Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az amerikaiak tényleg ennyire...

Az amerikaiak tényleg ennyire buták?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon nem mindegy ,hogy cseh vagy csecsen.


Volt amikor azt magyarázták , hogy Magyarországon óriási az iszlámfóbia meg a muzulmán ellenesség.Utána megsúgták a politikusnak , hogy az Ausztria , erre kérdezi a másik , hogy "Ausztria meg Magyarország nem egy ország?"


Meg a délszláv háború idején valamit összekevert az egyik amerikai politikus.


Az európai politikusok is mondanak meredek dolgokat , de ezek...

És ők a világ vezető hatalma.


Előbb utána kellene nézni , nem mindegy hogy Róma vagy Románia.



2013. ápr. 20. 13:40
1 2 3
 1/24 Vadkan01 ***** válasza:
77%
Csehek? Újra támadnak a husziták.
2013. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Elég durva dolgokat láttam már én is az USA idiótább polgáraitól, hogy én szégyelltem magam hogy ilyen emberek is létezhetnek...

Viszont vezető világhatalomnak már egy ideje nem igazán mondanám. Ugyan a köztudatban még elterjedt ez a kép, és igyekeznek is ők ezt a látszatot fenntartani, de én úgy látom, hogy Kína és Oroszország is messze lehagyta már mind gazdaságilag, iparilag és hadügyileg. Csak nézz utána, milyen szintű az USA pénzügyi függése Kínától!

2013. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Miért, te tudod fejből mi Ohio fővárosa? Meg, hogy egyáltalán hol található?
2013. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

14.02!

Nem, valószínűleg nem tudja. De nem is nyilatkozik róla, és nem megy oda tankokkal.

2013. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
4: Ne legyél már ennyire demagóg! Miben más ez, mint Bukarestet Budapesttel keverni?
2013. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

Miért, te tudod fejből mi Ohio fővárosa? Meg, hogy egyáltalán hol található?


picit benézted nem mindegy, hogy azt sem tudja valaki, hol van egy ország vagy mi egy megye(amerikában állam) megyeszékhelye (fővárosa). Ráadásul Politikusokról van szó akiknek ELŐRE beírt szöveget adnak és szégyen, hogy ennyire arrogánsak, hogy ennyire lesz*rják mit hablatyolnak. Vannak ostoba emberek mindenhol de Amerikában annyira elteltek maguktól, hogy létezik nekik Amerika,Kanada, Európa és kész.Tisztelet a kivételeknek.

2013. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%
Nem néztem be egyáltalán. Ohio egy 11 milliós állam, pont mint Csehország, és pontosan ennyire vagyunk onnan nézve jelentéktelennek. Van tippem mennyire tudnád fejből megnevezni, melyik 90 milliós ország fővárosa Addis Ababa, ha már szerinted ezeket "illik" tudni.
2013. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Elég jól ismerem az USA földrajzát és történelmét , régebben szántam rá időt és tanulmányoztam.


A különbség az , hogy ha valamit le akarunk bombázni , akkor azért tudjuk , hogy most akkor Csehországot vagy Csecsenföldet kell támadni.Melyik melyik?

2013. ápr. 20. 14:22
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

"Elég jól ismerem az USA földrajzát és történelmét , régebben szántam rá időt és tanulmányoztam. "


Tegyük fel, hogy elhiszem, te kitűnően ismered a világ összes országát. Szerinted rajtad kívül hány magyar mondhatja el ezt magáról? Akkor ők mind buták? Én ismerek egy finn srácot, pár éve itt volt cserediák a Műszakin, ő azt hitte, létezik még Csehszlovákia. Most akkor a finnek is buták? Sőt, ő buta?


Fel sem merül benned, hogy az ottani oktatási rendszerben máson van a hangsúly? Ott ilyen jelentéktelen adatok sulykolása helyett más dolgokkal töltik a drága időt. Az USA-ban az "utca embere" bármilyen szituációban profibban képes nyilatkozni, mint némely itthoni médiaszereplő. És egy állás betöltéséhez melyik is fontosabb, a jó kommunikációs készség vagy az ilyen lexikális tudás? ;)

2013. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem fektetnek nagy hangsúlyt az lexikális adatokra. Bár az tény, ha valakit elítélünk vagy egy országot/megyét/várost be kéne tudni lőni hogy hol és mi is az. Ez az amerikai háttérstáb munkáját minősíti.


Az amerikai közoktatást nem minősíteném most teljesen más mint a magyar, ami a politikusok mniden ténykedése ellenére is elég előkelő helyen szerepel.

2013. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!