Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen a kuruc. Info?

Miért ilyen a kuruc. Info?

Figyelt kérdés

Egyfolytában gyűlölködnek, fenyegetőznek, buzdítanak. Olyan commentek vannak hogy: gyertek lőjünk szét pár cigányt meg zsidót. Mintha ők sokkal jobbak lennének. És csomó cikknél nem is a hírt írják le hanem a véleményüket.


(Mielőtt valaki leszólna nem nem vagyok se zsidó se cigány).


2012. ápr. 5. 17:37
 31/100 Pro Patria ***** válasza:
100%

Utolsó!

Az általad idézett mondat ehhez a szöveghez kapcsolódott:


1)

"Mert a száz méter elektromos kábelt eltulajdonító köztiszteletben álló állampolgárokról csak pozitív hangnemben szabad fogalmazni."

2)

"Csakhogy, mind a 600 ezer cigányról ez nem mondható el! Miért is beszélsz egy ártatlan emberről negatív hangnemben? Hazaszégyene!"

3)

"Nem hát, ez egyedi eset. Természetesen a túlnyomó többségük iskolázott, tisztességesen dolgozó, makulátlan erkölccsel és magaviselettel megáldott mintapolgár."

2012. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 Pro Patria ***** válasza:
59%
Bocsánat, mire el tudtam küldeni, már jöttek új kommentek, erre szólt a válaszom: ma 05:02
2012. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 anonim ***** válasza:
84%

Akinek egy csillag alakú homokozóról a zsidók galádsága jut eszébe, az finoman fogalmazva judeofób, durván fogalmazva klinikai eset :))))) De hogy van egy fórum, ahol a kényszerképzeteinek hangot adhat, és erre a hasonszőrűek mocskolódási áradata a reakció, az nem túl szép képet fest a kuruc.info-ról.

Én 8 évig dolgoztam egy elcigányosodott faluban, és azt tapasztaltam, hogy a lakosság bizony szenved néhány cigány család miatt (ismétlem: NÉHÁNY), és a rendes cigányok ugyanúgy, mint a nem cigányok. A helyi pedagógusok a lelküket kitették, hogy felzárkóztassák a súlyosan hátrányos helyzetű cigánygyerekeket, és rávegyék őket a tanulásra. Mert ez az egyetlen megoldás a problémára, nem pedig a gyűlölködés.

2012. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 A kérdező kommentje:

Amúgy annál a homokozós példánál felbukkant a kurucnak még egy szánalmas tulajdonsága. Volt 1 commentelő aki ezt írta: ez csak egy homokozó. A játszótéren is találni csillag mintájú formákat. Ne lássunk már mindenben összeesküvést.


Aztán rá egy napra a hozzászólás rejtélyesen eltűnt. Bizony más véleményű gyűlölködésmentes commenteket eltávolítják. Nem egyszer volt rá példa. Erre kell azt mondani hogy "biztos csak véletlen".

2012. ápr. 6. 21:43
 35/100 anonim ***** válasza:
50%
Vagy az illető rájött, hogy ha kommentel a kurucos cikknél, akkor a nevére keresve ki fogja adni azt a google.
2012. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 A kérdező kommentje:

"Vagy az illető rájött, hogy ha kommentel a kurucos cikknél, akkor a nevére keresve ki fogja adni azt a google."


Biztosan nem. Ismerőseim is mondták hogy letiltja a nem megegyező commenteket a kuruc. A GYK-n is van róla szó. És amint írtam nem egyszer volt rá példa. Csomó helyen láttam azt hogy 5 comment is eltűnt és érdekes módon mindegyik más véleményű volt.

2012. ápr. 6. 22:21
 37/100 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen alapon bármelyik oldalról kiírhattad volna, hogy miért ilyen. Itt a gyk-n is simán törlik a hsz-eket, ha az nem polkorrekt, az origón sokszor egész oldalnyi hozzászólások tűnnek el. Nem tudom mit vagy meglepődve ezen.
2012. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó: nem tudom felfogni, hogy képes valaki ennyire homokba dugni a fejét...
2012. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
7%
Jól van, 47-es, rólad már kiderült, hogy dzsippó vagy, és a szegény tisztességes rómák rettegésben élnek a hihetetlen rászizmus miatt, ami az országban uralkodik, szóval akár vissza is ülhetsz a söröd mellé a rokkantnyugdíj-csppfolyósító hivatalba.
2012. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim ***** válasza:
89%

"A zsidópártolók cummancsanak le.

"


Milyen választékosan fogalmaz egy a magyarságára büszke, igazi hazafi. Ilyen a többi is? Komédia ez az egész.

2012. ápr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!