Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem túlzás Vona felvetése,...

Nem túlzás Vona felvetése, hogy súlyos, erőszakos bűncselekmény esetén meg kellene vonni a segélyt a családtagoktól?

Figyelt kérdés
A czigány nők bűnözési aránya jóval alacsonyabb, mint a czigány férfiaké, miért kellene elvenni a feleségtől a segélyt, ha a férj, aki esetleg egyébként a feleségét is veri adott esetben, bűncselekményt követ el?

2013. jan. 27. 13:05
1 2
 11/20 anonim válasza:
72%
Ha annyira erőszakos a bűncselekmény akkor én nem csak a segélyt vonnám meg. Halálbüntetést cigánynak/ magyarnak.
2013. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás hanem hülyeség.Azt kéne megtanítani a "jó modorra" aki elköveti a bűncselekményt, kőbányába megdolgoztatni (a börtönben) őket .Nem lenne kedve utána bűnözni.Vannak akik nehezen élnek mégsem bűnöznek , a szegénység nem ok arra hogy bűnözzenek...
2013. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Joe Makepeace ***** válasza:
84%

A feltevésbe azok a gondok (szerintem), hogy egyrészt tudjuk, hogy igen, ő itt elsősorban a czigányokra gondolt, de azért a roma nők is dolgozhatnak, tehát nem kell attól függjenek, hogy kap-e a párjuk segélyt, vagy nem!

Arról nem beszélve, hogy a büntető törvénykönyvet már régen, meg kellene reformálni, mert már sokszor olyan régi, hogy csoda hogy a máglyahalált kivették belőle! De...

Szerintem egyáltalán nem kell feltétlenül halálbüntetés, bár egy időben bevallom őszintén nagyon pártoltam, csakhogy alapvetően az a baj, hogy a többi büntetést sem alkalmazzák helyesen. Én kőkemény éveket adnék sok, akár családon belüli, vagy kívüli erőszakért, de sokszor még egy nyamvadt pénzbüntetést sem követelnek a tettestől! 24 óra múlva kiengedik mindenféle hablaty dumával, 3 enyje-benyjével, azt 48 óra múlva ott van a következő aljas bántalmazás a számláján! Mi ez? A Kongói demokrácia?

Amúgy Vona szerintem ezzel azért állt elő, mert sok Jobbikos ilyesfélét (is) akart hallani, de ez már megint nem megoldás semmire, pláne nem eredményes megoldás!

Amúgy az ország állapotát ott kéne elkezdeni helyrerakni, hogy adjunk már egyáltalán egy normális államformát neki!

Sajnos a dolgok orvoslására nincs senkinek újabb 23 év türelme!

2013. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Joe Makepeace ***** válasza:
71%

Apropó 6-os! 13:15,

1. A nőknél is rengetegen tudnának férfiakon elkövetni erőszakos bűncselekményeket elég eredményesen, főleg ha váratlanul éri a pasit, arról nem beszélve hogy kismillió bűncselekmény esetében, nemre való tekintet nélkül az eredmény ugyanaz a szenvedő félnek!

2. szerintem inkább 10 k...ból 10 szállna be bárkihez is csak úgy a kocsijába! Ezzel a megjegyzéssel k...nak tituláltál minden lányt és nőt! Felháborító!!!

3. Az hogy pl. a nő tudja-e, hogy miből van hirtelen az a sok pénz, amiből adott esetben vadiúj autót vesz magának a családfő, és vadiúj LCD monitort, és új nyaralóházat, és toronyórát lánccal, amikor eddig jó ha a napi betevő lecsóra telt a pénzből, akkor csak kérdőre vonja a nő a férjét/élettársát, hogy most hirtelen mi ez az életszínvonalnövekedés, nem?

Röviden nem arra a k...ra értették aki esetleg bepattan-e egy vadidegen kocsijába, mert az igaz hogy ott annyi lesz a kérdés, miután még esetleg életében nem látta az illetőt, hogy tud-e előre fizetni, és marhára nem az, hogy miből van a szekér?

2013. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%

Ez már csak a kínlódás. Nem tudnak egyetlen értelmes felvetést sem kitalálni a roma helyzet megoldására.

Igen, vegyük el a segélyt mindtől, és menjenek el dolgozni?

Akarnak? Nem. Van aki alkalmazná őket? Nincs.

Innentől kezdve elég nehéz bármi okosat is kitalálni.

2013. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:14

Ok, de nehogy már azért fizessünk nekik, mert nem akarnak dolgozni.

2013. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Az is megérne egy misét, hogy milyen anya az, aki szül 5-6 gyereket és mindegyik börtönviselt lesz.


Megtörtént eset. Cigányasszony 10 gyereket szült, 5 per pillanat börtönben ül, 4 már szabadult, 1 kiskorú MÉG büntetlen előéletű.

Szülő az ilyen?

2013. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Joe Makepeace ***** válasza:
92%

Elég furcsa egyébként ez a megoldás, mert ha valaki erőszakos bűntettet követ el, ez olyan mintha emiatt nem kapna fizetést a munkahelyén ha van munkája és ott dolgozik is!

Vagy nem kapna a kocsmában piát, mert csak még agresszívabb hülye lesz belőle! Nem ez a megoldás! Erőszak, azaz BŰNCSELEKMÉNY!!!!!! esetén a rendfenntartó erőknek kell eljárniuk, a föld alól is előrángatni a tettest, majd utána a bírósági per keretében elítélni, de ehhez kellenének a törvények, ami itt már majdnem nincs is, ami van az meg csak a ganékat védi.

Arról nem is szólva, hogy ettől ő még az anyagi helyzetén "javíthat", ráadásul mondjuk a cigány példánál maradva, ha meglop valakit, az tuti nem cigány lesz, sőt valószínű, hogy az illető nem fogja felajánlani a pénztárcáját, hanem el kell venni tőle......

Törvények kellenek, és büntetés, ami ma nincs!

2013. jan. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik javaslatában nem szerepel az, hogy cigányoktól vonnák meg. Az, hogy őket érintené ez főleg, az csak és kizárólag az ő hibájuk. Nem kéne agyonverni minden idős embert 2000 forintokért, vagyon agyonszúrni másokat mert sorban kell állni a wc előtt. Ha jól tudom, akkor a támogatások egy részét vonnák meg, azokat nem amelyek gyermekeket érintenek.
2013. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Baracsi Attila.:

Inkább a bűnözés okait kellene feltárni,s azokat orvosolni!

2013. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!