Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen a kuruc. Info?

Miért ilyen a kuruc. Info?

Figyelt kérdés

Egyfolytában gyűlölködnek, fenyegetőznek, buzdítanak. Olyan commentek vannak hogy: gyertek lőjünk szét pár cigányt meg zsidót. Mintha ők sokkal jobbak lennének. És csomó cikknél nem is a hírt írják le hanem a véleményüket.


(Mielőtt valaki leszólna nem nem vagyok se zsidó se cigány).


2012. ápr. 5. 17:37
 81/100 anonim ***** válasza:
70%
Arra is van valami magyarázatod, hogy a cigányok aránya a börtönökben hogyan lehet nagyságrendekkel magasabb, mint azok aránya a teljes népességre nézve? A hírektől teljesen függetlenül.
2012. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 anonim ***** válasza:
73%

Ha 100 cigányból 99 bűnöző lenne, akkor sem szabadna általánosítani.

Nem tagadom, hogy a cigányság többsége más életmódot él, mint a nem cigányok, de én senkit nem utálóm, nem gyűlölködöm, és elítélem a rasszizmust.

Egyébként csak akkor lenne értelme a kérdésednek, ha pontos statisztikáid lennének arról, hogy mekkora a cigányok aránya a börtönökben, legalább megyénként lebontva. Mert én is be tudok nyögni elnagyolt, általános állításokat, de ennek semmi értelme. Hol a bizonyíték, a pontos adatok?

2012. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
79%

" minden egészséges embernek felfordul a gyomra a segélyeseken, akiknek a szókincse csak annyiból áll, hogy el vannak nyomva meg nem hagyják őket dolgozni, miközben írni-olvasni sem tudnak. "


A jobbosok szókincse meg abból áll, hogy a zsidók/cigányok/egyéb kisebbségek, imf, eu, reptoidok hibája, hogy nincs munkájuk, holott ők sem rendelkeznek magasabb tudással mint az általad említett személyek.

2012. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Utoljára a kilencvenes évek végén készült az elítéltek etnikai hátterét vizsgáló börtönkutatás. Akkor a fogvatartottak nagyjából 30-50 százaléka volt cigány.


Tehát tízszer olyan magas a bűnözési ráta. Nem öt százalékkal magasabb, nem tíz százalékkal, hanem ezer százalékkal. Nem rossz.

2012. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:
7%
A szadesz meg a többi köpönyegforgató liberális csürhe munkássága miatt tilos etnikai felmérést készíteni bárhol. A börtönök cigányokkal van telezsúfolva, hiába próbáltok mást bemagyarázni.
2012. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:
24%
Na jó, amíg a 62 %-os troll el nem tűnik innen, addig én nem folytatom a vitát. Kb. annyira irritál, mint a jobbikosokat egy zsidó vallású cigány multimilliomos, aki épp magyar termőföldet vesz :D
2012. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 anonim ***** válasza:
61%
Két különböző emberről van szó, amúgy meg amikor már köpni-nyelni nem tudsz, akkor jellemzően jön a kihátrálás a rossz társaságra hivatkozva álszent módon.
2012. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
84%
Én nem egyezek meg az előttem szóló 62%ossal. Amúgy meg nem fogsz hiányozni, 48-as.
2012. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
0%

"amúgy meg amikor már köpni-nyelni nem tudsz, a"


Amikor meg te nem tudsz köpni-nyelni benyögöd, hogy erdélyi vagy és lerendezettnek veszed a vitát.

2012. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:
79%

Arra leszek kíváncsi, amikor benyögöd, hogy te mi vagy, mert már nagyon furdal a kíváncsiság. A notórius magyargyűlöletet már felfedeztem, most már csak az a kérdés, hogy miféle-fajta élőlénynek tudhatjuk ezt be mind.


Amúgy köpni-nyelni te nem szoktál tudni, informáltságod közelít a nullához, az érvelésed meg annyiból szokott állni, hogy márpedig nincs, vagy kétséges, vagy nem hiszed, úgyhogy erről ennyit.

2012. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!