem segélyből.


"Azt hiszed, hogy csak lusták felemelni a seggüket"


Nem hiszem, hanem tudom.

2012. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:
27%

""Aki ilyen pólóban jár, az simán megérdemel egy verést."


Na, a magyar címeres, kárpátiás, turulos, és hasonló pólók kb ilyen jelentéstudattal bírnak. Vagy az emberek többsége mit gondol, ha meglát valakit nagymagyarországos pólóban? Biztos azt, hogy milyen nagy hazafi, és hagyományőrző...

Tehát magunkra vessünk...

"


Aki nagymagyarországos pólót hord, még azt kell sajnálni???!!! Szegény szélsőjobbosok, jujj, a végén még megütik őket.

Ez már röhejes...

2012. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
54%
Számomra nem világos, hogy hol sértő a cigányokra, vagy bárki másra nézve a magyar nemzeti szín, címer vagy az ország történelmi térképe. Elmagyarázná valaki?
2012. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
28%

[link]


Ha ezek a hírek csak kitalációk lennének, az lenne egy szép világ. De nem így van. Próbaképp átfutottam a többi hírportált is, sehol semmi.

2012. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
20%

Megvertek és kiraboltak valakit, ez mindennapos dolog. Ha minden ilyen eset országos hír lenne, dupla vastagságúak lennének az újságok. A helyi lapokba nyilván bekerült egy pár soros hír az esetről, és e így van rendjén.

A kuruc.info direkt vadászik az ilyen hírekre (csakis ha cigány a elkövető), és ezzel provokál.

Én is rengeteg bűncselekményt fel tudnék sorolni, amiről tudok, mert a közelben történtek. Ha ezek közül "elfelejteném" azokat, ahol nem cigány volt az elkövető, máris tudnék lázítani a cigányok ellen. Ilyen egyszerű ez, ez az ilyen jellegű "hírportálok" módszere.

2012. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!