Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Aki akar az talál munkát! "...

"Aki akar az talál munkát! " Valóban?

Figyelt kérdés

Sokan miért hajtogatják még mindig ezt a Kádári marhaságot, holott tudják, hogy nem igaz?

Maximum Pest, Győr, Sopron, Veszprém, Szombathely településeken, de ezzel vége is a sornak..

Szerintetek azért van 536 ezer regisztrált munkanélküli meg 200 ezer közmunkás 47 ezerért, mert nem akarnak dolgozni??


2013. jan. 3. 23:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%

Mióta kötelező bejárni? Volt olyan hét,hogy 1X mentem be.



És mégis milyen értelmes szakon? Mert pl amivel jól fizető munkát kapsz és meg is tanulod az anyagot, ott nagyon erősen kétlem. Mellesleg szerintem az egyetemistáknak 2x többet kell tanulnia mint mondjuk nekem, és néha én is alig bírom...

2013. jan. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10%

"És mégis milyen értelmes szakon? Mert pl amivel jól fizető munkát kapsz és meg is tanulod az anyagot, ott nagyon erősen kétlem. Mellesleg szerintem az egyetemistáknak 2x többet kell tanulnia mint mondjuk nekem, és néha én is alig bírom..."


Egyik informatikus szakon. Ez pont a jól keresők közé tartozik. És amivel még el is lehet helyezkedni.

2013. jan. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%
"Aki akar az talál munkát!" Éhbérért?
2013. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%

"Én külföldön nem találtam, így hazamentem. Hazaérkezésem után 3 nappal már dolgoztam is a szakmámban.(eladó). Külföldön azért nem találtam melót mert csak alapszinten beszélek angolul és ez nagyon kevés volt. Megpróbáltam nem ment, főleg hogy kint a saját szememmel tapasztaltam hogy bizony kint is van munkanélküliség.. "


A leírásod alapján te a nyelvtudás hiánya miatt nem kaptál állást! Nem a külföld a hibás azért, mert nem tudtál elhelyezkedni. Én 1,5 hét alatt elhelyezkedtem a szakmámban, külföldön, persze én beszélem a nyelvet. Nyelvtudás nélkül vagy minimális nyelvtudással sehol sem kellesz külföldön.

2013. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az senkinek nem jut az eszébe, hogy vállalkozásba kezdjen? Némi leleményességgel hamar eljutsz odáig, hogy fenn tudod tartani magad.
2013. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

12:28

De eszembe jutott, szívesen lennék vállalkozó, csak nem tudom, mibe lenne érdemes belefogni és hogyan kezdjem.Manapság szinte semmire nincs kereslet!

2013. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Persze, talál munkát aki akar, mi?!Nagy a munkanélküliség, ha az "okosoknak" még nem tűnt volna fel, nem hinném, hogy az a rengeteg munkanélküli azért van állás nélkül, mert mind béna vagy lusta!

Komolyan nem tudom, egyesek hol élnek, hogy lassan két évtizede nem vették még észre, hogy a melóhelyeket, az ipart és minden mozdíthatót elprivatizáltak a dolgozók feje fölül!Csoportos leépítések vannak, a maradék üzemek sorra zárnak be, nincs kereslet szinte semmire, akkor mégis hol a frászba terem az a sok munka??

Ráadásul jött az új trógerség, a közmunka.Sok munkahelyen azt csinálják, hogy kirúgják az állandó dolgozót és felvesznek helyette közmunkást, mert az ócsóbb, a sok hülye birka meg a közmunkának is tapsol, hogy az milyen jó, beeee, végre dolgozik asok "ingyenélő".Addig örül a hülyéje, amíg őt is le nem cserélik egy közmelósra, vagy nem kerül segélyre.Áh!Agyilag is nagy itt az elmaradottság, nem csak gazdaságilag, az a baj!

2013. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

" A leírásod alapján te a nyelvtudás hiánya miatt nem kaptál állást! Nem a külföld a hibás azért, mert nem tudtál elhelyezkedni. "


Mond kedves! Hol olvastad hogy szidom az országot mert nem találtam állást külföldön??? Én őszintén leírtam hogy alap angol tudással nem kaptam állást. Megpróbáltam, nem jött össze, ennyi.. Én legalább őszinte voltam.. Sehol nem szidtam az országot, csak egy tényt írtam le.. MIért kell kiforgatni a szavaimat???

2013. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
én sem találok melót pedig túrom már egy ideje a netet....ha nem a szülőkkel élnék már rég éhenpusztultam volna
2013. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ajánlhatnának néhány állást azok, akik szerint van munka.Lehet, hogy csak én vagyok béna és nem látom a melót, pedig kiszúrja a szemem?Már több mint egy éve keresek állást Békéscsabán, nem találok.értesíthetne, aki tud valamit...
2013. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!