Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még egyáltalán olyan...

Van még egyáltalán olyan fiatal, aki nem akar kivándorolni?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is legyetek szívesek írni
2012. jún. 3. 17:26
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
33%
szerintem nincs, amint meglesz a diplomám megyek kaliforniába. mi tartana egy fiatalt itthon?...
2012. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
55%
Na éppen ez a baj a legtöbb mai diplomással, ami egy-két válaszból ki is vehető. A diploma megszerzése után azt hiszik, hogy ők az atyaúristen, és egyszerre óriási igényeik vannak, pedig még semmit sem tettek le az asztalra, csak annyit, hogy az állam pénzén tanultak és szereztek diplomát (természetesen kivétel aki a saját pénzén szerzett diplomát).
2012. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
50%

Tényleg, egy diplomás megtanul egy olyan dolgot, amiért máshol háromszor ennyit fizetnek, nem nézik hülyének, néha szabadnapot is lehet kérni, nem rabolják ki az utcán, nincs mindenhol szemét, a kormány nem totál gyökérnek nézi(pl. nem lopja el a pénzét, ahogy a nyugdíjjal tették) a közszolgáltatás normális állapotú és a keresetének a fele nem olyan adóra megy el, amiből semmilyen hasznot nem lát.


Miért is éri meg itt maradni a rokonokon kívül? Szeretem a városom, a barátaim, az országot is, de a jelenlegi helyzetben egész egyszerűen túl sok negatív dolog van.

2012. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
46%

ma 18:16


Valóban? Akkor miért nem mondjuk Romániába, Moldovába, Macedóniába, Boszniába, Albániába, Ukrajnába, Fehéroroszországba, Bulgáriába, Szerbiába, Montenegróba mentél/mész ki? Itt van egy táblázat az európai átlagfizetésekről: [link]

A magyar átlagfizetés a középmezőnybe tartozik, szóval nem Magyarország a legszarabb hely, ahogyan te próbálod beállítani :).

2012. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
84%

Az új Porsche 911-est egy magyar férfi tervezte.

Az ember sok mindent el tud érni ha hagyják neki.Ismerek több embert aki jól tudott érvényesülni.Egy ismerősöm még a nyolcvanas években átszökött a határon és végül Ausztráliában kötött ki , majd annyi pénze lett hogy az USA területén is felvásárolt vállalatokat.

Egy másik ismerős Németországba költözött 4 éve , nem a szakmájában dolgozik de már valaki annál a cégnél ahol dolgozik.Céges kocsi (új Octavia) telefon , üzemanyag kártya , sok sok ezer euró fizetés , családi ház minden.


Jelen esetben Magyarország nem hagyja érvényesülni a magyarokat.Ezért kell elhagyni.

2012. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 CMD ***** válasza:
55%

Nekem a munkámtól függ a kérdés.


Inkább lennék Magyarországon közép-, vagy felsővezető feleannyiért, mint amennyit külföldön keresnék utolsó emberként, mosogatóként pl.

2012. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
71%
Én nem akarok, de ha így folytatják, muszáj lesz.
2012. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
73%

"ma 17:46

vissza se akarsz jönni?"


Nem valószínű.

2012. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Pro Patria ***** válasza:
0%
Nem fogok. 19/F
2012. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
27%

Igen, van. Nekem eszem ágában sincs elhagyni az országot.

22/f

2012. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!