Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Aki akar az talál munkát! "...

"Aki akar az talál munkát! " Valóban?

Figyelt kérdés

Sokan miért hajtogatják még mindig ezt a Kádári marhaságot, holott tudják, hogy nem igaz?

Maximum Pest, Győr, Sopron, Veszprém, Szombathely településeken, de ezzel vége is a sornak..

Szerintetek azért van 536 ezer regisztrált munkanélküli meg 200 ezer közmunkás 47 ezerért, mert nem akarnak dolgozni??


2013. jan. 3. 23:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Találhatsz munkát ha 50 év alatt vagy, van 2 nyelvvizsgád és legalább 5 éves szakmai gyakorlatod, önként és dalolva túlórázol fizetetlenül, és tűröd, hogy úgy beszéljenek veled mint egy utolsó balfékkel.
2013. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyszerű: mert elhiszik, hogy valóban így van.


Az még a jobbik eset talán, ha csak ismerős mondja. Nekem az exem mondta. Persze neki protekciós állása volt, s a következő munkahelyére is így jutott volna be. Férfi létemre már sokszor bőgtem, hogy rengeteg elküldött önéletrajz, telefonálás, munkahelyekre való bejárás mellett sem jött össze semmi. Aztán elhelyezkedtem egy multinál. Aki ilyen helyen dolgozik tudja, hogy milyen. Párszor panaszra nyílt a szám, erre közölte, hogy minden utcasarkon van munka.... És mindezt egy kis városban, ahol már csak multinál van munka, mert minden zár be...

2013. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Először is találni talál, de alkalmi munkát.Alkalmi munkára nem lehet tervezni, de legalább van. Az egyik válaszoló nehezményezi ,hogy éhbérért ! Bizony ,ha az embernek családja van akkor nem válogat, ettől függetlenül meg lehet a véleménye.
2013. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!